Басноплетка• 13 августа 2025
Що подарувати на День народження?
Маємо обрати подарунок на ДН завідуючій від колективу з 3х чоловік. Бюджет до 2000грн-( Це другий ДН в даному колективі, минулого року дарували набір чашок (ледве випитали, що б вона хотіла, цього року знов "не знаю і я подумаю"), букет зефірних квітів і додатково я від себе дарувала парфуми, аромат яких їй сподобався раніше. Сертифікати в Брокард, Єву і подібні відпадають. Людина проживає далеко від цивілізації, а з Євою негативний досвід. Вік 50+ і основні потреби закриті, хобі як такого немає. Думала про планер, канцтовари, то немає в неї тяги розписати плани в часі. Невже зупинитись на конверті з грошима і букет?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 13 августа 2025
можно как-то спетлять? со всеми днями рождения? а на работе только работать
Пишу_граммотно!• 13 августа 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Та вы шо? А как же тогда зав поймет, кто ее больше любит и уважает?
Мальчун-задирун• 13 августа 2025
Теплую пижаму или халат, точно пригодится зимой. Набор полотенец не помешает, плед.
Я вся ваша• 13 августа 2025
Дарите либо сертификат в ближайший продуктовый или эпицентр. Либо деньги и не морочить голову
Мексиканочка• 13 августа 2025
Дурня какая-то подарки начальству. Подарили букет цветов женщине и поздравили словами. Все.
Мальчун-задирун• 13 августа 2025
Ответ дляМексиканочка
Вам не все равно? Может она им тоже дарит. Не во всех же коллективах друг на друга волками смотрят.
КараПузовна• 13 августа 2025
Каждый год этот геморрой, особенно, когда фирме уже 15 лет и дарили, всё что можна, да и что подарить на 100$ миллионеру?!
Мексиканочка• 13 августа 2025
Ответ дляМальчун-задирун
У нас тоже давным-давно такое в коллективе было. Все задолбались и однажды просто прекратили. И никого не уволили. Зато как легче жить! Мне казалось, что молодые даже не начинают такую дурню.
Мальчун-задирун• 13 августа 2025
Ответ дляКараПузовна
Эмоции даряттаким людям. Что-то что его просто обрадует или удивит. Символические подарки - не обязателтно за 100 ун, можно и за 300 грн. Я продаю символические подарки, знали б вы сколько радости получают получатели за те 15 евро. И не надо их кожи лезть, собирать последние гроши, чтоб миллионеру что то подарить.
Басноплетка
• 13 августа 2025
Дякую вісім, хто написав. Так, всім нам дарувалися подарунки. І добре, як моя дівчинка на зміні озвучувала посуд, чайник. А я перша була у списку і мене два рази не питали, я подякувала, але ж все подароване так і лежатиме, поки не віддам на благодійність. Постільна білизна не мого кольору, інше не буду писать, ще прочитають, все ж буває, але після якої на цей рік я запропонувала нічого не дарувати, мені відповіли, що вже пізно...купили...і тепер цей круг треба закінчить. І я схиляюся до конверту з квітами та закрить цю тему головного болю.
Басноплетка
• 13 августа 2025
Додам. Ми закрили це питання сертифікатом в місцевий магазин текстилю та посуду, там величезний вибір, магазин всім з нас подобається і постійно там щось купуємо. Наступного разу це будуть конверти з грошима, якщо не буде озвучено побажань, а може все ж відмовимося від цієї традиції.