Xвостокрутелка• 22 августа в 08:25
Чому чоловік повинен платити
ну слово "повинен" тут не зовсім коректно
але суть в тому, що коли чоловік зацікавлений в жінці, він буде її радувати, вкладатися в неї
інакше це не любовні відносини. а так, корпорація, сусідство.
Навіщо такі відносини жінці. Вдвох легше - це з подругою вдвох легше. З чоловіком при таких корпоративних відносинах може на чуть-чуть і легше фінансово, але морально - ні. Бо живучи разом навіть в таких дивних відносинах, жінка не вважатиме себе вільною, як сусіди. я отримує купу обмежень
повторю. Навіщо тоді такі сусідські відносини?
Котя_люлю• 23 августа в 12:41
Ответ дляФайна цьоця
Кстати раньше я любила, не была вообще меркантильной и что? Мужики насрали мне в душу и просто не ценили. Больше не хочу так
Да,вот только попадётся нормальный,а вы не сможете отличить от сравшего в душу и того кому вы небезразличны
Почемучечка• 23 августа в 12:42
Ответ дляXвостокрутелка
ви - чоловік?
мова ж не про платити за невідомих людей. Ви колись були закохані? Не хотілось свою кохану радувати, робити її щасливою. Чи вам на це було пофіг, головне, щоб на роботу ходила і на мізки не капала
Проблема у Вас в голові, не у партнера. Мир, любов, добробут, гармонія можуть бути при невисоких статках в парі. Ну чому Ви вважаєте, що за Ваші почуття повинні платити банкнотами?
Котя_люлю• 23 августа в 12:43
Ответ дляФайна цьоця
Хочу обеспечить мужчину, прощать измены, работать и потом во вторую смену. Моя мечта
Хм, главное что бы не ушёл?
Тогда в три смены!!
И айфон ему, и минет и машину ,чего уж там мелочиться, пойду и я искать вторую работу , чего ради мотни не сделаешь)
Тогда в три смены!!
Почемучечка• 23 августа в 12:44
Ответ дляКотя_люлю
)
Мужчины тоже разные бывают
Некоторые бояться слишком красивых и не связываются с ними,но это старой школы мужики,где мамки внушали,что красивая= гулящая
Сейчас каждый нищеброд хочет уложенную и чем оно беднее тем на ухоженней девушку смотрит
Я лично считаю и уверена,что мужчины не умеют любить
А женщина - кукла, если она сама глупа и наивна и что ещё страшнее влюблена
Мужчины тоже разные бывают
Серед моїх знайомих є декілька таких, з записами. І нічого їм не пояснити, не чують. Просто не хочуть відповідальності, а розказують, що їм треба вся така гарна...
ЯкаКраля• 23 августа в 12:47
Ответ дляXвостокрутелка
Що вас так пробило
Я ніякі команди нікому не давала. Сказала, що мені пофіг на вашу думку і обговорювати я нічого не хочу.
І що ви приплели. Якісь команди, сусідів, якісь незручності. Цілий абзац команд.
Може скористаєтесь своєю ж командою і підете це все своєму чоловіку розказувати
)) для людині якій нецікаво і пофіг щось ви самі немаленько накатали, вас пробило?
Файна цьоця• 23 августа в 12:50
Ответ дляКотя_люлю
Хм, главное что бы не ушёл?
Тогда в три смены!!
Готова в 4. Могу спать 3, 4 часа
ЯкаКраля• 23 августа в 12:50
Ответ дляXвостокрутелка
Ви щось таке цікаве придумуєте
Я знаю з якими чоловіками я готова повязати своє життя, а з якими ні. І як я визначаю відношення чоловіка до себе.
Але як з цих знань має випливати моє розуміння, що робити невідомому чоловіку з якоюсь жінкою. З чого ви рішили, що я маю знати це?
)) ви добре знаєте що жінка не має брати участь у бюджеті, але так і не відповіли чому це не працює навпаки і коли чоловік Бере участь у побуті то не сусідство. Так ви знаєте що ви хочете, це називається подвійні стандарти, сміливості визнати це хватає))
Xвостокрутелка
• 23 августа в 13:55
Ответ дляПочемучечка
Проблема у вас в голові, а не в моїх твердженнях
Бо ви їх не зрозуміли, побачили згадку про гроші і включили діагноз. Щоб випадково вас не прийняли за меркантильну особу?
Xвостокрутелка
• 23 августа в 14:06
Ответ дляЯкаКраля
Якої ще сміливості мені не вистачає? Написати шо попало під анонімом? Смішно, кому на це взагалі треба якась сміливість
Та називайте як хочете мою позицію. Хоч двійні стандарти, хоч зраду, тролінг чи проституцію
Моя позиція від цього не зміниться
Почемучечка• 23 августа в 15:45
Ответ дляXвостокрутелка
Я дуже меркантильна, заробляють і все собі. Все йому легше.