Швидка Настя• 18 августа в 10:21

Обговоримо скрінінг по показникам будь ласка

По якійсь причині вже давно немає сил. Енергіі. Бажань.
У мене 100% є щось типу післяпологовоі дипресіі, до якої додаються постійні сварки вдома, які виснажують, безсоння. Ну тобто я скоріш за все пацієнт психітра в тій чи іншій мірі. Але то окремо, а те, що я зараз питаю - окремо.
Отже. Хочу перевірити щитовидну, це я знаю - тиг т три , т чотири, атпо аттг якщо треба їх знову див (атпо у мене вже зафіксовано, що є); а от що ще? Які бувають дефіцити, що у жінки нема бажання ні погулять, ні з ліжка встать, ні фільм новий подивитися (мені ок дивитися по кругу одне й те саме. Но це ненормально ж). Я щойно з тритижневого моря, приїхала ще гірша ніж їхала туди. Море - суцільна тортура була.
автор Швидка Настя • 18 августа в 10:22
Який «тиг»…тигидик.
Ттг я хотіла сказати
автор Швидка Настя • 18 августа в 10:23
Чи тут без терапевта не розібратися?
Думаоа сдам - та й піду, з результатами
Дівчина Гілмор• 18 августа в 10:25
Пакет жіночих гормонів та гормонів щитовидної залози. І узд щитовидної щалози
Дівчина Гілмор• 18 августа в 10:26
Психіатр/психолог теж сходіть
автор Швидка Настя • 18 августа в 10:26
Ответ дляДівчина Гілмор
Пакет це який - там сто проц буде три паеети на вибір
Фсг лг прогестерон пролактин і тестостерон?
автор Швидка Настя • 18 августа в 10:26
Ответ дляДівчина Гілмор
Психіатр/психолог теж сходіть
Психолог??
А нашо він
Психіатр!
автор Швидка Настя • 18 августа в 10:28
Ответ дляДівчина Гілмор
Психіатр/психолог теж сходіть
Я болтовню ні про що не піду, я в це не вірю, і я не попаду отак з першого разу до хорошого. А разводвли ті - тт я із дзеркалом можу так само поговорити.
А от терапію призначити - і діагноз якщо тфу тфу є, тут да. Я за
90x60x90• 18 августа в 10:30
Витамин д, инсулин, витамины группы б
Просто депрессия без дефицитов не устраивает? Может вы так откладываете поход к психиатру?
Дівчина Гілмор• 18 августа в 10:32
Ответ дляШвидка Настя
Терапію може призначити тільки психіатр (якщо вона вам потрібна), психолог це тільки поговорити
So_so• 18 августа в 10:33
’У мене 100% є щось типу післяпологовоі дипресіі, до якої додаються постійні сварки вдома, які виснажують, безсоння’
Вывод - проверю щитовидную железу.
Вам ничего не хочется, потому что Вы не хотите решать свои проблемы по сути, по этой же причине Вам хочется сдавать анализы и думать, что прием лекарств возьмёт на себя очень ответственность за Вашу жизнь и будет её менять.
Все до блиску• 18 августа в 10:51
А дитині скільки вашій?
Алгонавт• 18 августа в 10:52
Ответ дляШвидка Настя
Чи тут без терапевта не розібратися?
Думаоа сдам - та й піду, з результатами
Вам нужно сначала сходить к психиатру
автор Швидка Настя • 18 августа в 11:51
Ответ дляВсе до блиску
А дитині скільки вашій?
Три
автор Швидка Настя • 18 августа в 11:51
Ответ дляАлгонавт
Вам нужно сначала сходить к психиатру
Чого це
Це ж різні абсолютно напрямки
Алгонавт• 18 августа в 11:59
Ответ дляШвидка Настя
Чого це
Це ж різні абсолютно напрямки
Це Ви собі придумали різні напрямки, а зважаючи на ваші скарги, вам до психіатра спочатку
автор Швидка Настя • 18 августа в 12:39
Ответ для90x60x90
Витамин д, инсулин, витамины группы б
Та відкладаю, звісно) що, думаєте це так просто? Тим більше я боюся що це не просто лікар як лікар, а може десь «засвітитися» що я відвідую, і буде впливати потім десь на щось
автор Швидка Настя • 18 августа в 12:40
Ответ дляДівчина Гілмор
Ну от я і сприймаю лише психіатра. Психолог це якесь шарлатанство
90x60x90• 18 августа в 17:02
Ответ дляШвидка Настя
Я думаю просто, потому что я ходила. Ничего страшного.