Детские_Будут?• 24 августа 2025
Скільки на тиждень витрачаєте на продукти?
І скільки Вас у сім´ї та що готуєте
Копуша• 24 августа 2025
Ответ дляЧудовий каламбур
Ви не працюєте. Як так вийшло, що ви в скрутному становищі ?
Залишилась без житла і всього нажитого з 2022 року. Пережили 2 холодних місяці на лінії фронту без зв´язку, води, світла, тепла та майже без їжі під землею. Евакуювалися під обстрілами у найближче місто і опинилися на зйомній квартирі без будь-яких збережень. Через декілька місяців чоловік подав на розлучення і ми там залишилися вдвох з дитиною. Родичів немає.
бифидобактерияЖоржик• 24 августа 2025
Ответ дляКопуша
Чим Вам допомогти? Ви працюєте?
Копуша• 24 августа 2025
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Чим Вам допомогти? Ви працюєте?
В мене зруйнований кульшовий суглоб, тому фізична активність обмежена. Шукаю роботу онлайн, але геть нічого без особливих навичок знайти не можу. Колись активно підробляла копірайтером та посередником з іноземних сайтів, але зараз це нікому не потрібно. З доходу тільки виплати ВПО.
бифидобактерияЖоржик• 24 августа 2025
Ответ дляКопуша
А чоловік не допомагає, хоча б дитині?
Копуша• 24 августа 2025
Ответ длябифидобактерияЖоржик
А чоловік не допомагає, хоча б дитині?
Він сам без роботи і десь ховається від ТЦК.
ВыФсеВрете• 24 августа 2025
350 грн в неделю. Иногда бывает получается обменять вещи на еду. Тогда ещё меньше выходит. Как повезет..
Чудовий каламбур• 24 августа 2025
Ответ дляКопуша
Спробуйте зайнятися дропшипінгом. Надприбутків не буде, але пару тисяч заробите. В Телеграмі є група *взаємодопомога*, дівчата там допомагають продуктами і речами. Головне, не опускайте руки.