Без образів• 15 августа 2025
Направлення від сімейного
Підкажіть , будь ласка , чи можна електронним направленням , виданим сімейним лікарем в одному місті, скористуватися у іншому місті?
Харків -Львів , наприклад
Без образів
• 15 августа 2025
Ответ дляСкляна миша
Да. К городу не привязано.
Й в стаціонар планово зможу лягти в іншому місті ?
Скляна миша• 15 августа 2025
Ответ дляБез образів
Да. Только должно быть направление именно на госпитализацию нужного профиля.
Без образів
• 15 августа 2025
Ответ дляСкляна миша
Мабуть тоді спочатку треба звернутися до профільного лікаря за направленням від сімейного, а він вже дає направлення до стаціонару ?