ПростоБелка• 13 августа 2025
Поясніть новачку про сайт buki з пошуку репетиторів
Знайшла репетитора, вартість 250/година, зараєструвалась і тут сторінка перезагрузилась і я потрапила на bukischool, де уже якісь пакети занять потрібно купувати, а там вартість від 350 і вище. Ось тут в мене не складується 2+2
Ася Карповна• 13 августа 2025
Це різні сайти. Але одна компанія. На букі (такому як ОЛХ, але з репетиторами) пакетів немає. І є безкоштовні пробні
ЧупакабраЗеБест• 13 августа 2025
впервые слышу. я на буки без проблем всегда себе находила учителей.
ПростоБелка
• 13 августа 2025
Ответ дляАся Карповна
може там справа в тому, що ’Перевірений репетитор’, після натискання на кнопку звязатися і надання данних - викидає на bukischool
Ася Карповна• 13 августа 2025
Ответ дляПростоБелка
Хм... Может. Мне не понравилась буки - скул, но очень понравились классические буки. В Ковид много классных репетиторов там находила. И они довольно хорошо занимались с ребенком. Девочка - вокалистка Тибрикова - это вообще был огонь. Невероятно красивый голос и очень старательно учит. Я сидела за экраном как на концертах. Она божественно красиво поёт.
ПростоБелка
• 13 августа 2025
Ответ дляАся Карповна
В мене дитина групових, наче все влаштовує, але знову підняли ціни, хочу уже перейти на індивідуальне
Сподіваюсь знайти гарного репетитора
Крем для арбуза• 13 августа 2025
Теж не було такого. А на букі знайшла в своєму районі чудового вчителя
ПростоБелка
• 13 августа 2025
Ответ дляКрем для арбуза
уже другий раз, обрала репититора і знову перекидає на той сайт
Атятя_тётя• 13 августа 2025
Ответ дляПростоБелка
Жміть на фото на основному, репетиторському і відкриваються відгуки і вільний час для занять
ПростоБелка
• 14 августа 2025
Ответ дляАтятя_тётя
Так і роблю. Потім зв´язатися з репетитором і перекидає туди.
Але репетитор уже відписався, тож я все зробила правильно. Просто ця переадресація на платформу мене збила з пантелику