Мне кажется это растянут на много мемов)
Flower Girl23• 18 августа в 21:39
Ответ дляNyavka_mavka
Це хіба не ШІ? Там за Макроном чиї ноги?
Это все его - 4 шт.)) И Урсула одета не так, как сегодня ))
Ответ дляLudaSHS
Ну ситуація доволі серйозна, це ж архітектура безпеки майбутнього, Європи і далі, навіть
Я бачу напруження
І так, всі залежні від гігемонів Світу
О постановочне?сгенеровано? Комусь треба такі картинки в мережі 🤷♀️ і вони далі несуться
Я бачу напруження
І так, всі залежні від гігемонів Світу
Благаю вас, запамʼятайте слово «гегемон», ви так часто його вживаєте)
Мартовская Ягода• 18 августа в 22:00
Ответ дляУслада
Смішно автор з вас, що ви повірили в це
Удалено администрацией...
frumoasa17• 18 августа в 22:01
Ответ дляBerill
Удалено администрацией...
julia_v_m_a_34• 18 августа в 22:24
Ответ дляGuzelli
Чем? Смешной картинкой с ТГ?) позор)
Удалено администрацией...
Укол Разума• 18 августа в 22:28
Ответ дляGuzelli
Удалено администрацией...
Укол Разума• 18 августа в 22:36
Ответ дляGuzelli
Удалено администрацией...
Укол Разума• 18 августа в 22:40
Ответ дляGuzelli
Так я и не принимаю в серьез , просто реально печально,что простые вещи стали для людей красной тряпкой.
Удалено администрацией...
Ответ дляGuzelli
Не прості речі, а тупі речі, болючі речі.
І вас же просто по людські попросили прибрати це гімно, але ж вам шкода 100 турецьких лір на це, певно скрутний фінансовий стан.
Знаючи вашу персональну історію і не дивно, що ви зовсім позбавлені емпатії до інших людей.
Ответ дляМоpгана
А чего вы миллионный официальный тг канал не просите убрать это «говно» по вашим словам?)) или мне проще написать правда ?) у меня эмпатии побольше чем у многих , и я сижу в телефоне с надеждой вернуться домой в ближайший месяц читая новости, а еще я здравый рассудок не потеряла