Яичница с беконом• 30 июля в 11:27

Чи вірите ви в недобре око?

Батьки живуть в селі. Ні до бабок, ні в церкву не ходять. У батька є брат. Так коли він, або його дружина приходять в гості, то трапляється велика неприємність. Це вже як належне. Чи вірите ви в таке? Моя мама боїться, коли дядько на порозі. Не спілкуватися не можуть.
Ух яка ж Я• 30 июля в 11:28
Какая неприємність? У кого-то живот прикручивает?
Горлаю зрання• 30 июля в 11:29
У мене таке око. Навіть себе можу зглазити
А шо сталося?• 30 июля в 11:30
Что за неприятности случаются?
автор Яичница с беконом • 30 июля в 11:32
Ответ дляУх яка ж Я
2 аварії на новій машині, птиця дохла, бо в сарай дядько заглядав. Чому взагалі туди пертися.
Всех в сад• 30 июля в 11:33
Ответ дляЯичница с беконом
а может птица дохла, потому что инфекции, или жрут что-то не то?
автор Яичница с беконом • 30 июля в 11:34
Ответ дляА шо сталося?
Что за неприятности случаются?
Вище відповіла. Ще батько розбив голову на дорозі, на рівному місці, коли вийшов від родичів. Було багато швів.
Всех в сад• 30 июля в 11:35
Ответ дляЯичница с беконом
может просто отец неуклюжий? 2 аварии, просто на дороге упасть.. не там вы корень проблемы ищете, ой не там
А шо сталося?• 30 июля в 11:36
Ответ дляЯичница с беконом
Всего два случая?
автор Яичница с беконом • 30 июля в 11:36
Ответ дляВсех в сад
Так, це логічно. Але просто дохло по одній курці тільки тоді, коли він приходив. Все. Це я вже все згадую, що мама говорить.
Всех в сад• 30 июля в 11:38
Ответ дляЯичница с беконом
мама просто берет и натягивает сову на глобус, а вы ей в этом помогаете. у людей в хозяйствах часто дохнут куры, часто сохнут растения, часто случаются травмы, болезни и т.д.
да, можно любой случай сопоставить с чем угодно. если заняться конечно нечем. тогда все кругом будут виноваты в ваших проблемах)
автор Яичница с беконом • 30 июля в 11:39
Ответ дляВсех в сад
Так ми теж так думали, що все буває. Але весь час такі співпадіння.
Мао_Мяо• 30 июля в 11:39
Блін, як же важко взяти відповідальність на себе. Звісно, простіше на брата з дружиною списати всі факапи 😂😂😂
Всех в сад• 30 июля в 11:40
Ответ дляЯичница с беконом
лучше заняться поиском причин, чего куры дохнут. если там скрытая инфекция, вполне могут все сдохнуть в скором времени...
автор Яичница с беконом • 30 июля в 11:42
Ответ дляМао_Мяо
Більше не будемо🥳
Патріотка з дивану• 30 июля в 11:43
Може це мама себе урочить на фоні очікувань. Навіщо брату це?
автор Яичница с беконом • 30 июля в 11:43
Ответ дляВсех в сад
Так не дохнуть більше. Якщо інфекція, то дійсно що пропадають всією купою, і можуть за одну ніч.
автор Яичница с беконом • 30 июля в 11:49
Ответ дляПатріотка з дивану
Мама моя взагалі не в темі забобон, дуже добра та наївна.
Просто якась енергетика така у людей, я не знаю як пояснити...от поспілкувався з ними, і ніби в душу плюнули. Всім заздрять.
Просто після останньої аварії, мій батько чомусь одразу згадав, що ввечері брат завалився до них, і щось терміново попросив для дружини, дуже треба. Так, він перекладає провину на брата, виправдовує себе. Але це все постійно. Нажаль, брат у важкі часи дуже сильно підставляв мою сім´ю. У батьків коротка пам´ять. Я б взагалі з ними не спілкувалася.
Продавчиня кіз• 30 июля в 11:51
Ответ дляЯичница с беконом
Ого! А вони людей не приймають? Там же силища. Я б звернулась .
Куколка-мяуколка• 30 июля в 11:53
Ми колись дитину возили до діда який лікував, то каже ви самі їм милуєтеся, та глазите… не знаю як це працює, але бувало таке, чимось пишаюся в чоловіка чи дітей, одразу все руйнується… то прикусюю язика, аби вчасно
Істеріомама• 30 июля в 11:57
Вірю. Мені на людях часто стає погано..витрусь подолом і легше..... Як це працює не знаю
Спілий баклажан• 30 июля в 11:58
Нет не верю, просто есть люди сильно впечатлительный и любую неудачу объясняют сглазом
Мне везёт на чёрных котов и число 13
Проверено неоднократно , так что у каждого свои тараканы в голове
Госпожа Белладонна• 30 июля в 12:01
Верю.
автор Яичница с беконом • 30 июля в 12:01
Ответ дляСпілий баклажан
Мне везёт на чёрных котов и число 13
Не роблять вони так. Це саме з родичами цими.
Госпожа Белладонна• 30 июля в 12:01
Ответ дляСпілий баклажан
Мне везёт на чёрных котов и число 13
При чем тут коты и сглаз?
Спілий баклажан• 30 июля в 12:04
Ответ дляГоспожа Белладонна
При чем тут коты и сглаз?
Кто-то верит в сглаз, я чёрных котов. Каждому свое
Істеріомама• 30 июля в 12:21
Ответ дляВсех в сад
Не видумуйте
Істеріомама• 30 июля в 12:24
Ответ дляА шо сталося?
Всего два случая?
Ну. Маловато что то. Надо того брата ещё пригласить. Так сказать контрольный визит
Доросла дівчинка• 30 июля в 12:33
Кожного разу, коли збираюся у відпустку стається халепа. Ні одна відпустка не пройшла без болячок. Вдома все ок. Лиш кудись збираюся - все, буде срака. Вже починаю вірити((((
СкиниУскачи!• 30 июля в 13:00
Викликаю в себе злість, агресію, коли бачу чорнооких і розумію , що мій негатив сильніший і відзеркалює їхнє і їм потім і прилітає.
Несемо світло разом• 30 июля в 13:36
є такі люди.ви можете не вірити ,але вони є. певні люди,які приносять невдачі,біду і т.д. скороти візити до максисмуму. той дядько сам про це може не знати. я колись таку мала сусідку. ну як зустріну- можна розвертатися і нікуди не йти.оов´язково трапиться неприємність.спочатку не помічала,а потім через місяців 7-8 пазл склався.як тільки зустріну- щось не куплю,щось буде зачинено,одяг порву чи обляпають,лікар не прийде,щось загублю,сварка на пустому місці навіть з незнайомцями.Причому я буду мовчати,а на мене будуть нападати і провокувати. та купа неприємностей. з´їхала звідти і мої біди скінчились.