Шукаю трусики• 25 июня в 00:58
Національна кіностудія Олександра Довженка після атаки росії
Коли окупанти прицільно вчергове вдарили по кіностудії імені Олександра Довженка у Києві, то пошкодили не тільки будівлі, ними була
знищена найбільша і найстаріша колекція вбрання. На момент атаки у студії перебували близько ста тисяч костюмів і три мільйони одиниць різноманітного одягу та прикрас різних епох у костюмному цеху. Унікальна колекція, яка збиралася з 1928 року повністю знищена.
Курочка• 25 июня в 01:01
Наконец-то хоть кто-то об этом написал. 9 дней люди в неведении были.
Скорая помощь• 25 июня в 01:22
Ответ дляЛеди_на_драндулете
О том, что еще было уничтожено, промолчите?
Напишите. Я не знаю, например
БезникаяЯ• 25 июня в 01:25
Ответ дляПотринділиця
Удалено администрацией...
Интересно, поделитесь. Про другую я нигде не читала... пропустила?
Карамбулкул• 25 июня в 01:26
Ответ дляБезникаяЯ
Удалено администрацией...
Щира українка• 25 июня в 01:28
Вы знаете, мне больше жалко дома обычных людей, чем вот это. Потому что это восстановят, найдут на это средства. А людям которые без крыши над головой остались кто поможет?
Шукаю трусики
• 25 июня в 02:41
Ответ дляЩира українка
100 літню коллекцію відновлять? З чого?
Ви не розумієте про що пишете. То титанічна праця багатьох людей.
Людей звичайно шкода.
Але й культурі непоправна шкода.
Людей звичайно шкода.
Але й культурі непоправна шкода.
Пишу вірші, дорого• 25 июня в 03:04
Ответ дляКарамбулкул
Удалено администрацией...
В голові у вас нічого не літає? Чи ніколи на кіностудії не були?
Техпаспорт на медузу• 25 июня в 03:27
Даже если там была коллекция летательная, то это ж какая то скотина, которая там работает, творческий человек, сопричастным к искусству взял и сдал локацию. Вот что хуже всего
миссДавеча• 25 июня в 03:32
Ответ дляПишу вірші, дорого
Удалено администрацией...
Щира українка• 25 июня в 04:17
Ответ дляШукаю трусики
100 літню коллекцію відновлять? З чого?
Людей звичайно шкода.
Але й культурі непоправна шкода.
Людей звичайно шкода.
Але й культурі непоправна шкода.
Честно говоря, когда речь идёт о человеческих жизнях, мне сложно переживать из-за костюмов, реквизита и киноархивов. Да, для культуры это потеря. Да, коллекция была уникальной. Но культура существует для людей, а не наоборот.
Поэтому лично для меня разговоры о невосполнимом ущербе для кино отходят на второй план, когда рядом гибнут, получают ранения или теряют дома живые люди. Коллекцию уже не вернуть, это правда. Но человеческая жизнь всё равно ценнее любой, даже самой уникальной, коллекции.
Сижу_и_плачу• 25 июня в 06:43
Ответ дляПишу вірші, дорого
Ви дурна? Довженка має багато нерухомості, яку в оренду здають. А кому здають та під які цілі Ви не в курсі.
То ж сидіть мовчки і не вийобуйтесь, всезнайка
Смажена полуничка• 25 июня в 06:58
Ответ дляСижу_и_плачу
Якось і ви розумом не відрізнилися у своєму коментарі
Смажена полуничка• 25 июня в 07:08
Ответ длямиссДавеча
Удалено администрацией...
Новини на раші ви читаєте, а не живете на Шулявці. Той, хто живе на Шулявці, такого тут не напише. А на знищених ринках на Шулявці, Почайній, Лук´янівці що ви бачили, що рашисти про це пишуть, яка в них була ціль?
Кашка-маняшка• 25 июня в 07:16
Ответ дляСмажена полуничка
Удалено администрацией...
Смажена полуничка• 25 июня в 07:20
Ответ дляКашка-маняшка
Удалено администрацией...
Боти кацапські на форумі є, а тем від ботів нема, лише коментарі строчать. Ще не отримали рознарядку? Що там у вас черги є на заправках чи нема? Нема бензину - нема черг))
Блакитна устриця• 25 июня в 08:42
Ответ дляСмажена полуничка
Удалено администрацией...
Ушла и Пришла• 25 июня в 08:55
Ответ длямиссДавеча
Удалено администрацией...
Бодай би очі вам позліплювалися і пальці задубіли - таке писати на проросійському форумі! Бачила вона! Розпатякалося!
Хома з пастою• 25 июня в 09:18
Ответ дляБлакитна устриця
Удалено администрацией...
А в жилом доме среди спального района на Александровской слободке в Киеве, куда прицельно прилетел дрон и погибли люди, тоже производство?
Хи хи, ну ну• 25 июня в 09:56
Вище правильна теза була, біда, коли руйнують житло, вбивають чи калічать людей. Спалили хлам в нафталіні, то так і буде. Так, це позитивно в тому плані, що можна доєднати до теми знищення культури агресором. А реально, скільки людей з дописувачів були чи прямо мріяли подивитися на ті костюми?
миссДавеча• 25 июня в 10:34
Ответ дляУшла и Пришла
Вы ку-ку? Выше уже не одна написали и в новостях это было.
миссДавеча• 25 июня в 10:41
Ответ дляСмажена полуничка
Узнаете место? Мое фото. А на Лукьяновке и Петровке киевляне знают что есть.
КучМала• 25 июня в 11:53
Когда размещали проиаодство надо было озаботиттся защитой наследия. Теперь халатность спишут на врага
Блакитна устриця• 25 июня в 11:57
Ответ дляХома з пастою
В Києві ніхто не застрахований від влучань, бо окрім цікавих об’єктів поруч ще є ппо, по котрому теж може летіти і котре може збивати з похибками. А ще є робота реб.
На жаль, цивільні не в пріоритеті і коли є вибір що пошкодять обʼєкт критичної інфраструктури або «петю» шахедом то працює реб. І робота його в густонаселеному місті призводить саме до таких випадків.
Хома з пастою• 25 июня в 12:39
Ответ дляБлакитна устриця
Я это понимаю, но потом при попадании в любой объект начинают рассказывать, чьо там что-то производилось
Шукаю трусики
• 25 июня в 17:09
Ответ дляХи хи, ну ну
Реально, там можна було взяти реквізит на прокат.
Багато киян користувалися цією послугою.
Назвати хламом таку колекцію це вже за гранню.
Спробуйте подумати скільки персонажів має один фільм, і скільки костюмів треба?
Ви багато істориків по костюмам знаєте?
Вже не вийде відновити цю культцрну спадщину.
До кожної епохи йшло вбрання, взуття та аксесуари.
Якщо Вам конкретно не цікаво, це не означає що так думають усі.
Шкода непоправна.
Ви багато істориків по костюмам знаєте?
Шкода непоправна.
Шукаю трусики
• 25 июня в 17:11
Ответ дляКучМала
В чому халатність?
Нема підземель.
І чого спишуть,якщо це і є пряма робота ворога. Який знищує прицільно музеї, церкви, Книжковий Арсенал та інш.
Нема підземель.
Лапка• 25 июня в 22:51
Ответ дляШукаю трусики
100 літню коллекцію відновлять? З чого?
Людей звичайно шкода.
Але й культурі непоправна шкода.
Людей звичайно шкода.
Але й культурі непоправна шкода.
а крылья от дронов где на ваших фото?