На_оба_рот• 22 августа в 10:23

Девочке 13 лет. Очень болезненные месячные

Девочке 13 лет. Очень болезненные месяыные. Живот очень болит. Это норма или может быть чтото не в порядке и надо идти к гинекологу?
Нульовий сантиметр• 22 августа в 10:27
Нужно идти к гинекологу
Я кошмарно страдала с 13 лет
Даже сознание теряла от боли
А для моей мамы это был не повод вызывать скорую или сводить меня к врачу
Обижулька• 22 августа в 10:27
біль не є нормою. все що вам лікар зможе порадити, це підібрати препарати, що знімуть біль відповідно віку.
з свого досвіду скажу, що тільки ближче до 40 років біль минув. а після 40, то 2-3 рази на рік всього з болем місячні. А до цього болів живіт все життя так, що кілька разів свідомість від того втрачала, більшість знеболюючих не допомагала. Пила 2-3 таблеетки , замість 1
Пліткарка• 22 августа в 10:31
Моей дочке в такой ситуации помогли таблетка магний в6, как ни странно. Услышала на ютубе такой совет и решили попробовать, помогло.
Первоклашка Я• 22 августа в 10:31
сильные боли не норма, кто бы что ни говорил. Альгоменорея требует посещения гинеколога, причины могут быть гормональные.
Летюча помилка• 22 августа в 10:32
А как давно были первые месячные, в роду были такие болезненные у кого то? По теме: диклофенак или диклоберл 100 ректально при болях, если на свечи ребенка не уговорить, тогда берите в уколах, таблетки лучше не использовать, желудок испортите
ЖаннаНеАгузарова• 22 августа в 10:36
І у моєї, їй 14. Консультувались у гінекологів, за їх рекомендаціями - УЗД, аналізи гормонів і купи іншого - все в межах норми((
YanaSultana• 22 августа в 10:38
Попробуйте препарат Міофолик (у меня всю жизнь болезненные месячные но только этот препарат мне помогает)🙏
Играю_на_кларнете• 22 августа в 10:43
Просто пити ібупрофен в перший день навіть, якщо ще нічого не болить.
Трохи злякана• 22 августа в 10:48
а почему она не пьёт обезбол? мне тогда помогал анальгин, лет 10 брал меня потом перестало работать перешла на другой
Одна_на_всей_планете• 22 августа в 11:01
Надо обратиться к врачу, чтобы исключить проблемы. В любом случае, сильная боль ненормальна и в современной медицине есть решения. Да, мы терпели, делали уколы и теряли сознание. Дочкам уже не обязательно. Если боль не берет условный ибупрофен - надо к врачу.
Неправдиша• 22 августа в 11:05
Біль не може бути нормою ні за якої умови
До лікаря звісно сходити треба, щоби виключити серйозну патологію. А взагалі то це доволі поширене явище. Допомагають ібупрофен по 400 двічі на день за 3-4 дні до початку місячних та у попу свічку Но-х-ша одразу як відчуває що ось ось почнуться місячні або починає боліти, тобто не чекати що розболиться
Неправдиша• 22 августа в 11:15
Ответ дляОбижулька
Невже вам ніхто з гінекологів не рекомендував КОК або Мірену? Дорослим жінкам, які додатково потребують контрацепції це дуже гарний варіант вирішення проблеми болісних місячних
Личко Невеличке• 22 августа в 11:25
У меня были очень болезненные, но таблетка спазмалгон а мгновенно все решала. После родов (25) вообще безболезненно. Мне уже почти 50. И никаких отклонений по женской части не было. Вот такой организм. И у мамы так было, и у сестры.
Редисочка• 22 августа в 11:37
Ооо, я помню себя...я качалась по кровати калачиком и стонала от боли...тогда был только анальгин, когда дошло до 4х табл. в день я поняла, что так нельзя. Главное! ни в коем случае чтоб не прикладывала грелку к животу, как это делала моя мама...Это противопоказано!
Кстати, когда появился Тамипул, я ожила. Уже лет 15 только им и спасаюсь.
МЧСница• 22 августа в 11:58
Ответ дляЛичко Невеличке
У мене теж все минуло після пологів. А до того був треш((
автор На_оба_рот • 22 августа в 12:09
Ответ дляПліткарка
Моя магне
Б6 очень частотпьет по другому поводу. Никак на больне влияет
Залізний кіготь• 22 августа в 12:10
У мене під час місячних були дикі болі, віддавало на ногу, іноді, не могла навіть ходити. Мама казала, що це норма, я просто приймала аналгін. Навіть школу не пропускала в такі дні, бо мама не дозволяла. Хоча, бувало, ледве шкандибала.
Мама не жорстока, напевно, вона не розуміла як сильно мене болить.
Залізний кіготь• 22 августа в 12:11
Колись чула, що Таміпул допомагає при болючих місячних.
Обижулька• 22 августа в 12:28
Ответ дляНеправдиша
у мене місячні з 10 років і з цього віку болі. то треба було з цього віку пити КОК? далі в житті були періоди, коли приймала КОК - їх прийом абсолютно ніяк не вплинув на болі, як і вагітність і пологи.
Угадайс• 22 августа в 13:24
Смешно читать,что болезненность не есть нормой,прям форум врачей. И кто так решил? У меня болезненность была до беременности и родов,потом как подменили. С такими темпами скоро начнут сочинять,что роды должны быть безболезненны....
Неправдиша• 22 августа в 13:45
Ответ дляОбижулька
А де я написала, що з менархе треба пити КОК або встановлювати Мірену? Це риторичне питання, можете не відповідати. І зверніть увагу на на те, що я акцентувала «Дорослим жінкам, які додатково потребують контрацепції» мова про підлітків взагалі в моєму пусті не йде