интайм_не_предлагать• Изменено 17 августа в 11:38

Рхп? Психіатр дає направлення в стаціонар

13р вибірковість в їжі з 3х років. Гастроентеролог рхп під питанням направлення до психіатра. Попали до психіатра прийом мені не сподобалось. Питань лікар не задавала що саме турбує і тп. Торочила що дочка хоче бути хлопцем... Сказала що це не розуміє навіщо дочку до неї відправили. Коли я сказала що на первинному прийомі психіатр пропонувала діагностику на спектр аутизму. Заявила а то моя попередниця, я діагностику проводити не буду, навіщо. Ніяких тестів чи щось таке не робила. Дала направлення на стаціонар, типу хай там розбираються.
От мені цікаво а що з дочкою там будуть робити?!
Лежати в стаціонарі наших лікарень це ще той незабутній досвід.
автор интайм_не_предлагать • 17 августа в 11:40
Дочка не п´є ліки,не ковтає таблетки. Важко дається на аналізи.
Блондинка в Законе• 17 августа в 11:40
идите к частному, поспрашивайте в группе города. не стоит стационар, могут накрутить, что не отмоетесь. странный психиатр кнш, не на своем месте, как по мне.
п.с. год назад мне дали направление в стационар с раздражительностью, но я отказалась. потом пошла к невропатологу и спросила- что, вот прям надо ложиться? а та посмеялась: кому надо не дают, кому не надо предлагают.
Лялькодзьоб• 17 августа в 11:41
Пошукайте по відгукам хорошого психіатра.Хай треба почекати,але буде якісна консультація,а не що-небудь.В психушці зараз закриють з хворими,ще буде гірше
автор интайм_не_предлагать • 17 августа в 11:41
Ответ дляБлондинка в Законе
Ну педіатр натякає що краще не лягати
Лялькодзьоб• 17 августа в 11:42
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Ну педіатр натякає що краще не лягати
Звісно,палати по 10 чол і закрито все без ручок
Блондинка в Законе• 17 августа в 11:42
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Ну педіатр натякає що краще не лягати
вот и я говорю. коллега просто на прием пришла с ребенком 6 лет, шось написали про недержание, так в 15 проходили медкомиссию, оказывается ребенок на учете и проблемы были просто капец, чтоб снять. ну это перед войной.
автор интайм_не_предлагать • 17 августа в 11:43
Ответ дляЛялькодзьоб
Я здогадуюсь. В мене мама колись в психоневрології лежала. Та. Всі сплять під ліками. Режим. Уявляю що в дитячому
Блондинка в Законе• 17 августа в 11:43
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Ну педіатр натякає що краще не лягати
я спросила про стационар по времени, мне сказали 18 дней, я офигела. вот что там делать ,это санаторий чи шо? даже систему на позвоночник ставят и 5 дней и домой. а тут труба просто
Лялькодзьоб• 17 августа в 11:44
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Я в новинах читала місцевих,відкрили відділення ментального здоровʼя на 50 чол.Як показали фото палати,то це крайня міра вже там налагоджувати ментальне здоровʼя.
Khmelnichanka• 17 августа в 11:44
Ответ дляинтайм_не_предлагать
В дитячому все набагато краще. Принаймні, раніше було.
Лялькодзьоб• 17 августа в 11:45
Ответ дляБлондинка в Законе
Писало на 21 день як на курорт,запрошують бажаючих
Ксерокопия ночи• 17 августа в 11:45
Нормальний досвід. Так, дитину триматимуть мінімум 21 день. Дитячі відділення зараз достатньо комфортні та обладнанні. Якщо дитина вміє себе обслуговувати, то нормально переживе цей досвід. Ви дізнавалися, чи буде дозволено відвідувати, прогулятися, чи буде в закритому стаціонарі. Не стикалася з тим, що кладуть на стаціонар просто так, вочевидь у вас дійсно в цьому є потреба. Так, вибірковість в їжі є однією з ознак аутизму, але це спостерігається з найменшого віку, і вибірковість не означає голодування. Вас, знову-таки, ніхто не змушує звертатися до одного лікаря, зверніться ще до двох, для підтвердження необхідності стаціонару. Тільки обирайте практикуючих психіатрів, з досвідом роботи в ПНД, а не інстаграммних ’спеціалістів’.
автор интайм_не_предлагать • 17 августа в 11:45
Ответ дляБлондинка в Законе
Я направлення не брала. Психіатр сказала поставить на учет. Але я забула деякі документи маю довезти. Везти поки не планую
Люблю порядок• 17 августа в 11:45
Ответ дляБлондинка в Законе
І що ви робите з дратівливістю? Щось допомагає? Дуже актуально.
Ксерокопия ночи• 17 августа в 11:46
Ответ дляЛялькодзьоб
От звідки ви знаєте? Які, ..., 10 чоловік у палаті?
Астановитесь• 17 августа в 11:46
Люди, не довіряйтесь лікарям і їх діагнозам сходу. Зараз кожен лікар щось та знайте у кожної людини. Не втрачайте критичного мислення. Який стаціонар, навіщо?
Лялькодзьоб• 17 августа в 11:47
Ответ дляКсерокопия ночи
Фото було-грати,ліжка в 2 ряда і двері.Дуже відкривав керівник департаменту відділення неврозів.
Астановитесь• 17 августа в 11:48
Які у дитини скарги окрім вибірковості харчування?
автор интайм_не_предлагать • 17 августа в 11:48
Ответ дляКсерокопия ночи
Ну от я і була в такого , психіатр Київ раїси окіпної. З досвідом роботи в пнд. Але мене здивувало що ніяких питань не задавала. Я сама почала говорити що мене турбує, а вона толком і не слухала. Ще з порогу ой первічкі пришли как я вас люблю... Про те що більшість вона говорила російською я вже мовчу. То таке. Але декілька разів питала у дочки ти мабуть хочеш бути хлопцем..
Блондинка в Законе• 17 августа в 11:49
Ответ дляЛюблю порядок
она поставила расстройство поведенческих реакций. я пришла к ней после того, как на планерке орала на начальника так, что все сделали вид, что они не с нами. вообще не мое поведение и он толком ничего такого не сказал.. врач сказала, что в моем возрасте 45+ уже не хватает ( дальше хитромудрое медицинское бла-бла) и прописала курс 2- 6 месяцев
гаммавитал
мебикар ис300
и снотворное при необходимости.
сказала- само не пройдет. это не антидепрессанты, если шо.
и после 2 месяцев помогло. хотя блин денежно..
Organic• 17 августа в 11:49
Лягати в стаціонар з якою метою? Підтвердити /спростувати аутизм?
Астановитесь• 17 августа в 11:49
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Деяким психіатрам самим потрібні психіатри.
автор интайм_не_предлагать • 17 августа в 11:51
Ответ дляАстановитесь
Не п´є ліки, не ковтає таблетки, не вчиться. Не лякає покарання, не працює позитивна мотивація.
Від школи психолог відправила в ірц. Коротко є легкі порушення когнітивної поведінки. Самоорганізації. І тп. Нічого критичного.
Ксерокопия ночи• 17 августа в 11:52
Ответ дляЛялькодзьоб
Фото радянських часів? Зараз в нашому відділені палати на дві людини, є телевізори, є ігрові кімнати, свіжі ремонти, на вигляд, як недорогий пансіонат. Вже років десять дитячі відділення спонсорується достатньо гарно і місцевими меценатами і міжнародними організаціями. За дітками слідкують, ліки обирають недешеві, дієві. Щоб стати на облік, ще треба постаратися, просити про це. Якби серце хворіло, то б не роздумуючи поклали на стаціонар. А мозок... Саме пройде.
Астановитесь• 17 августа в 11:52
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Підіть до Кузнєцова в Павлова, якщо не знайдете контакти в інтернеті, напишіть сюди-дам
Блондинка в Законе• 17 августа в 11:52
Ответ дляЛялькодзьоб
у нашего коллеги взрослый сын недоразвит. сдавали- на своих ногах шел, а после лечения на такси пришлось забирать
Люблю порядок• 17 августа в 11:53
Ответ дляБлондинка в Законе
гаммавитал
мебикар ис300
и снотворное при необходимости.
Блін, я теж у віці 45+, бісить все, що капець. І все частіше роблять мені зауваження, що я ’не так’ відповідаю чи говорю. . А до кого краще звертатися? До невропатолога?

Мебікар я сама собі назначала, допомагало. Але я думала, що це пов´язано з преклімаксом.
автор интайм_не_предлагать • 17 августа в 11:54
Ответ дляАстановитесь
В павлова дитячє відділення переїхало на Богатирську. Я туди звонила первинну діагностику вони не проводять. Тож давайте контакти.
Ксерокопия ночи• 17 августа в 11:54
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Хто вам забороняє звернутися ще до двох спеціалістів. Коли у мене є підозри на помилковість діагнозу з будь-якого питання, то я саме так і роблю, перевіряю. Хто вам не дає? Це здоров´я вашої дитини.
Астановитесь• 17 августа в 11:56
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Ок