КаРаКаТиЦа• 14 июля в 09:43
У кого то при заходе на ад поднималось давление?
Захожу на ад и заметила что поднимается давление. Это значит не подходит или вначале только так?
Голубая фишка• 14 июля в 09:56
Це звикання організму. В мене взагалі були гойдалки: то сильно піднімався, то сильно падав. Загострилась тривожність, зранку була тахикардія, в середині все ніби тремтіло. Доводилося самій себе вголос заспокоювати. Потім все налагодилося.
КаРаКаТиЦа
• 14 июля в 10:12
Ответ дляГолубая фишка
Так, всередині все тремтить, тахікардія і тривожність саме з ранку.
Бо мій тиск 120/80
А зараз 150/100
Бо мій тиск 120/80
А зараз 150/100
Голубая фишка• 14 июля в 10:23
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Бо мій тиск 120/80
А зараз 150/100
Бо мій тиск 120/80
А зараз 150/100
Скільки часу ви вже приймаєте ад?
КаРаКаТиЦа
• 14 июля в 11:11
Ответ дляГолубая фишка
Скільки часу ви вже приймаєте ад?
2 тижні і 3 дня
КаРаКаТиЦа
• 14 июля в 11:12
Ответ дляА шо сталося?
Який АД? СІЗЗС/Н можуть таке давати
Вєлаксін
Голубая фишка• 14 июля в 11:21
Ответ дляКаРаКаТиЦа
2 тижні і 3 дня
Мене біля місяця ’ковбасило’. Але зараз почуваюсь добре. Почуваюсь здоровою людиною.
КаРаКаТиЦа
• 14 июля в 11:49
Ответ дляГолубая фишка
Чекати 🙈 так ковбасить
Голубая фишка• 14 июля в 11:54
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Чекати 🙈 так ковбасить
Я десь подивилась відеоролик про тривожність і антедепресанти. Там розповідалось що і як відчуває людина і що є нормальним в цій ситуації, а що ні. І говорилось, що при таких симптомах ( тремтіння, тахикардія, скачки тиску) потрібно проговорювати собі, що такий стан - це норма, так реагує організм. Робити дихальні практики. Я так і робила. Мені допомогло.