Королева спама• 22 августа 2025

Хто знімає фільм квартиру підскажіть будь ласка.

Власника вже попередила, що живу до 10 вересня, чи може власник поки я ще живу, показувати квартиру іншим потенційним орендарям?
Снежнакомка• 22 августа 2025
Про какой фильм речь, про взрослый?
Дівчина Гілмор• 22 августа 2025
Фільм квартиру, хом відео...про що йдеться
автор Королева спама • 22 августа 2025
Навіть не побачила що фільм написала 😂

Хто знімає квартиру підскажіть будь ласка.
Джем Шакіри• 22 августа 2025
Ответ дляКоролева спама
Навіть не побачила що фільм написала 😂

Может,это его квартира, в чем проблема?
Дівчина Гілмор• 22 августа 2025
Ответ дляКоролева спама
Навіть не побачила що фільм написала 😂

Так, у вашій присутності. Мій так і водив
автор Королева спама • 22 августа 2025
Ответ дляДжем Шакіри
Может,это его квартира, в чем проблема?
Того й питаю , бо перший раз знімаю квартиру
tori35• 22 августа 2025
Да ,может .Также если квартира продаётся ,но пока вы живёте и снимаете ее,также приходят покупатели на просмотр .
Мы лично два раза столкнулись с этим .Хотя когда въезжали о продаже речь не шла .
Джем Шакіри• 22 августа 2025
Ответ дляКоролева спама
Ну так ртвет очевиден что может
к.Буланова• 22 августа 2025
Может, хотя это и свинство с его стороны.
Помеха справа• 22 августа 2025
Если вы съезжаете раньше срока, да может
Помеха справа• 22 августа 2025
Ответ дляк.Буланова
Надо договор читать, может она на год сняла, а съезжает через два месяца, кто из них свинья?
автор Королева спама • 22 августа 2025
Ответ дляПомеха справа
Так , договір був на рік , по сімейним обставинам іду в інше місто , пожила там 4 місяці .
Ксерокопия ночи• 22 августа 2025
Ответ дляКоролева спама
Як на мене, то якщо оплачено до 10-го, то мав би показувати після 10-го. Але зазвичай вони бояться втратити навіть за день оренди...
БлинчикБезСметанки• 22 августа 2025
Ответ дляКоролева спама
Навіть не побачила що фільм написала 😂

Розумію що вам не комфортно що приходять сторонні люди але це часта практика, починають приводити потенційних орендарів щоб не було простоя, а одразу заселити нових людей
Последний вагон• 22 августа 2025
Взагалі про таке треба домовлятися. Якщо у вас оплачено по 10 вересня, то до цього часу власник не має права когось приводити. Бо за що ж тоді ви платите? Але якщо ви самі не дотрималися умов договору, то тоді лише домовлятися. Наприклад що покази раз чи два в тиждень в такі то години, а не кому коли приспічило. А то може ви ванну приймаєте, а тут потенційні покупці.
Помаранчова душа• 22 августа 2025
почему нет???