Кинг-Конгша• 13 августа 2025
Гугл фото підкинув мені "ваші фото в цей день 4 роки тому"
Скоріше за все я ніколи більше не потраплю на Кінбурнгську косу. Останнє мирне літо
Забрали ви зі своїми срачами, полюванням на відьом, пошуками винних. Я просто хочу якось все втрачене плакати і відпустити. І жити далі
Кумася• 13 августа 2025
Ответ дляМотористка
я тот год отдыхала на Федотовой косе, наше пропавшее богатство
помню медуз в том году было видимо не видимо, невозможно было войти в воду
И я отдыхала на Федотовой косе летом 2021 с ребенком, медуз тьма и комаров тоже тьма…как никогда до этого. Просто тучи
ПлюшкамиБалуюсь• 13 августа 2025
Недавно смотрели фотки детей маленьких (муж нашел папки на компе. Мы его в марте 22 увезли с собой за границу. Системный блок муж первым запихал в машину со словами - «там фотки». При этом из вещей взяли только по рюкзаку. Я думала вернемся быстро домой).
Так вот куча фоток из крымского Гурзуфа. Первое лето с мужем и старшим в животе. Второе лето с ним пупсиком.
Та короче
Балаболка• 13 августа 2025
Ответ дляЧаюри
Мені так підкидувало фотки з літнього пляжу в Кураховому, ’Золоте руно’ 2021 рік. Важко передивлятися їх.
И моя последняя поездка была в 2021, через все те города, который стерты.
В Курахово раков покупали🥰 и дальше мчались в Мариуполь.
ПлюшкамиБалуюсь• 13 августа 2025
Ответ дляХроники эмпатии
І що тепер всім померти?
Люди хочуть жити і то їхне право. Аби да каби. Може і війни не було, якби не зелень при владі
Да конечно. Виноваты во всем именно наши.
Их пуйло с дружбанами не при чем
пьЯНА• 13 августа 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Кирилівка. Чудове місце для відпочинку було…
було...(((( життя розділилось на до і після
Аноним_Русалка• 13 августа 2025
Ответ дляМоре Щастя
А як мені відпустити втрачене?
Мій чоловік лишився лежати в посадці. Назавжди... Щоб тут писали, що сзч шники це герої.
Аби не було цих ´героїв´ може б воно по іншому склалося...
Может ваш муж в плену, или вам сказали что в посадке
Сэч, то такое, это вообще-то гражданские люди, и они не выбирали военную профессиию, присягу не принимали, у вас должны быть претензии к военным их миллионы, которые от государства получили плюшки, а теперь в 40+ просто пенсионеры, да и закона нету всех подряд грести в бусы, война не объявлена.
Кинг-Конгша
• 13 августа 2025
Ответ дляЗалатавая
Живіть далі. Років за 5 попустить
Сподіваюся на це. Бо житиму я скоріше за все в чужій країні серед чужих людей
Кумася• 13 августа 2025
Ответ дляМотористка
все не то
я была на разных курортах мира и до войны и после ее начала
нигде нет таких пляжей и такого моря как в Одессе, Бердянске, косах, Крыму, таких закатов и атмосферы
всегда раз в году бывали на наших морях
Согласна, до войны бывала на заграничных морях и после….классно, красиво, но понимаешь что ты просто гость, нет там энергетики/твоей истории/твоих людей. Была на азовском море не раз, но моя душа в Крыму. Его оккупацию пережила тяжелее всего( наверное потому что в детстве туда ездили, столько воспоминаний (Евпатория, Феодосия), начиная со студенческих годов на ЮБК. Как же я любила ЮБК, все объездила там. Мне муж в Крыму предложение сделал в 2012 году. Эх(
Хроники эмпатии• 13 августа 2025
Ответ дляАноним_Русалка
Нет. У них просто теперь злость и агрессия на весь мир, они теперь желают смерти всем гражданским мужчинам
Все что нужно знать о них
Кумася• 13 августа 2025
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Та короче
О, Гурзуф))) тоже его люблю, городок возле Медведь-горы, там самое вкусное вино
Повелитель бітка• 13 августа 2025
мені в липні фб підкидав на згадку фотки з Бердянська, а саме сьогодні зі Скадовська 2019.
ви знаєте приказку: слово не горобець, вилетить не спіймаєш. і Дамблдор щось казав типу слово - це магія.
і я от тоді ляпнула на свою голову.
були у Скадовську і мені не сподобався відпочинок. море погане, повно жалючих медуз, на Джарилгачі з одного боку стояча вода без хвиль, з іншого не зайти, бо водорості.
і на вокзалі в Херсоні до нас підійшла дівчинка, вона опитувала щодо вражень від області, і я зі злості ляпнула, що до них більше не приїду.
не так склалося, як здавалося. я б може і не поїхала б більше, скоріше за все, маючи вже такий досвід. але того, що сталося з окупованими територіями я точно не хотіла.
в Бердянську на косі мені дуже сподобалось.
а ще дуже сумую за неанексованим Кримом - там було дуууууже класно.
і я от тоді ляпнула на свою голову.
Залатавая• 13 августа 2025
Ответ дляКинг-Конгша
Тяжко😢. Сама 11 років сумую за своїм рідним містом, за своїми териконами. Часами сил немає, так хочу додому
Я не в теме• 13 августа 2025
а мені підкидує Федотрову косу , за 2021 рік(, і також нашу Мрію, я дуже не хотіла йти на свято, але муж вмовив, і ми пішли, чисто щоб подивитися на Мрію, хто ж знав що то останній раз ( до того я багато разів її бачила, саме на святах. Є також і відео з 2021, де Мрія качає крилами для нас, знімали зі скляного мосту.
Повелитель бітка• 13 августа 2025
Ответ дляЗалатавая
я вам співчуваю і хотіла б підтримати вас хоча б морально.
не знаю чи допоможе, просто зауважу, що того міста, за яким ви сумуєте..... ну воно зараз інакше.
я не евакуйовувалася зі свого міста, але після 22 воно вже не таке.
і коли подружка з Європи каже як хоче приїхати, я їй прямо кажу, що ти пам´ятаєш те місто, якого вже немає. да, ми не окуповані, трохи оббомблені, але атмосфера вже зовсім не та.
Кумася• 13 августа 2025
Ответ дляЯ не в теме
А что за праздник и где проходил на котором Мрия летала? Я ее ни разу не видела
Стрекоза любви• 13 августа 2025
Ответ дляХроники эмпатии
Все что нужно знать о них
Не соромно? Розумію, гроші не пахнуть, але для чого маніпулювати на горі автора та людей, які втратили близьких?
Я не в теме• 13 августа 2025
Ответ дляКумася
день Незалежності
Байрактара• 13 августа 2025
Ответ дляМоре Щастя
А як мені відпустити втрачене?
ну зачем вы обобщаете? Не писали, а писалО, одно чучело написало, зачем вообще на этого внимание обращать, там же видно, что автор той темы из тех, по ком дурка плачет. И никак сзч не виноваты в смерти ни вашего мужа, ни других(( в этом виноваты, те кто их убил.
Кинг-Конгша
• 13 августа 2025
Ответ дляПовелитель бітка
Це працює (насправді ніфіга воно не працює), коли ти можеш хоча б приїхати, поплакати, обійняти. А коли нема що обійняти або не можеш приїхати. Коли немає можливості навіть лягти в ту землю після смерті, до своїх мертвих
Я Вас не боюся• 13 августа 2025
Ответ дляХроники эмпатии
І що тепер всім померти?
Вы прям эмпат уровня Бог
Залатавая• 13 августа 2025
Ответ дляПовелитель бітка
Знаю, розумію. Моє місто окуповане з 2014, а Гугл підкидує нагадування з Маріуполя 2015-2020, то ще болючіше.
Повелитель бітка• 13 августа 2025
Ответ дляЗалатавая
Маріуполь - то трагедія навіть для тих, хто ніколи не знав міста
Лама_мама• 13 августа 2025
Ответ дляАнонім Перший
Будут другие места
ага. и другие моря выкопаем.
бифидобактерияЖоржик• 13 августа 2025
А я никогда не была в тех местах, которые тут вспоминают. Катались по заграницам.., Теперь я живу у того заграничного моря и оно мне в печенках. Из украинского мы бывали только в Судаке, Форосе. Пока дети совсем малыши были. Украину посмотреть не успели как-то. А теперь и не посмотрим уже.
Кучерявочка• 13 августа 2025
Ответ дляМотористка
все не то
всегда раз в году бывали на наших морях
Ви маєте рацію. Такого Чумацького шляху як на Бірючому немає ніде. Там я могла кожного вечора виходити на пляж, лягати на пісок і роздивлятися зоряне небо. А потім йти купатися і спостерігати як фосфориться вода. Ні з чим не порівняти небо та воду в серпні на Бірючому, вони якісь особливо казкові