ШобВам_КакНам• сегодня в 09:40
Як би ви сприйняли, якби найкраща подруга не привітала з днем народження?
І не раз. А потім відшучується. Довго терпіла і закривала на це очі, а на цей раз здали мої нерви. Ну якщо з пам´яттю погано то додай до календаря нагадування, але ж ні, просто напевно це тільки я вважаю її близькою. Пів життя дружили і тепер до мене дійшло
Ирина-61a8• сегодня в 10:07
Отплатите той же монетой. Я тоже в подобных ситуациях поняла , что это лучше , чем игнор. И действует это лучше.
ШобВам_КакНам
• сегодня в 10:09
Ответ дляКубик Рубика
Лучших подруг приглашают вместе праздновать, а когда общение такое что только по телефону с праздниками поздравлять, то это не дружба. Если далеко друг от друга живете, то это тоже уже не дружба, расстояние не только семьи рушит, дружбу тем более.
Ми зараз нічого не святкуємо. Але усно привітати язик чи рука не відвалиться, я її вітала завжди. Я не прошу подарунків, просто словами привітати на знак уваги, не чужі ж люди. Але ні виявляється це я вважала, що не чужі.
Элька-Карамелька• сегодня в 10:21
ніколи не ображаюся. В мене вже традиція,мене починають вітати за тиждень до ДН і ще можу два тижні приймати вітаняя після. Ось досі отримую вітання,хоч ДН у січні)) Вам треба змінити своє ставлення. Ми всі різні. Не потрібно чекати від людей того,що вони не спроможні Вам дати. Дружба -це не тільки вимоги до іншого,це і вміння сприймати людину такою,яка вона є.Або не вважати її своєю подругою)
Mrs.Sexuality• 2 часа назад
Уявіть, я теж не привітала найкращу подругу. 2 місяці тримала в голові дату, а саме в її день народження не подивилась в календар. Ото трагедія...