Рожки-да-ножки• 22 июля в 14:00
Перевірка невусів, дерматоскопія
Дівчата, хто розбирається, якщо на дерматоскопіі сказали, що невус нормальний, то всеодно може бути щось погане? Чи меланому зазвичай видно на цій процедурі? Була вперше і не розбираюсь
Стрекоза любви• 22 июля в 14:01
Ні, якщо це просто невус зі слів лікаря, то це не меланома аж ніяк.
Меланома має свої особливості. Забарвлення, світлі вкраплення, часто нерівний край. На дерматоскопії при збільшенні це все видно.
Рожки-да-ножки
• 22 июля в 14:04
Ответ дляСтрекоза любви
У мене просто родимка прям чорна, лікар сказала все нормально, але всеодно якось хвилююсь, думаю може видалити та і все
Стрекоза любви• 22 июля в 14:07
Ответ дляРожки-да-ножки
Чорний колір - це норма. Для таких невус видалення не є медичним показанням, лише за бажанням пацієнта.
Головні поради - не травмувати, користуватися СПФ, перевіряти раз на рік.
Рожки-да-ножки
• 22 июля в 14:09
Ответ дляСтрекоза любви
Так само лікар сказав 🙏дякую 🙏