СКИБИДЫШь• 17 августа в 15:36
Який ваш спосіб швидко прибрати шерсть тварини з меблів або одягу?
очки_ннадо• 17 августа в 15:43
Задавала подібне питання, адекватних відповідей було мало і, на жаль, все не спрацювало((( В інтернеті бачу в рекламі якісь щітки, на відео красиво, але вони тільки в інсті зустрічаються. Не купую в соцмережах.
Екатерина27• 17 августа в 15:44
У меня кошка шотландка, от её шерсти ( хоть чеши, хоть не чеши) спасает только валик с липкой лентой
Не гавкаю- но охраняю• 17 августа в 15:46
Ответ дляЕкатерина27
Знаю таку даму,в неї також шотландка,так вона її стриже в період ліньки повність лише залишає не стрижену голову та хвіст…
Чучело-Мяучело• 17 августа в 17:02
В мене короткашорстна, але той валік наскільки його там вистачить. Скільки ж тих валіків треба... Теж цікаво чим прибирати