Губи з філером• 09 января в 21:39

Інвестиції в готелі Буковеля

Дівчата, можливо хто поділиться досвідом своїм або знайомих, чи має сенс інвестувати в будівництво
З родзинкою• 09 января в 21:41
Правильний форум вибрали.
Прям відчувається інвестиційна жилка)

А я женатая• 09 января в 21:42
Зараз інвестрам світло дадуть, вони вам напишуть
Добрая свекровь• 09 января в 21:42
Вы уже здесь сто раз спрашивали и вам сто раз отвечали
Однозначная• 09 января в 21:43
Уже сотая тема.Ответ - нет,хрень всё это Вам некуда бабки деть?Переведите в крипту и не парьтесь.
tereska• 09 января в 21:45
Вивчайте ринок, читайте відповідні форуми, про відгуки людей, які вже інвестували як співвласники.
Це вигідніше ніж купівля квартири під сдачу, але треба досконально вивчати забудовників та самі готелі (яка наповнюваність, якою компанією обслуговується прибирання, чи буде там ресторан, сауна і джакузі, паркомісця і т.д).
Печенюшка• 09 января в 21:50
Жены айтишников есть? Значит и есть жены инвесторов
автор Губи з філером • 09 января в 21:56
Ответ дляtereska
Підкажіть назву профільних форумів
Морковку дай• 09 января в 22:12
Ответ дляГуби з філером
Підкажіть назву профільних форумів
Цікаво, звідки в людини з такими навичками пошуку необхідної інформації можуть бути гроші для інвестицій в нерухомість?
from Ukraine• 09 января в 23:28
Ответ дляГуби з філером
Підкажіть назву профільних форумів
Є знайомий, купив в 2010 десь там апартаменти і дежу гарно заробив. Потім вклав в інший і каже, що не дуже. Видно таки залежить від фірми.
Але квартира ваша завжди буде квартирою і якщо купити в норм районі, то ви її завжди швидко продасте, а номер в готелі бу не думаю що швидко куплять.

АБВГДейка• 10 января в 06:37
Автор, якщо коротко - ні. Сезонний бізнес ’для своїх’.
автор Губи з філером • 10 января в 08:34
Ответ дляАБВГДейка
Так обіцяють прибуток ділити на всіх в залежності від квадратних метрів, не має значення здається конкретно ваш номер чи ні. Якщо не здається , в такому випадку ще краще , ізносу не буде. Обіцяють 8% річних
АБВГДейка• 10 января в 08:40
Ответ дляГуби з філером
В гривні?
автор Губи з філером • 10 января в 11:02
Ответ дляАБВГДейка
В гривні?
В доларах
АБВГДейка• 10 января в 12:56
Ответ дляГуби з філером
В доларах
Ну тоді уважно вичитуйте договір і краще - з юристом. Треба розуіти які існують додаткові фактори що впливають на виплати, яким чином фіксується курс (бо офіційно в нас не можна вказати долар), на яких умовах можна вийти з гри, я саме розподіляється відсоток, тощо.