Фея_3уровень• 24 августа в 09:36
Питання до рієлтора
Вітаю, можливо тут є рієлтори, підкажіть, як прораховується ціна квартири? Чи враховується стан квартири? Чи має значення тільки район і площа?
Фея_3уровень
• 24 августа в 09:43
Ответ дляБлакитне небо
Цена зависит от адекватности продавца
Ну так. Продавцю рієлтор прорахував ціну, і вона базується на тому що район хороший і більш менш площа. Але реально в квартирі жити не можна, абсолютно все треба робити
Сиренькая• 24 августа в 09:48
Ответ дляФея_3уровень
Так і в новобудові жити не можна, а подивіться, скільки вони коштують.
Колишня муза• 24 августа в 09:51
Ответ дляФея_3уровень
Ясень пень, хрущ без ремонта будет стоить дешевле новостройки с ремонтом при той же площади и локации.
Nathalie27• 24 августа в 09:52
Ответ дляФея_3уровень
Подивіться на Лун ціни на сусідні квартири. Можливо знайдете ту, в якій жити можна.
Бабка-ежика• 24 августа в 09:53
В том числе от покупательской способности населения. Продала за 25тыс квартиру, которая на пике цен (2007) стоила 56тыс. Причина таких цен - в 2007 кредиты давали просто всем
Бабайко• 24 августа в 09:53
Ответ дляФея_3уровень
Ви впевнені, що правильно розумієте? Є вартість ринкова, і вона не прораховується, вона диктується ринком.а в той якби прорахунок все одно входять продажі квартир в цьому районі. І є вартість за державною оцінкою, де до уваги береться лише район та площа. Ще здається рік побудови, вже не пам´ятаю.
Фея_3уровень
• 24 августа в 09:54
Ответ дляБабайко
Так, ринкова ціна. Просто я чомусь думала якщо без ремонту, то повинно бути дешевше
Звезда в шоке• 24 августа в 09:57
Ответ дляФея_3уровень
Тут нема стандартів і ніхто нічого нікому не винен. Перший коментар самий точний. Якщо власник вирішив продати за 50, то ріелтор може йому сказати, що ринкова 35, але то його бажання продати саме за ту суму. І судячи з того, що ви її дивилися, вона або в досить популярному районі або ще якась плюшка і хтось таки її купить.
Фея_3уровень
• 24 августа в 09:57
Ответ дляNathalie27
Мене зацікавила саме ця квартира, але наче дорогувато. В цьому районі +- такі квартири трохі дешевші
Бабайко• 24 августа в 09:59
Ответ дляФея_3уровень
Так, повинно. Ціна повинна бути майже на вартість ремонту менше коштувати. Ну майже. Це ринок, ніхто не заважає виставити яку завгодно ціну, і ніхто не примушує за таку ціну купляти.
Якщо на пальцях: квартира з ремонтом в цьому ж під´їзді такої ж площі стоїть дорожче, ніж така сама без ремонту. Наприклад, по стояку 5 і 6 поверх.
Можливо є нюанси, про які ви не знаєте, через що саме в цьому будинку дорожче, чи в сусідніх дешевше.
Бабайко• 24 августа в 10:00
Ответ дляФея_3уровень
То візьміть іншу.
Nathalie27• 24 августа в 10:01
Ответ дляФея_3уровень
Чому Вас зацікавила саме ця квартира, а не дешевші?
Фея_3уровень
• 24 августа в 10:02
Ответ дляБабайко
Ці люди по великому рахунку там і не були , вони успадкували квартиру і хочуть продати, ріелтор сказав ринкову ціну і от вони і хочуть цю суму
Фея_3уровень
• 24 августа в 10:03
Ответ дляNathalie27
Ми поруч орендуємо, подобається
Фея_3уровень
• 24 августа в 10:03
Ответ дляLor111etta
Торгуйтесь.
Виходьте напряму на власника
Це власник
Не за Будка• 24 августа в 10:04
Ответ дляФея_3уровень
Вот видите, вас де заинтересовала именно эта квартира, значит у нее есть какое-то конкурентное преимущество. Поэтому и дороже.
Бабайко• 24 августа в 10:04
Ответ дляФея_3уровень
То ви пропонуйте свою. Це ринок.якщо ціна справді завищена, то і спросу не буде.
Якщо, наприклад, супер супер вид, чи супер планування, чи ще щось про що ми не знаємо, - то, можливо, куплять і за таку ціну
Курочка• 24 августа в 10:05
Ответ дляФея_3уровень
Автор, реальная цена- это та, за которую у вас готовы купить квартиру
Бабайко• 24 августа в 10:05
Ответ дляФея_3уровень
Ми поруч орендуємо, подобається
Ну от що подобається, чого немає в квартирах поруч?
Байрактарна• 24 августа в 10:10
Ніяк не прораховує. Ціну визначає власник і залежить вона від того, наскільки швидко хочуть продати квартиру. Знаю випадки, коли ціна була ну дуже висока для такої квартири, але все одно продалася, бо знайшлися охочі. Буває люди дуже поспішають (наприклад термінова еміграція) і продають шикарні квартири дуже дешево.
В будь-якому випадку, для вдалого продажу чи покупки треба дуже багато часу, щоб виждати найвигідніший варіант.
from Ukraine• 24 августа в 10:12
Ответ дляФея_3уровень
Ну так ищите с хорошим ремонтом на краю света.
from Ukraine• 24 августа в 10:13
Ответ дляФея_3уровень
Ми поруч орендуємо, подобається
Вот отсюда и цена.
from Ukraine• 24 августа в 10:15
Автор цена складывается из многих факторов.
Район, инфраструктура, качество дома, площадь, вид из окна, этаж, расположение квартиры, ремонт. И ремонт это не самый основной фактор.
Залетна Я тут• 24 августа в 12:04
Ответ дляФея_3уровень
Так купіть ту, що дешевша