Xвостокрутелка• 22 августа в 08:25
Чому чоловік повинен платити
ну слово "повинен" тут не зовсім коректно
але суть в тому, що коли чоловік зацікавлений в жінці, він буде її радувати, вкладатися в неї
інакше це не любовні відносини. а так, корпорація, сусідство.
Навіщо такі відносини жінці. Вдвох легше - це з подругою вдвох легше. З чоловіком при таких корпоративних відносинах може на чуть-чуть і легше фінансово, але морально - ні. Бо живучи разом навіть в таких дивних відносинах, жінка не вважатиме себе вільною, як сусіди. я отримує купу обмежень
повторю. Навіщо тоді такі сусідські відносини?
Xвостокрутелка
• 22 августа в 09:03
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Ваше пояснения не зрозуміле мені. Де в вашому тексті про кохання. Ви бісексуал? Якщо вам все одно з ким жити?
жити все одно з ким, якщо ви просто про варіант разом знімати квартиру і ділити якісь домашні справи
а от займатися коханням я можу лише з чоловіком до якого є сильні почуття. Ніякі варіанти переспати з кимось, з ким зручно жити для мене не прийнятні
я гетеросексуал
Почемучечка• 22 августа в 09:05
Ответ дляXвостокрутелка
дуже дивна відповідь =)
Закоханий чоловік - і банкомат,і вирішувач проблем, і партнер, і людина, яка в тобі зацікавлена
І це все повинно йти не ’тому що так прийнято я треба’, а ’тому що він так хоче’. Це для нього гарантія, що жінка не піде до іншого сусіда. Що з цим краще
Щось Ви переоцінили можливості закоханого чоловіка. У Вас поняття наче дитинство і про тата: папа может , папа может все что одно..... Ля,ля, ля...
Только мамой не может бить
Почемучечка• 22 августа в 09:06
Ответ дляXвостокрутелка
Чи може жінка, яка вкладається фінансово в такі відносини, займатися сексом ще з кимось, крім такого сусідського партнера?
Може і займається. Хто їй це заборонить
Xвостокрутелка
• 22 августа в 09:06
Ответ дляПочемучечка
Только мамой не может бить
а яка ваша позиція?
мама може бути і мамою, і коханкою, і домогосподаркою, і фінансово успішною жінкою?
вам норм така позиція до жінок?
Почемучечка• 22 августа в 09:07
Ответ дляXвостокрутелка
Та навіть в період залицяння зараз прийнято ділити рахунки в ресторані. З поясненням, що от після весілля чоловік почне повністю вкладатися. Ну-ну
Так є.
ХикориДикори• 22 августа в 09:08
Ну вроде как женщины веками боролись за самостоятельность и независимость от мужика. Кто-то подарит цветочки, кто-то нет. А счастье женщины в том что она может выбрать с каким ей быть. Или вообще ни с кем не быть.
Xвостокрутелка
• 22 августа в 09:08
Ответ дляПочемучечка
Може і займається. Хто їй це заборонить
А хто забороняє зради взагалі?
Почемучечка• 22 августа в 09:09
Ответ дляXвостокрутелка
Питання швидше про підхід. Коли на перших побаченнях чоловік очікує розділення рахунку 50-50.
Це правильно, т ніхто нікому не винен, не треба ’ відпрацьовувати’, не потррібні інші форми енергообміну
Смурфик• 22 августа в 09:12
Ответ дляXвостокрутелка
варіанти сімї, де все порівно і жінка повинна приносити гроші в сімю - такий же варіант сусідства. навіть якщо у вас там якийсь штамп в паспорті і діти
Не существует только черного и белого.
Есть варианты когда женщина работала, потом занялась детьми, а доход мужа вырос так, что женщине нет нужды работать, например.
Конечно если он охранник, она на кассе в атб условно, то нужно работать всем, чтоб прокормиться.
Никто никому ничего не должен. В семье важны здоровые отношения, все живут так, как им комфортно.
Xвостокрутелка
• 22 августа в 09:12
Ответ дляПочемучечка
відпрацьовувати чашку кави?
Федорино Горе• 22 августа в 09:13
Ответ дляБідося
А є якийсь еталон, що судити правильно/непривильно
Ну почитайте літературу
Стопясят раз обсуждала• 22 августа в 09:13
Ответ дляXвостокрутелка
я гетеросексуал
Якщо ви кохаєте чоловіка,який не має можливості вас забезпечувати, а ви в принципі не відчуваєте в цьому потреби і вам при цьому з ним добре, це ваша людина, ви оберете іншого чоловіка,який багато заробляє і вкладається в вам але бридкий вам як жаба?
Xвостокрутелка
• 22 августа в 09:13
Ответ дляСмурфик
Не существует только черного и белого.
то навіщо себе звязувати відносинами, де ніхто нікому нічого не повинен
Смурфик• 22 августа в 09:13
Ответ дляXвостокрутелка
не конкретно мене. але ця тема періодично піднімається на форумі
і ви краще зверніть увагу на описану думку в пості
Сколько вы в месяц зарабатываете? И сколько ваш парень/муж?
Бідося• 22 августа в 09:15
Ответ дляФедорино Горе
Ну почитайте літературу
А в літературі істина??
,,еталони,, є в палаті мір та вагів або в законі. Все інше- емоції. Комусь підходить одне, іншим-інше.
Це все одно що казати синій колір неправильний.
ПрипоРошенная• 22 августа в 09:18
Ответ дляXвостокрутелка
Тобто ви приймаєте варіант, що якщо жінка фінансово вкладається, вона вільна займатися сексом ще з кимось. Бо ж це свобода - робити, що хочеться і не відчувати себе до когось привязаною
Якщо чесно я втратила інтерес до вашої теми.
Гарного вам дня.
Xвостокрутелка
• 22 августа в 09:18
Ответ дляСмурфик
я заробляю непогано. як і мій чоловік. більшість грошей витрачаю я. І чоловік ніколи за 20 років життя не сказав мені, що мені треба поекономити. Чи що в цьому місяці свої витрати я покриваю сама
Смурфик• 22 августа в 09:20
Ответ дляXвостокрутелка
Так сколько это, неплохо? Приблизительно
Спішу - перекидаюсь• 22 августа в 09:21
Ответ дляXвостокрутелка
Автор, у вас такой мужчина и такие отношения \семья ? Если нет , то почему вас беспокоит как живут другие пары и решают свои финансовые вопросы ?
Xвостокрутелка
• 22 августа в 09:22
Ответ дляСмурфик
На що вплине моя відповідь?
Мания-Величия• 22 августа в 09:22
Якщо ви по натурі ’шалава’ то не треба це виправдовувати тим що чоловік не оплачує стільки щоб вам не хотілося бути вільною
Xвостокрутелка
• 22 августа в 09:23
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Якщо я живу десь в Ужгороді, то може мене й війна не повинна турбувати?
Xвостокрутелка
• 22 августа в 09:24
Ответ дляМания-Величия
ви ж розумієте, що ваша відповідь розказує більше про вас. і взагалі нічого про мене =))
Українська Мрія• 22 августа в 09:25
Та нехай чоловік всю зарплату своїй жінці віддає і нічого не платить.
Мания-Величия• 22 августа в 09:26
Ответ дляXвостокрутелка
Вам легше жити з подругаю і скакати по різним, ніж жити із чоловіком який недостатньо вас кружить
Не знаю де тут взагалі про кохання. Чисто комерційне відношення до чоловіків
ЖенаАйтишнеГа• 22 августа в 09:26
Ответ дляXвостокрутелка
Навіщо тоді чоловік? можно скоперуватися з подругою і все те саме. але простіше
Ну дійсно, подруга буде обіймати, тр@хати і дітей вдвох зробити нічого складного
ЖенаАйтишнеГа• 22 августа в 09:26
Ответ для4есотка
На уровне инстинкта самец завоёвывает самку.
Вы живете инстинктами?
Котя_люлю• 22 августа в 09:28
Ответ дляXвостокрутелка
ну то йдіть в іншу тему
я хочу обговорити відносини, коли чоловік не вкладується в жінку фінансово і розказує про рівноправя і необхідність ділити всі рахунки. Для мене такі відносини не про кохання, а про зручність для чоловіка
Е нє, а іншу не хочу
Тепер мені зрозуміло,що ви хочете
Це про ’ нищебродов’
Жадібний чоловік не буде на жінку витрачати гроші, але, якщо мужчина має зацікавленість у жінці,то він буде дарувати в давати сам
Тепер мені зрозуміло,що ви хочете
Це про ’ нищебродов’
Уравнобешенная• 22 августа в 09:28
а если женщина заинтересованна, она будет радовать мужчину и вкладываться в него.
Не вкладывается - значит не заинтересованна, зачем такая нужна?
Спішу - перекидаюсь• 22 августа в 09:29
Ответ дляXвостокрутелка
Причём здесь война и финансовые отношения в семьях посторонних вам людей? К тому же на ЗУ тоже прилетает, так что не надо этих дешёвых манипуляций.