Банка з медом• 14 августа 2025
Дякую Порадницям за пораду заключити декларацію з приватною клінікою
Дівчата, дякую вам! Я до цього не знала про таку можливість.
Вже було декілька відвідувань: все цивільно, приємний лікар, прийом в призначений час, чисті туалети, дитяча кімната. Я задоволена 💗
Невидимка• 14 августа 2025
Ответ дляЗлюка бобер
Скоро почнуть розводити на бабки
вже почали. Раніше моя гінеколог робила УЗД безкоштовне. Тепер лише платно. Зменьшили кількість без коштовних годин роботи на користь платних. І так потихньку будуть закручувати гайки
Невидимка• 14 августа 2025
Ответ дляКолупалочка
Не везде и не во всех городах. Есть гос. поликлиники, у которых телефон для записи, указанный в хелси, не работает, где тупо до сих пор нужно приходить и записываться а регистратуре,там сидит чудо в перьях и тыкает одним пальцем в программу...
ага, діджиталізація.
Володарка мрій• 14 августа 2025
Ответ дляКолупалочка
Для запису є електронний варіант, наприклад, Хелсі.
Я про направлення писала, яке через вайбер дає сімейний. Тобто не треба йти на прийом, а одрузу маєш направлення до вузького спеціаліста
inneska-85• 14 августа 2025
Ответ дляВолодарка мрій
а наша педиатр не даёт направления к врачам через вайбер.требует оформлять прием через ехелси.а у нее расписано на 2 недели вперёд.пришлось ловить время,жду эти две недели,чтоб получить направления,затем буду ловить время узких врачей, у которых тоже на две недели вперёд расписано. и все это занимает месяц минимум(((
Треба ось так• 14 августа 2025
Ответ дляТундиринда
Зачем мне ходить по больницам? Тьху тьху.
Хожу раз в год к частному гинекологу на полный осмотр с узи и к эндокринологу так же с узи. Но это не по декларации, а за деньги. А мне интересно какие услуги предоставляют в частной бесплатно по декларации. Автор расхвалила только туалеты и детскую комнату меня это не интересует))
Государство оплачивает ряд услуг. Это консультации врачей, анализы, операции и процедуры. А так же лекарства. Государству плевать куда платить. Вы выбираете.
Перечень услуг узнайте в интернете или у своего семейного врача(но они часто сами не знают толком)
Кстати, гинеколог тоже должна знать что вы можете бесплатно получить по ее профилю. Например, маммография после 45 бесплатно с направлением. Везде.
Та никада в жизни• 14 августа 2025
Ми всією родиною, крім дитини, в приватній маємо декларацію. Дуже задоволені. Аналізи загальний безкоштовно, також після 40 прийом маммолога у них безкоштовний, ще щось там теж. Дитина в державній, то теж лікарем задоволена, це вже другий, перший виїхав. Направлення до вувзьких спеціалістів по телефону без проблем, інші питання теж можна без візиту вирішити
Володарка мрій• 14 августа 2025
Ответ дляinneska-85
В мене все вирішується дуже швидко по вайберу, що з сімейним, що з педіатром.
inneska-85• 14 августа 2025
Ответ дляВолодарка мрій
повезло вам.
Марфа Українівна• 14 августа 2025
Дівчата , підкажіть, де знайти педіатра в приватній щоб укласти декларацію? Може хтось підкаже гарного педіатра у Святошинському районі?
inneska-85• 14 августа 2025
Ответ дляМарфа Українівна
в ехелси ставь е фильтр- ваш район и галочку-приймае декларации и смотрите,кого покажет.
Колупалочка• 14 августа 2025
Ответ дляВолодарка мрій
А наш не дает через вайбер. Идешь как олень в регистратуру, записываешься к семейному и получаешь от него код направление к специалистам. На листике код
. Запись на две-три недели.
Так что давно подумываю о заключении декларации с какой-нибудь платной клиникой...
. Запись на две-три недели. Так что давно подумываю о заключении декларации с какой-нибудь платной клиникой...
Банка з медом
• 14 августа 2025
Ответ дляВсеЧетко
А в Киеве какие частные клиники есть по такой программе?
Ви вмієте користуватися чатом GPT, я там все шукала. Дуже зручно.
Маурита• 14 августа 2025
Ответ дляТундиринда
Это если все хорошо.
А если найдут полип?
Операция
В частной 20+
В гос бесплатно
А если найдут полип?
Операция
В частной 20+
В гос бесплатно
ПриснитсяЖЕ• 14 августа 2025
Ответ дляТундиринда
А, какие ещё услуги кроме туалетов. Квалификация врачей, дают ли направления как в государственных?
РОбота в державних не дорівнює автоматично кваліфікація, у мене зав.амбулаторією сімейна - коза ще та, випросити направлення нереально, таке враження ніби у неї з зарплати утримують за ті видані направлення. Коли побачила, що я ходила до приватного кардіолога і та призначила лікування від тиску іконтроль аналізів (лікар до того все життя працювала в деражавній і практика ого-го), сказла, що ’ми так не лікуємо, це неправильно’, ну таке собі.
Злюка бобер• 14 августа 2025
Ответ дляНевидимка
100%
Ответ дляБанка з медом
Всі ті ж самі послуги, як і в державній клініці по НЗСУ: ЗАК одразу можна в них в лабораторії здати, кров на цукор, кардіограма. Направлення дають до державних лікарів вузьких, якщо в них в центрі, то зі знижкою.
Мій лікар з досвідом 15 років в сімейній медицині.
А де ви дивилися лікарів у приватних, з якими можна переукласти декларацію і як ця процедура відбувається?
Маурита• 14 августа 2025
Ответ дляВсеЧетко
Мій Лікар
Банка з медом
• 14 августа 2025
Ответ дляIncol
Я через чат GPT запитувала, які клініки приватні заключають декларацію за договором з НЗСУ саме у моєму місті. Мені запропонували декілька варіантів. Я обрала зручний за розташування, зателефонувала, запропонували декількох лікарів на вибір. Зайшла в інстаграм клініки, почитала про досвід і обрала вже остаточно.
ПриснитсяЖЕ• 14 августа 2025
Ответ дляВолодарка мрій
Все залежить від лікаря, у мене обоє дітей виросили у педіатра одного і медсестри, всі питання можна вирішити онлайн, по телефону, вся дпомога, яка можлива- направлення - ну ніяких питань, дуже вдячна їм, а от сімейна ще так коза.
празники не помню• 14 августа 2025
Ответ дляБанка з медом
Ви в Дрогобичі живете?
Володарка мрій• 14 августа 2025
Ответ дляМаурита
Это если все хорошо.
А если найдут полип?
Операция
В частной 20+
В гос бесплатно
А если найдут полип?
Операция
В частной 20+
В гос бесплатно
Не безкоштовно в державній. Там є віком межі :(
празники не помню• 14 августа 2025
Ответ дляБанка з медом
Ні
Тоді як ваш лікар має досвід в сімейній медицині 15 років?
Тільки в Дрогобичі був експериментальний запуск сімейної медицини, на всій іншій території- реформа з 2019 року
празники не помню• 14 августа 2025
Ответ дляinneska-85
Наш в державній дає по вайберу швидко і без проблем
ВсеЧетко• 14 августа 2025
Ответ дляБанка з медом
А чого ж Вам не gpt chat порадив, а дівчата з порадниці?
А іншим порадити вже не хочете, а навіть хамите....
Ви дивна.
тяжкаялюдина• 14 августа 2025
Заключила в частной клинике, довольна. Наконец то я ушла из этой поликлиники. Одно плюсы, нет очередей, чистота, шкафчики с ключиками, оставляешь свои вещи, ключик с собой. Направления бесплатные дают. Если платно, то скидка в 20% в этой клинике. В начале года сдала пакет бесплатных анализов, взяли 10 пробирок. Довольна, как слон, никогда в госполиклинику не пойду
Банка з медом
• 14 августа 2025
Ответ дляВсеЧетко
Ви дивна.
Ви або щось не так зрозуміли, або….
Особливо про хамство, не знаю, де ви його там побачили?
Ще раз для особливих: дівчата порадили підписати декларацію з приватною клінікою. Все.
А пошук конкретної клініки, лікаря саме у моєму місті мені допоміг зробити чат GPT. І це зручно.
Стриптизерка• 14 августа 2025
Ответ дляВітаміни косметика
тільки хитрожопі просту справку в бассейн не да.ють. дають форму з печаткою за 300 грн а коли 4 члена родини то(((
У нас у всіх в сім´ї в приватній декларації. Дають довідку в басейн безкоштовно.