VitalinaB• 01 августа в 10:42

Порадьте туроператора в Києві

Вперше за багато років хочу поїхати кудись з Дітьми з Києва закордон. Можливо це буде Болгарія. Хотіла самостійно обрати автобус і житло ,але боюся не справлюся, все ж відповідальність велика. Може хто їздив і може порадити туроператора - буду дуже вдячна🙏🙏🙏
ОленаЯ• 01 августа в 10:43
Альф, в них є багато маршрутів. Двічі їздила з ними, задоволена.
fishcka• 01 августа в 10:44
ось Таня, підбере, порадить, буде на зв´язку
https://www.facebook.com/DubrovskaT
Графиня Шезвездицкая• 01 августа в 11:10
та когда уже люди научатся различать туроператоров и турменеджеров.
туроператор не работает с клиентами напрямую.
Mazdo4ka• 01 августа в 11:24
Ответ дляfishcka
https://www.facebook.com/DubrovskaT
Ага, ця Таня минулого року відповіла мені, що пізніше скине варіанти і все, пропала.Хоча багато людей її хвалило.А ось Марія (її контакти мені теж на цьому форумі дали), вона і на порадниці є, дуже якісно працює.Одне задоволення.
ОленаЯ• 01 августа в 11:41
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Є туроператори, які напряму з клієнтами теж працюють.
fishcka• 01 августа в 11:54
Ответ дляMazdo4ka
так давайте посилання на профіль, може і я скористаюсь колись
Тінаура• 01 августа в 13:15
Корал Тревел, 0966212474 Софія