Дівчата, хто вкурсі, скільки коштує няня з проживанням для дворічної дитини?
В обовʼязки додатково входить мити посуд, прати речі, прибирати в квартирі. Ірпінь
Ответ дляBell-k@
Це не додаткові обов´язки. Це обов´язки ще одного працівника
А якщо це робить одна людина, скільки їй мають платити?) я просто не розуміюсь на цьому ринку).
Графиня Шезвездицкая• 20 августа 2025
Ответ дляМармизунька
Тысячи 2
долларов
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
а платить вы ей планируете, как няне или как домработнице?
Чому ви вирішили, що платити буду я. Я ж не написала, що шукаю няню, чи наступний комент про ізауру. Я запитала скільки коштують ці послуги, якщо хтось в цій темі. Ох і злюки тут сидять😂
Svetljachokkkk• 20 августа 2025
Ответ дляМармизунька
Залежить від обсягу роботи і віку дитини.
Ксенияяяяя• 20 августа 2025
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Тысячи 2
долларов
Ну навіть не знаю. Тупо не мати особистого життя, ні пукнути, ні чхнути.
Хібащо бомжа запросити
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Тысячи 2
долларов
Ну це вже «щось»)
Odetta Furs• 20 августа 2025
интересно как - и за двухлетним смотреть и убирать готовить стирать на всю семью...
Графиня Шезвездицкая• 20 августа 2025
Ответ дляКсенияяяяя
Хібащо бомжа запросити
ну я вон наткнулась на блогера Анну Алхим.
это ж какую з\п она должна была предложить своей няне+ домработнице, что та переехала в ней в Дубай
Ксенияяяяя• 20 августа 2025
Ответ дляOdetta Furs
Як всі це роблять для себе і своєї сім´ї
Odetta Furs• 20 августа 2025
Ответ дляКсенияяяяя
это да - но тогда это уже не няня а домработница
Ксенияяяяя• 20 августа 2025
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Так я і кажу, що це не 2тис дол
Ответ дляSvetljachokkkk
Хлопчику 2 роки. Однокімнатна квартира. Живе мама і дитина. Але по дому все робить няня
Ответ дляКсенияяяяя
Хібащо бомжа запросити
Так, це правда схоже на рабство).
Ксенияяяяя• 20 августа 2025
Ответ дляmabel.s
Где тогда проживает няня? В этой же однушке?
На килимку при дверях.
Боже, та скільки їй там треба, якщо ще й грошей дадуть
Romashka5577• 20 августа 2025
Ответ дляМармизунька
Пару тысяч долл в месяц, не шучу
Николай-b526• 20 августа 2025
Ответ дляМармизунька
и квартира съемная???
Ответ дляOdetta Furs
Насправді це реально. Проживає мама і дитина. Мама працює. Окремо там не виготовляють, мама їсть дитяче в основному.
Ответ дляLenchik73
Так то воно так. Але якщо мама не попрала, бо дитина капризувала, то нічого не стане. А як що не попала няня, то буде наганяй великий, ще й частину грошей заберуть.
👍👍👍👍👍
Ответ дляМармизунька
А какой график? Знакомая так вахтой ездит в Киев, то платят 1000$ в неделю. Двое детей и две няни соответственно в смене, также на них уборка и готовка детям.
Nathalie27• 20 августа 2025
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
У Алхім є дитина? Я думала, такі не розмножуються.
Графиня Шезвездицкая• 20 августа 2025
Ответ дляNathalie27
да.. сын