Файна пані• Изменено 24 августа в 15:42

потрібна порада мудрої жінки

Мені дуже важко було зняти квартиру не в Україні з дитиною.
Тому ціную те, що вдалось зняти.
Але власник приходить раз в місяць (+- я не знаю точний день, може бути через 3 тижні, а може 5). Телефонує за пів години приблизно. Декілька раз приходив без попередження.
Сидить годину, розмовляємо і він постійно старається перевірити щось.
І я не можу розслабитись.
Прибрати на кухні звикла ввечері. Якщо дома вдень то може бути брудно + підлога + в дитини в кімнаті все розкинуто.
і я стараюсь постійно після себе прибирати.
Але для людини працюючої я вже просто загнана.
От вчора я спочатку прибрала, а потім пішли з дитиною по справах.
Зараз треба вийти, але я мушу помити всі каструлі, в яких готувала обід + підлогу + умивальник в ванній і т.п.
В мене скоро вже буде нервовий зрив.
Порадьте щось мені пліііз
Янка-угомонись• 24 августа в 15:43
А поговорити з власником, щоб попереджав за три дні мінімум і вказував точний час одразу?
Ростки жимолости• 24 августа в 15:43
Вам треба узгодити з ним те шоб попереджав вас про свій прихід не за півгодини . Що це за манси?

За добу!
Пасти Ла• 24 августа в 15:44
Скажіть власнику,щоб попереджав про свої візити зпздалегідь, бо вас може не бути вдома
Тримбулька• 24 августа в 15:44
Наступний раз коли подзвонить, скажіть що ви поїхали гуляти і будуте ввечері. Спитайте чи можна перенести візит?
автор Файна пані • 24 августа в 15:44
Ответ дляЯнка-угомонись
ну він каже, якщо не будеш дома то кажи.
а коли я підписувала договір то сказала, щоб попереджав. а він відповів типу жартома, що він ж має перевіряти в якому стані квартира
автор Файна пані • 24 августа в 15:45
Ответ дляТримбулька
в нас маленьке місто, і він їде на роботу/з роботи/в магазин повз наш дім і бачить моє авто припарковане.
Ростки жимолости• 24 августа в 15:46
Потренуйтеся з чатом джіпіті якщо користуєтесь , як власнику безконфліктно і неагресивно сказати про ваше прохання попереджувати про свій прихід завчасно. Якшо ви на іноземній з ним спілкуєтесь і вона ще для вас нелегка
всемВсёИмного• 24 августа в 15:47
Я так розумію, ви в Польщі?
Ростки жимолости• 24 августа в 15:47
Ответ дляФайна пані
Він має вас попереджувати .

За півгодинки (а тим більше без попередження) ніхто так не робить. На голову вже вам виліз. Вам треба трошки кордони з ним підправити.
Пасти Ла• 24 августа в 15:48
Ответ дляФайна пані
Ви маєте повне право відпочивати і не приймати навіть хозяїна. Тому заздалегідь необхідно попереджати
Маска-0b9f• 24 августа в 15:48
Сколько у вас тех немытых кастрюль аж на двоих с ребёнком?
Copy-Paste• 24 августа в 15:49
Прямо, ртом, сказать: прошу указывать точное время и день прихода. Мне неудобно принимать вас в любое время, когда вам заблагорассудится.
Тримбулька• 24 августа в 15:50
Скажіть, що ви працюєте онлайн і у вас нарада по зум якраз в цей час і не можете його прийняти
автор Файна пані • 24 августа в 15:50
Ответ дляТримбулька
на вихідні нема нарад.. і в будні після 18-19
Кава з адреналіном• 24 августа в 15:51
Одна я не поняла, причем тут власник и немытая кастрюля. Моя кастрюля стояла бы там, где я ее поставила, пока мне так удобно
Copy-Paste• 24 августа в 15:51
Ответ дляФайна пані
Так придумайте, что есть
Вас учить нужно, как себе комфортно сделать, если другому человеку плевать на ваш комфорт?!
автор Файна пані • 24 августа в 15:51
Ответ дляТримбулька
а він якось приходив щось до вікон робити. в мене були справи дома, а він такий ’я заважати не буду’
Ростки жимолости• 24 августа в 15:51
А якшо ви , до прикладу, вдома дистанційно працюєте і у вас якась конференція по зум (та що завгодно насправді) - його прихід коли йому заманеться - це недопустимо. Велкам приходити раз на місяць - це все ок - але і ти, власник, будь людиною - узгоджуй завчасно. Ви платите йому гроші а не за просто так живете мабуть! Він має вас поважати як орендарів.
Красавица писяная• 24 августа в 15:52
А зачем он приходит, параноик? Я 2 года снимаю квартиру хозяина видела 1 раз, если б так приходил не выдержала бы
автор Файна пані • 24 августа в 15:52
Ответ дляКрасавица писяная
от і в мене вже криша їде
Бабуся Бетман• 24 августа в 15:52
Просто поговорите с ним. Поделитесь, как вы любите порядок и стараетесь его поддерживать в съемном жилье. И сто переживаете. Вот примерно как сейчас написали, так и ему скажите. Не думаю, что у вас там капец как грязно. И если этот человек увидит расбросанные детские вещи или непомытую кастрюлю, то будет в шоке. Мы все люди, все ведем быт
Пасти Ла• 24 августа в 15:52
Ответ дляФайна пані
Вибачте, але сьогодні я відпочиваю. Перенесемо нашу зустріч на завьра
КротоТо• 24 августа в 15:53
У меня тот же вопрос! Сколько у вас тех кастрюль для вас и ребёнка!? Вы неделю не моете посуду ?
У меня в доме 3 взрослых человека и я не лягу спать пока не помою посуду
Оказывается у вас есть машина, то есть по магазинам пешком не ходите, насколько вы заняты на работе что дома такой ср-ч?
Кава з адреналіном• 24 августа в 15:53
Ответ дляCopy-Paste
Так придумайте, что есть
Я придумала, автор. Только он заходит, а вы с порога - ой, а я как раз кастрюли мыть собиралась. Ну теперь все, будут стоять до завтра, пока мы тут с вами разберемся
Ростки жимолости• 24 августа в 15:53
Ответ дляФайна пані
от і в мене вже криша їде
Ми вас всі тут підтримуємо і на вашому боці. Обовʼязково з ним переговоріть - інакше у вас невроз розівʼється на цій почві - воно вам і вашій дитині треба?
автор Файна пані • 24 августа в 15:53
Ответ дляБабуся Бетман
в мене протягом дня на кухні все наставлено, бо мало часу.
біля 22 я все мию, витираю і складаю.
плюс дитина їсть - на підлозі бруд.
Бджолина королева• 24 августа в 15:55
Ответ дляРостки жимолости
Перепрошую ,але від чого невроз ?
автор Файна пані • 24 августа в 15:55
Ответ дляКротоТо
’У меня в доме 3 взрослых человека и я не лягу спать пока не помою посуду’ - то я і прибираю ввечері.
Виняток лише коли хвора. минулого року мені так погано було, я навіть не готувала, дитина сама собі там щось брала. Дзвонить. Кажу, що хвора. Він такий ’ну я не боюсь заразитись’. і прийшов. я ледь витримала сидіти з ним говорити.
Нетутешня• 24 августа в 15:55
Ответ дляФайна пані
біля 22 я все мию, витираю і складаю.
плюс дитина їсть - на підлозі бруд.
А скільки дитині?
Copy-Paste• 24 августа в 15:55
Ответ дляКава з адреналіном
Не, нужно больше - ой, а я только собралась делать генеральную уборку, а тут вы