Басноплетка• 13 августа в 12:17

Що подарувати на День народження?

Маємо обрати подарунок на ДН завідуючій від колективу з 3х чоловік. Бюджет до 2000грн-( Це другий ДН в даному колективі, минулого року дарували набір чашок (ледве випитали, що б вона хотіла, цього року знов "не знаю і я подумаю"), букет зефірних квітів і додатково я від себе дарувала парфуми, аромат яких їй сподобався раніше. Сертифікати в Брокард, Єву і подібні відпадають. Людина проживає далеко від цивілізації, а з Євою негативний досвід. Вік 50+ і основні потреби закриті, хобі як такого немає. Думала про планер, канцтовари, то немає в неї тяги розписати плани в часі. Невже зупинитись на конверті з грошима і букет?
dulenok• 13 августа в 12:19
плед
Elena_Kiev_Solomenskiy• 13 августа в 12:19
можно как-то спетлять? со всеми днями рождения? а на работе только работать
Love_Love_Love_• 13 августа в 12:21
Труси від Agent Provocateur
Які, бляха, зефірні квіти
Пишу_граммотно!• 13 августа в 12:22
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Та вы шо? А как же тогда зав поймет, кто ее больше любит и уважает?
Мальчун-задирун• 13 августа в 12:27
Теплую пижаму или халат, точно пригодится зимой. Набор полотенец не помешает, плед.
Мальчун-задирун• 13 августа в 12:28
Можно набор хорошего чая и шоколад.
Я вся ваша• 13 августа в 12:29
Дарите либо сертификат в ближайший продуктовый или эпицентр. Либо деньги и не морочить голову
Мексиканочка• 13 августа в 12:30
Дурня какая-то подарки начальству. Подарили букет цветов женщине и поздравили словами. Все.
Мальчун-задирун• 13 августа в 12:37
Ответ дляМексиканочка
Вам не все равно? Может она им тоже дарит. Не во всех же коллективах друг на друга волками смотрят.
КараПузовна• 13 августа в 12:39
Каждый год этот геморрой, особенно, когда фирме уже 15 лет и дарили, всё что можна, да и что подарить на 100$ миллионеру?!
Мексиканочка• 13 августа в 12:42
Ответ дляМальчун-задирун
У нас тоже давным-давно такое в коллективе было. Все задолбались и однажды просто прекратили. И никого не уволили. Зато как легче жить! Мне казалось, что молодые даже не начинают такую дурню.
Мальчун-задирун• 13 августа в 12:55
Ответ дляКараПузовна
Эмоции даряттаким людям. Что-то что его просто обрадует или удивит. Символические подарки - не обязателтно за 100 ун, можно и за 300 грн. Я продаю символические подарки, знали б вы сколько радости получают получатели за те 15 евро. И не надо их кожи лезть, собирать последние гроши, чтоб миллионеру что то подарить.
автор Басноплетка • 13 августа в 15:19
Дякую вісім, хто написав. Так, всім нам дарувалися подарунки. І добре, як моя дівчинка на зміні озвучувала посуд, чайник. А я перша була у списку і мене два рази не питали, я подякувала, але ж все подароване так і лежатиме, поки не віддам на благодійність. Постільна білизна не мого кольору, інше не буду писать, ще прочитають, все ж буває, але після якої на цей рік я запропонувала нічого не дарувати, мені відповіли, що вже пізно...купили...і тепер цей круг треба закінчить. І я схиляюся до конверту з квітами та закрить цю тему головного болю.
автор Басноплетка • 13 августа в 23:06
Додам. Ми закрили це питання сертифікатом в місцевий магазин текстилю та посуду, там величезний вибір, магазин всім з нас подобається і постійно там щось купуємо. Наступного разу це будуть конверти з грошима, якщо не буде озвучено побажань, а може все ж відмовимося від цієї традиції.