Фима Собак• 15 августа 2025

Опять сильно снизилось давление.. Что делать?

Десь так, але...• 15 августа 2025
Ответ дляФима Собак
Я не тролю, страшно
Бійтесь
Така бойова Я• 15 августа 2025
Ответ дляФима Собак
Я не тролю, страшно
У Вас пульс действительно очень высокий. Выпейте хотя бы половинку бисопролола.
Розбещена цяточка• 15 августа 2025
Ответ дляШукаю стакан
это верный знак того, что надо убрать в квартире. мало ли что?
Трусы нужно красивые надеть))
Шукаю стакан• 15 августа 2025
Ответ дляРозбещена цяточка
Трусы нужно красивые надеть))
там еще их найти нужно.
Розбещена цяточка• 15 августа 2025
Ответ дляФима Собак
Я не тролю, страшно
Если вам реально страшно…

Вы были у психиатра? Вам нужно срочно сходить!
ЧупакабраЗеБест• 15 августа 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
Все, Вам хана.
Пишіть заповіт.

У мене вчора теж впав тиск. Був 110/70, а зазвичай 115/75-118/80.
Якби не боліла голова, я б до медсестри не пішла і не знала.
А так мені прописали лікування - чашку чорного чаю, два штуки печива Марія і посидіти на вулиці 15 хвилин.
Мені полегшало.
А Ви ж давно страждаєте і не лікуєтеся. Зовсім запустите себе.
щас про марию везде пишут что там химия, есть опасно
Тут как тут• 15 августа 2025
Ответ дляФляшка на трьох
Пристреліть хто-небудь Аліну ну мучиться ж істота...
А кроль? Вы готовы его ’усыновить’?
Добродійка• 15 августа 2025
Автор, відкрию вам секрет: є такі люди - лікарі, вони працюють в таких закладах - лікарнях. Якщо туди сходити, вам можуть прописати лікування: від тиску, від голови і т.д.
Спробуйте.
Солоденька цукОрка• 15 августа 2025
О, Аліна, з поверненням! А ми вже сумувати почали!
Фляшка на трьох• 15 августа 2025
Ответ дляТут как тут
А кроль? Вы готовы его ’усыновить’?
з´їсти на поминках
Звожу з розуму• 15 августа 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Ой, я у Києві живу. Тут і спати вдома у ліжечку небезпечно.
Пару тижнів тому уламки впали буквально за 50 м від нашого будинку, перед сусіднім. Люди без вікон і дверей.
І це поруч ніякого виробництва немає, там, де впало, ДСП пиляли на замовлення.
То печива ми давно не боїмося.
ЧупакабраЗеБест• 16 августа 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
То печива ми давно не боїмося.
вы так пишете , будто только вы в киеве живете, пол моей улицы вообще 31 числа выжгло, кто не спрятался того завалило.