к.Буланова• 14 августа в 21:20

Де в Україні є гарні печери?

Бажано десь в Хмельницькій області. Щоб не домовлятися попередньо з екскурсоводом, а ось так рандомно приїхати і побродити з дітьми.
Планшетница• 14 августа в 21:21
Кришталева в Тернопільській обл.
За ким я буду?• 14 августа в 21:22
Тернопільська область та Крим. Більше не чула
автор к.Буланова • 14 августа в 21:27
Ответ дляЗа ким я буду?
Так, вже в jpt запитала. Шкода, далекувато
Леся Українка• 14 августа в 21:31
Печера Атлантида в Камʼянець Подільському
Ніколи ці враження не забудете!!!!
Але туди самому не можна, набирається група і вперед
Помогалочка• 14 августа в 21:38
Чернігів
АнтиТанкист• 14 августа в 21:40
Млинки
Старша була з класом в позатому році, каже, гарно
За ким я буду?• 14 августа в 21:50
Автор, гарна тема. Може щось дівчата підскажуть
Вилосипедниця• 14 августа в 22:05
Мы были в пещере оптимистична в Тернопольской области. Честно говоря такой себе опыт. Интересно, но повторять не будем. Но там, конечно без проводников не походишь, очень запутанные лабиринты.
Аноним с кешбеком• 15 августа в 04:11
Ответ дляЗа ким я буду?
В Одессе катакомбы есть
https://catacombsodesa.com/?utm_source=google&utm_...
автор к.Буланова • 15 августа в 07:26
Ответ дляЛеся Українка
Ніколи ці враження не забудете!!!!
Гугл пише, що це Тернопільська область. І, до речі, на карті поруч там є бункер лінії Апарт-колись там були, дуже круто, рекомендую
автор к.Буланова • 15 августа в 07:27
Ответ дляАноним с кешбеком
В Одессе катакомбы есть
Трішки не той напрямок, але дякую, може колись будемо в Одесі, то навідаємося)
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 15 августа в 13:16
Найкрасивіша - Атлантида. Просто приїхати - це в Кришталеву або Млинки. Але враження зовсім не ті.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 15 августа в 13:17
До речі, в Атлантиду з дітьми теж можна. Там складніше, але однозначно вартує того. Групи вони самі збирають.
автор к.Буланова • 16 августа в 03:57
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Читаю в гуглі відгуки, там так просто не зайдеш, потрібно домовлятися завчасно. У вас часом контакти не збереглися? 🙂