Не против• 22 августа в 09:00
Статус Дитина війни. Хто оформлював в Ха?
Які питання задають? Чи розмовляють з батьками чи з дитиною також?
Якщо дитина на 3й день виїхали в центральну Укр, а потім повернулися черз 2 роки. Чи це питають коли саме виїхали- приїхали? Чи можуть сказати що як одразу виїхали то й не положено статус.
І взагалі чи багато людей його оформлювали чи немає сенсу?
празники не помню• 22 августа в 09:01
Не має сенсу. Це називається дитина постраждала внпслідок аоєнних дій.
Гуляю босоніж• 22 августа в 09:06
Разве там не такие условия?
Діти, які стали жертвами сексуального насильства.
Діти, яких незаконно викрали або утримували в полоні.
Діти, які отримали фізичні травми під час збройних конфліктів або в зоні бойових дій.
Діти, які пережили психологічне насильство через війну, зокрема ті, хто постраждав під час тимчасової окупації, потрапив у полон або втратив батьків.
Головний кошак• 22 августа в 09:08
Ответ дляпразники не помню
Сейчас может и нет, а в будущем может пригодится. Если дают - надо брать.
Чудовий каламбур• 22 августа в 09:09
ми теж виїзжали, Київ, не знаю чи варто витрачати на це час. моя подруга не виїзжала, оформлює, приходила додому комісія і питала дітей чи бояться тривог і все таке. не виключено, що через десяток років росія буде виплачувати репарації і дітям війни буде компенсація. так що пробуйте
Мати тріля• 22 августа в 09:09
Це Дитина війни чи Дитина, постраждала внаслідок війни? Різні статуси, хз як перший, у мого другий. Нічого воно не дає, оформляли дуже довго
ЗдохниПуйло• 22 августа в 09:10
Ответ дляГоловний кошак
Є
Перчисліть по яким параметрам він підходить
Чудовий каламбур• 22 августа в 09:10
Ответ дляГуляю босоніж
Разве там не такие условия?
говорят что сейчас раздают легко, потому что нет никаких выплат
Чудовий каламбур• 22 августа в 09:11
Ответ дляМати тріля
розкажіть як оформлювали?
Гуляю босоніж• 22 августа в 09:12
Ответ дляЧудовий каламбур
Тогда нужно оформлять. Сейчас выплат нет, потом могут быть
Форс мажор• 22 августа в 09:12
Ответ дляКотики-муркотики
У вас нема причин на цей статус
Офіційно у нас війни нема, то ж не буде ні дітей війни, ні ветеранів війни, ні льгот для них
Чудовий каламбур• 22 августа в 09:12
Ответ дляЗдохниПуйло
в том то и дело что что я знаю мам которые уже оформили статус
Форс мажор• 22 августа в 09:15
Ответ дляЗдохниПуйло
Це якийсь сюр, діти які живуть в Україні під час війни ще повинні підходити по параметрам, а запитання від комісій про які писали вище, чи бояться діти тривог- просто дно.
KROX@• 22 августа в 09:17
Ответ дляФорс мажор
Причем тут ваш дныр к Украине?
Форс мажор• 22 августа в 09:19
Ответ дляKROX@
Причем тут ваш дныр к Украине?
Не знаю причём здесь вы ваш ДНР и зачем вы его туда приплели. Лишь бы не молча?
Не против
• 22 августа в 09:19
Ответ дляЗдохниПуйло
Ваша дитина не є такою
В якому сенсі? Ми знаходились в прифронтовому місті. Коли все почалося ми це все добре чули.... І бачили . Будинок прямо біл окружної дороги.....Вивезли дитину в безпечне місто .Зараз повернулись і литина тут поряд ночами все це чує. І в нас в За на маж мржливості золити по бомбосховищам. Ми туди банально не встигнемо ... Цей статус щнаю отримували переселенці в тому місті де ми жили. Вони також визззали в перші дні . Також донька сестри отримала, яка є впо в Зар обл. З чого це ви вирішили що цей статус моїй дитині не положено? Це ваші особисті здогадки? Діти з прифронтових міст всі зазнали психічних травм!
парИла я парИла• 22 августа в 09:19
Ответ дляФорс мажор
,вже сьогодні є статус ’Дитина що постраждала від військових дій’ і ветерани також є. Ну і пільги звісно є
Лунтик-паунтик• 22 августа в 09:21
Ответ дляЧудовий каламбур
Дело в том, что в Украине нет войны, и ВП филькинв грамота без печати и подписи потужного.
Головний кошак• 22 августа в 09:21
Ответ дляНе против
В Харькове все дети имеют право на этот статус.
дама_из_декрета• 22 августа в 09:24
Ответ дляНе против
Статус надається дітям до 18 років, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, що почалися з 2014 року, зокрема:
Діти, які отримали фізичні травми, контузії або каліцтва.
Жертви сексуального насильства під час війни.
Діти, яких незаконно викрали, вивезли з України або утримували в полоні.
Діти, які зазнали психологічного насильства в зоні бойових дій, тимчасової окупації або через поранення чи загибель батьків.
Гуляю босоніж• 22 августа в 09:25
Ответ длядама_из_декрета
как я поняла, это статус тех, кто пострадал от войны, а есть еще дети войны
Таракашечка• 22 августа в 09:26
Ответ дляНе против
А зараз у прифронтових безпечно? Ви повернули дитину у місце, де за вашими ж словами ’Діти з прифронтових міст всі зазнали психічних травм’.
Цікаво, а вас притягнуть до відповідальності за навмисне повернення дитини у місце, де вона’зазнає психічних травм ’?
Позитивна• 22 августа в 09:27
Скажіть, будь ласка, якщо дитина виїхала з Києва на початку березня 22 в іншу країну,але по по декілька місяців живе в Києві. То статус такий дитині можна отримати?
Лунтик-паунтик• 22 августа в 09:27
Ответ дляНе против
Моя мать 1935 года рождения, она дите войны, добавлю именно войны, за свои годы она от государства ничего не получила, это недогосударство. Официально в Украине войны нет, военное положение незаконно, на указе нет печати и подписи человека ответсвенного за это.
Форс мажор• 22 августа в 09:28
Ответ дляПозитивна
А ви хочете кругом позбирати гроші?
Війна в Україні, а не там куди ви виїхали.
Дюагональ• 22 августа в 09:28
Ответ дляЛунтик-паунтик
Правонаступница ссср -рашка. Она и должна была платить за вторую мировую.
Позитивна• 22 августа в 09:29
Ответ дляФорс мажор
А ви хочете кругом позбирати гроші?
Там,де ми,грошей не дають))
Ну і 2-цей статус передбачає виплати? Яка сума в місяць?