Ясамаякрасивая)• 20 августа в 11:24

ФОП 3 група - чи складно?

Вже деякий час думаю зареєструвати ФОП, є нерегулярні заробітки, невеликі, але якщо буде офіційно ФОП то ще піднапрягусь. Років 10 тому вже мала ФОП 2 групи, офіційно магазин, але з того часу багато що змінилось.
Підкажіть будь ласка хто в темі - чи складно зараз вести ФОП? якщо без найманих послуги онлайн - звіт 1 раз на рік, так? Без РРО?
І ще важливий момент - має офіційну роботу з відрахуванням ЄСВ. В такому випадку на ФОПі вже ЄСВ не потрібно платити?
Я_з_Франека• 20 августа в 11:27
Не складно.
Звіт щокварталу + щомісячно якщо є оплати іншим ФОП.
ЄСВ не платите, якщо за Вас платять.
Марічка• 20 августа в 11:32
сколько стоит +-, что б вели ФОП 3 группы?, без наемных?
Сумка з негодою• 20 августа в 11:50
Ответ дляМарічка
Смотря какой объем работы от бухгалтера хотите . У меня есть девочка на 3 группе - налоги она платит сама , я контролирую уплату налогов , поступления на р. с. , сдаю отчетность и заполняю книгу . Платит 600 грн в месяц . Еще одна на 3 группе - налоги платит сама , поступления контролирует сама , мне называет раз в квартал сумму дохода за 3 месяца , я сдаю декларацию . Платит 500грн 1 раз в квартал . Обе без наемных . Еще один ФОП на 3 группе с 1 наемным - ежемесячный отчет по наемному делаю я , квартальные деки сдаю я , налоги перечисляю я - 700 грн в месяц . Не Киев .
пані Солоха• 20 августа в 12:01
Не сложно, без наемных тем более делать нечего там
Заплатил налоги вовремя и отчитался
Открывайте все про ФОП 3 гр, много информации в инете, внимательно почитайте что и сколько и куда. Я помню за день-два разобралась.
автор Ясамаякрасивая) • 20 августа в 12:07
Ответ дляСумка з негодою
а что за книга?
Ответ дляпані Солоха
Заплатил налоги вовремя и отчитался
я разберусь, опыт был и с наемными. Мне кажется сейчас еще легче благодаря диджитализации :)) Интересует еще вопрос контроля, как часто и много проверяют и дергают?
Нехай щастить• 20 августа в 12:36
Ответ дляМарічка
.
Несу добро людям• 20 августа в 12:59
Не складно. я веду, хоча думала, що буде дуууже складно. Один раз показали, ще раз перепитала, далі все сама зі Смоковичем на ютубі, всі мої питання закриває. Звіт раз на квартал,не раз на рік. Якщо десь платить завас ЄСВ хтось, то дублювати не треба
А я з косою• 20 августа в 13:16
Як на мене найскладніше для ФОПі - це РРО.
Звіти - це дійсно просто, з кабінету платника податків відправив та й годі.
А чеки фіскальні - це справді гемор, спеціальна програма, ще не завжди безкоштовна.
Ще штрафи за кожній неправильний рух.
Одним словом - полегшали :).
автор Ясамаякрасивая) • 20 августа в 14:17
Ответ дляА я з косою
Ще штрафи за кожній неправильний рух.
Одним словом - полегшали :).
а чи потрібні РРО якщо я посередник, тобто моя робота проконсультувати і оформити замовлення?
А я з косою• 20 августа в 15:12
Це тількі моя думка - якщо Ви за ці дії о римуєте оплату, то повинні надати одержувачу послуг чек.
Кол-центр податкової Вам в допомогу, все роз´яснюють точно, з посиланнім на закони.
автор Ясамаякрасивая) • 20 августа в 15:47
Ответ дляА я з косою
оплату отримую від компанії
А я з косою• 20 августа в 15:50
Ответ дляЯсамаякрасивая)
оплату отримую від компанії
Краще зверніться до кол-центру податкової