Тюрюнь_Тюнь• 20 августа в 22:49
Якщо підліток матюкається при матері - це про довіру чи про зневагу ?
Також може дивитись відео без цензури, нецензурно висловитись про щось чи якісь події. При батькові або при інших родичах він собі такого не дозволяє.
Мочалкин блюз• 20 августа в 22:52
Зневага
Хіба, якщо матір сама матюкається і підтримує дитину в тому, що він матюкається
Ангел-предохранитель• 20 августа в 22:53
Дома мать скорее всего при нём матерится, рамок и границ нет. Это скорее о культуре речи, вернее об её отсутствии , говорит.
Кудлата хмаринка• 20 августа в 22:54
Це про норму. Діти не чують від матері нецензурних слів-діти не вживають їх при ній.
Дівчина Гілмор• 20 августа в 22:56
Довіра
Відсутність страху. Підліток відчуває, що може бути собою і говорити вільно без засудження. Це може свідчити про те, що він не боїться покарання або лекцій.
Відчуття безпеки. Підліток відчуває себе комфортно поруч з вами, тому може виражати свої емоції (зокрема, негативні) без фільтрів.
Тюрюнь_Тюнь
• 20 августа в 22:58
Ответ дляLove_Love_Love_
Це про жахливе виховання з якого нічого доброго не буде
Ні. В нього є неврологічні проблеми. Розлад аутистичного спектру. Він не може себе контролювати. Але батька боїться, тому при ньому не матюкається. Родичі теж для нього стримуючий фактор. А от мати «своя», при ній вважає, що можна.
Тюрюнь_Тюнь
• 20 августа в 22:59
Ответ дляАнгел-предохранитель
Ні. Мати не матюкається
Дівчина Гілмор• 20 августа в 22:59
Отже, це вже не перший в падок, це вже система.
Отже, ви (мама) дозволяєте і дозволяли це робити раніше
Чому зараз у вас виникли сумніви добре це чи погано?
Ангел-предохранитель• 20 августа в 23:01
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Ні. Мати не матюкається
Значит вовремя не объяснила значение и смысл этих слов.
Простите, но не верю, что мать, не ругающаяся матом, не сделала замечание ребёнку, услышав нецензурную лексику.
КлавдіяЧерепиця• 20 августа в 23:03
Есть 2 новости
Хорошая - он вас не боится
Плохая - он не воспринимает вас как авторитарную личность
Хорошая - он вас не боится
Кидаю курити• 20 августа в 23:04
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Якщо при комусь не матюкається, то значить може себе стримувати.
КротоТо• 20 августа в 23:06
Цим він показує що головна не ви, а хтось інший. У мене з сином чудові стосунки- при нас не матюкається, а я можу..він сміється коли чує .
Лика-прилипка• 20 августа в 23:08
Ну вот у меня сыну скоро 15
У нас хорошее общение
Уже наконец
Адский переходной возраст похоже заканчивается (надеюсь)
Речь у него развитая, он много читает
Но ясное дело с друзьями мат есть
Со мной он когда говорит всегда сглаживает- или недоговаривает слово или немного меняет на более приемлемое
Но иногда что-то может и вырваться случайно если увлечется
Я всегда говорю «не ну не при маме же»
Но по факту у нас свободное расслабленное общение последнее время особенно
С шутками иногда и на грани
Но и я такая, что иногда могу что-то тоже сказать на эмоциях
На кошку к примеру
Или вообще на ситуацию в моменте))
В моем случае это доверие я считаю
У нас хорошее общение
Уже наконец
Речь у него развитая, он много читает
Но ясное дело с друзьями мат есть
Я всегда говорю «не ну не при маме же»
С шутками иногда и на грани
На кошку к примеру
Или вообще на ситуацию в моменте))
В моем случае это доверие я считаю
Нагайна• 20 августа в 23:10
Ответ дляКудлата хмаринка
Вообще не так. Ни я, ни муж, ни наши с ним родители вообще никогда не используем мат. А 12-летний сын в компьютерной игре с друзьями матюкается за закрытой дверью. Ну и в реальном общении, наверное ж тоже. Воспитательная работа, напоминания, что у нас дома так не говорят, не работают 🤷♀️ Помимо семьи есть еще влияние друзей и приятелей, подростковый эпатаж.
Маю декілька думок• 20 августа в 23:18
Проверка границ.
Не разрешайте ему матюкаться при вас, и сами при нем не матюкайтесь, объясните, что это УВАЖЕНИЕ, а не занудство.
Ms. Iphone• 20 августа в 23:56
Ответ дляДівчина Гілмор
Довіра
А коли насрав на стіл то ще й повага
Дівчина Гілмор• 21 августа в 00:05
Ответ дляMs. Iphone
А коли насрав на стіл то ще й повага
Не перегинайте. Ми дивимося не на ситуацію вцілому ’дитина матюкається при матері’, а про почуття дитини. Чому так відбувається. Тут скоріше про дружбу та відкритість, а не про спосіб образити чи принизити.
Якщо це відбувається на постійній основі то було дано ’добро’ ще раніше на таку поведінку.
Стосовно етики і моралі, так, це погано і потрібно ставити межі дозволеного.
Якщо вони потрібні даній сім´ї
Ms. Iphone• 21 августа в 00:29
Ответ дляДівчина Гілмор
Якщо вони потрібні даній сім´ї
Вы себе сами противоречите. То матюки это открытость то это аморально и нужны границы. Матюки дома это невоспитанность
Дівчина Гілмор• 21 августа в 00:35
Ответ дляMs. Iphone
Зе раз. Ми говоримо про почуття дитини.
Стосовно емоційних почуттів дитини свій-чужий матюкатися йому нормально. Простіше кажучи вони не спрямовані на матір.
Отже це довіра дитини перед матір´ю. Але, він прицільно не має до матері зневажливого ставлення.
Стосовно етики. Так, це погано. Бо це не культурно, порушена субординація і.т.д
13чудоСВЕТА• 21 августа в 00:44
Недавно спостерігала, як мама зі своїм десь приблизно шестирічним сином матом тупо спілкувалася, просто як спокійна розмова
Вони не виглядали маргіналами ні разу.
Так що, наприклад коли цей стане підлітком, це для нього не означатиме рівно нічого, для нього це звична з дитинства манера спілкування(
І це капець як страшно, нормалізація, і не побоюся цього слова, заохочення в публічному просторі, медіа, «культурі» останнім часом найбрудніших матюків - це зовсім не нормально(
Вони не виглядали маргіналами ні разу.
Ms. Iphone• 21 августа в 00:50
Ответ дляДівчина Гілмор
Зе раз. Ми говоримо про почуття дитини.
Тётя вы себя каким то гуру возомнили. Почуття дитини яка матюкпється при матери але не матюкається при батьку це ощущение безнаказаности. Доверие тут и рядом не стояло
Ms. Iphone• 21 августа в 00:54
Ответ дляДівчина Гілмор
Зе раз. Ми говоримо про почуття дитини.
Кстати сериал девушки Гилмор осилила полторы серии ну более тупого мыла не видела . А нет! Ещё ж ’извне’ есть. Тоже ваш любимый угадала?