lilul990• Изменено 17 августа в 08:12

Що буде якщо Зе погодиться здати Донбас

Напевне кацапи дозволять вільно і безпечно покинути укріплені позиції. Дадуть чесну і щиру письмову згоду що не будуть стріляти нашим військовим в спину. І що під час відходу їх не візьмуть в котел, в оточення чи не атакують з дронів

Наші військові вийдуть у чисте поле і звідти вже будуть захищатись від масованих дронових атак і артилерійського вогню на тій ділянці фронту. Бо так зручніше і вигідніше

Путін напевне не організує скупчення військ там і напевне не почне масований наступ на Дніпропетровську область бо його чесному слову можна вірити, як власному батечку
Малютка-0984• 17 августа в 08:17
А що буде коли не погодиться? Не те саме?..
Линда• 17 августа в 08:19
одной темы мало?
автор lilul990 • 17 августа в 08:20
Ответ дляМалютка-0984
Ну та деякі тут призивають щоб це случилось уже завтра
КлавдіяЧерепиця• 17 августа в 08:21
Утро воскресенья, чем бы не идеальное время состряпать очередную политическую тему?
Сказали же, пока о сдачи територии и речи быть не может, что вы и дальше переливаете из пустого в порожнє?
ElenaMari• 17 августа в 08:23
Удалено администрацией...
автор lilul990 • 17 августа в 08:30
Ответ дляElenaMari
Удалено администрацией...
LudaSHS• 17 августа в 08:30
Не розумію навіть механізм таких дій( вивід- здача) і юридичне оформлення наРазі цього всього.
Всі ті статті в пресі .., вони не відображають всі умови, пукти миру і т д. не має ніяких прямих мов чиновників Сша щодо про що реально на Алясці йшлося. Окрім якихось зливів в змі, джинси і ’ таємних джерел’.
Всі умови, пункти, розкачки, зливи. мненія, битви в соц мережі - це просто провести час, чи спровокувати внутрішні срачі.
Без дій реальних, оно навіть реально: як рф виведе з конституціі Рф Запоріжську, Херсонську, тобто дії, а не лозунги.
Якісь реальні потуги в Вр, якщо буде. тоді буде що коментувати. Тобто дії, не марення.. якби було і якби хотілося, і що фантазує пересічний громадянин.
Атак слухи - толокти воду в ступі, і гризтися.
Навіщо?

Річ про Славянск і Краматорськ і тд, а не про фактичні окуповані, до речі. Ті визнані анексованими ще в 2014.
автор lilul990 • 17 августа в 08:32
Ответ дляLudaSHS
Навіщо?

Щоб це зрозуміти достатньо згадати як це було в 14 році на донбасі і реакцію обами
LudaSHS• 17 августа в 08:33
Ответ дляlilul990
Обама привів до 22 р
І ті 2014 були захвачено рф а потім де факто визнані анексованими
автор lilul990 • 17 августа в 08:34
Ответ дляLudaSHS
Обама привів до 22 р
Якщо там при відході цілий батальйон наш покладуть кацапи

Трамп знизає плечима і скаже: вова, астанавісь

А кацапи скажуть шо ми самі себе обстріляли
LudaSHS• 17 августа в 08:36
Ответ дляlilul990

Трампа зараз змі Сша вимазують в лайні добре, навіть нелояльні
Фото з військовими на колінах обішло всі змі, і як трамп плескав пуйлу, пишуть- пізніше Білий дім підчищав відео ці, просили забрати зі змі
Тобто на рейтинг впливає. Але що ж далі.
автор lilul990 • 17 августа в 08:38
Ответ дляLudaSHS
Йому тепер потрібна якась маленька переможна війна
vvvv4vvvv• 17 августа в 08:38
Не согласится. Ему пыня не разрешит этого сделать.
Nathalie27• 17 августа в 08:43
Ответ дляvvvv4vvvv
Це як?
vvvv4vvvv• 17 августа в 08:53
Ответ дляNathalie27
Це як?
Странно что у кого то ещё есть сомнения что Зе всегда был и остаётся полностью подконтрольным пыне.
Nathalie27• 17 августа в 09:04
Ответ дляvvvv4vvvv
Які аргументи по цій тезі у Вас є?
vvvv4vvvv• 17 августа в 09:23
Ответ дляNathalie27
Які аргументи по цій тезі у Вас є?
Лучше свои приведите против
Соседка Маши• 17 августа в 09:31
Ответ дляvvvv4vvvv
Кто такой пынь ?
Nathalie27• 17 августа в 09:35
Ответ дляvvvv4vvvv
Лучше свои приведите против
Щоб привести свої контраргументи, я маю розуміти, якими аргументами Ви керуєтесь. Бо це буде розмова сліпого з глухим.
lekon-lekon• 17 августа в 09:43
Ответ дляvvvv4vvvv
Київ за 3 дні виявляється, що був узгоджений з підконтрольним Зеленським во как, вже зовсім боти загубились в реаліях
Манула• 17 августа в 11:30
А що Європа, попливе за течією трумп-пу?
Ось вже перші каяття пішли, далі буде ...
vvvv4vvvv• 17 августа в 13:38
Ответ дляlekon-lekon
Вас пыня лично с этим планом ознакомил))) или Арестовича цитируете про два три дня?)))
malinovaya• 17 августа в 14:11
уже был выход украинских войск из Иловайска, который заранее был оговорен с россией.
все знают чем это закончилось.
lekon-lekon• 17 августа в 15:24
Ответ дляvvvv4vvvv
Те що ви не хочете слухати хуйла, то ваші проблеми. Він з самого повномасштабного вторгнення торочить, що України не існує, як і українців як нації, немає мови і культури.