НичеНипанимаю• 15 августа в 15:30
В когось є подібні чоловіки?
Коли все своє сімейне життя він тупо тільки тим і займається, що жити для свого брата/сестри.
Коли ті постійно влазять в якесь лайно, а це має його розгрібати. Причому не розгрібати і нього варіанта немає просто. Свекруха жре мізки щодня, поки той не позакриває питання.
Я воюю з ним як тільки може, але в мене має сил і здоров´я на все це. Я вже просто хочу розлучитись, щоб це все гівно у вигляді свекрухи, брата і його дружини просто ввійшло від мене, бо іншого варіанту я просто не бачу.
Ananasprotivogaz• 15 августа в 15:31
Эх, поздно вы решили... Столько нервов потратили. Такие мужики не меняются...
НичеНипанимаю
• 15 августа в 15:31
Насправді не знаю, навіщо тут написала. Всеодно зальють брудом. Але вже просто немає сил ніяких.
Продаю витрішки• 15 августа в 15:33
А он сам понимает проблему? По-хорошему, ему нпдо расставить приоритеты, поставить вас и свою семью на первое место. Возможно, помог бы психолог.
Щас ухожу• 15 августа в 15:33
Поставьте условие, либо развод, либо он на первое место ставит свою семью, а не разговоры к маме, ее просьбы.
НичеНипанимаю
• 15 августа в 15:33
Ответ дляAnanasprotivogaz
Я це знаю. Але щоразу я думаю, ось це закінчиться і все, і щоразу той знаходить якусь халепу на свою головуч а вірніше на братову, бо сам він вирішити не може нічого абсолютно.
НичеНипанимаю
• 15 августа в 15:36
Ответ дляСпайдерВумен
У вас діти є?Бо це суттєво впливає на рішення проблеми.
Так є. Тому свого часу я не розійшлась, бо це дуже вдарило по психіці дитини. І сукупність нашого розриву, потім смерті дідуся а згодом і війни призвело до тяжких наслідків в її психіці, п зараз лікуванні психіатром.
Ananasprotivogaz• 15 августа в 15:36
Ответ дляНичеНипанимаю
А вы ему говорили, что против ? Пусть делает выбор семья или родственники
СпайдерВумен• 15 августа в 15:37
Дивіться,якщо без чоловіка суттєво легше жити і він не відіграє у вашому житті ключову роль,можна і пожити окремо.
НичеНипанимаю
• 15 августа в 15:39
Ответ дляПродаю витрішки
Я навіть до кінця не розумію чи розуміє він це. Я з ним говорила, пояснювала на 10 кроків на перед, власне так і складалось. Пояснювала, що він проміняв сім´ю на брата, але потім коли він закриє ті питання його просто вишвирнуть як собаку непотрібно, так і сталось. Він наче зрозумів, але зараз той знов вляпався і чоловік відчуваючи вину навязану йому з дитинства знов не може нічого зробити окрім як тягнути цю удавку.
Роздратована шкіра• 15 августа в 15:39
Я така дружина, а мій чоловік з самого початку допомагає розгрібати «зальоти» моїй сестри. Він задовбався. Останній її борг вже закривала я і наш дорослий син. Сестрі доречі 33 рочки((
НаБалКоніХодять• 15 августа в 15:39
Ви для нього не преорітет, він вже вибрав собі родину і це не ваша спільна.
Навіщо жити в таких умовах?
НичеНипанимаю
• 15 августа в 15:41
Ответ дляAnanasprotivogaz
Звісно я говорила, за другим черговим трешаком ми навіть пересварилися так що роз´їхались. Я йому сказала, що так не буде, що вже досить. Він вирішив мене шантажувати, і зібрав шмотки і пішов, але трохи не розрахував, що його сімейка мене дістала так, що мене не пошантажуєш.
НичеНипанимаю
• 15 августа в 15:43
Ответ дляСпайдерВумен
Я про це думала, але є та сама дитина, якщо я зараз це зроблю, я її втрачу в прямому сенсі.
НичеНипанимаю
• 15 августа в 15:45
Ответ дляРоздратована шкіра
Вашій сестрі?
Братові 40, на секундучку.
Миссис Буркул• 15 августа в 15:45
У меня было нечто подобное, только у мужа не брат, а сестра ( и это в миллион раз хуже, поверьте). Мои доводы, что теперь я и наш ребёнок его семья, он вообще не слышал, жил мозгами мамы и сестры. 80% его заработка шли на покрытие их рассходов( нет, это не продукты первой необходимости, а отдых, техника, поход по салонам красоты и подобное) я не могла себе новые трусы купить, потому что его сестра должна обязательно в этом месяце улететь на отдых. Я уже морально настроилась уходить и подавать на развод, но просто случайно он неожиданно зашёл к ним домой и услышал что они о нём говорят. С того момента прошло 15 лет, они до сих пор не общаются.
НичеНипанимаю
• 15 августа в 15:49
Ответ дляМиссис Буркул
У нас подібне, тільки така розкіш як труси взагалі не розглядалась.
Тупо ніякої їжі не могли купити, бо в треба було виплачувати, що брат наворотив. Із їжа був тільки жарений батон постійно. І нажаль, йому ви сказали були в очі, деякі моменти, але він всеодно не прозрів. Я б уже після такого послала б на кінець світу, хоча зовсім не конфліктна.
ВундерКИНГ• 15 августа в 15:53
Ответ дляРоздратована шкіра
А чому ви це робите?
Велика спасательница?
Роздратована шкіра• 15 августа в 15:56
Ответ дляВундерКИНГ
А чому ви це робите?
Велика спасательница?
Хз, є декілька варіантів, перший - бо дурна, другий - жалко маму, третій - скоріш за все бо дурна😢
НичеНипанимаю
• 15 августа в 15:56
Ответ дляСірничок
У вас есть запасная жизнь?
Ні. Тому я і думаю постійно про це. Мені 40, а постійно не живу а існую. Життя кругом проблем брата, все. Моно життя немає.
Роздратована шкіра• 15 августа в 15:57
Ответ дляНичеНипанимаю
Вашій сестрі?
Братові 40, на секундучку.
Ті 40 від тих 33 не сильно далеко. Вона ще і з мамою живе, не працює , типу підвищує кваліфікацію, розвивається, і живе на батьківську пенсію😢😳🫣
НичеНипанимаю
• 15 августа в 16:03
Ответ дляРоздратована шкіра
Господи не робіть цього. Тим більше не вішайте на сина.
Роздратована шкіра• 15 августа в 16:06
Ответ дляНичеНипанимаю
Це був останній раз. Вже після цього з її
рота вилетіло «і не допомагай мені більше!».
То як би все. Сподіваюсь.
НичеНипанимаю
• 15 августа в 16:10
Ответ дляРоздратована шкіра
То як би все. Сподіваюсь.
Ну вірите, коли моєму чоловікові, влаштували скандал через те що він як добрий лох хотів поїхати включити котел, щоб не розмерлось система опалення бо влупив сильний мороз, а брат був у від´їзді. І йому там таке закатали, що чого це він буде заходити і його квартиру, і щоб він туди не їздив і т.д. я думалач до цього лоха щось дійде, але ні. Що разу він робить повтор, запригувань на граблі. Він тоді в такому шоці був, не передати, але якось до наступного азу забув видно
НичеНипанимаю
• 15 августа в 16:13
Додам, до попереднього посту. Вгадайте хто платив цю квартиру?
ВундерКИНГ• 15 августа в 16:16
Ответ дляНичеНипанимаю
Ви якось залежите від чоловіка?
Навіщо вам таке
НичеНипанимаю
• 15 августа в 16:25
Ответ дляВундерКИНГ
Ви якось залежите від чоловіка?
Навіщо вам таке
Квартира моя, заробляю і утримую себе я сама.
Є одна залежнвсть, це донька, я це точно не перенесе.
ВундерКИНГ• 15 августа в 16:46
Ответ дляНичеНипанимаю
До психолога зводите й все вона перенесе
Ananasprotivogaz• 15 августа в 16:46
Ответ дляНичеНипанимаю
Так думать надо о себе в первую очередь. Как говорит моя мама, ты у себя одна. Жизнь быстро проходит. Был бы хоть завидный муж, а так....смысл?