Разгуляшка• 14 августа в 21:53
На стійці реєстрації в аеропорту треба бути в 11:30. Готель в Кишиневі
За скільки хвилин я з готелю (біля жд вокзалу) доїду до аеропорту?
Коли викликати таксі?
Гидроусилитель руля• 14 августа в 21:55
Ви якась така безпомічна в кожній темі. Може, краще не їхати?
Разгуляшка
• 14 августа в 21:55
Ответ дляБесбардак
За 1 годину, в Кишиневі бувають затори.
Я думала там 20 хв їхати
Бесбардак• 14 августа в 22:00
Ответ дляРазгуляшка
Я думала там 20 хв їхати
Я не їхала з жд вокзлу , їхала з центру то водій казав, що в Кишиневі бувають затори, глянула на карту дійсно по трасі від жд до аеропорту недалеко, тому хвилин 40 я б виділила.
Чупа-чупс• 14 августа в 22:01
Ответ дляРазгуляшка
Я думала там 20 хв їхати
несколько дней проложите маршрут в 10 утра - понаблюдайте тенденцию
к этому времени плюс час на ваше спокойствие, лучше там подышать спокойно, чем опоздать