natlem• 24 августа в 20:23

Звільнення мера Херсона.

Всім ждунам і "какая разніца какой флаг" присвячується: подивіться що трапляється з людиною за три роки полону. Просто фото "до" і "після". Оце і є ваш узькій мір.
Тема для подумати, хто на це ще спроможний. Прохання: без срача.
Fervent_Heart• 24 августа в 21:16
Ответ дляДівчина_твоїх_мрій
Спочатку ознайомтеся, що таке ’шовинізм’, а потім будете мені писати. На даний момент шовиністи — це оті, з кокошниками на голові. Можливо, ви є їх представницею?
Буду писать тогда, когда посчитаю нужным. Кокошники у нас не носят.
Дівчина_твоїх_мрій• 24 августа в 21:16
Ответ дляLike-995b
Они убили миллионы людей. И не стали изгоями. Так и это история перемелет. Думайте как спасти свою семью
думайте про свою, про мою не турбуйтесь.
-sofi-• 24 августа в 21:17
Ответ дляnatlem
В мережі є відео цієї людини під час окупації і у день звільнення. Між ними три роки. Я б у житті не сказала, що це одна людина. Після полону він ще й шепелявити трохи почав, так говорять люди, у яких нема деяких зубів.
Його відео від сьогодні не можна дивитися спокійно, це не людина, в згусток болю і волі.
Посмотрела. 3 года это срок. Постарел естественно. И похудел.
Чё я так пишу- у меня сосед, стоит дома это все время. На работу не ходит, как раньше уже собой не занимается, мало ест.
Денег мало ж.
Так очень страшно стал выглядеть. Как будто его дома мучают. Такой вид.
Весь осунувся, похудел. Ну страшный, на могу.
Дівчина_твоїх_мрій• 24 августа в 21:18
Ответ дляFervent_Heart
ну значить лапті,,,,,
ЗдохниПуйло• 24 августа в 21:18
Сєпарши і рашисткі бєснуються сьогодні, в кожній темі одні й ті ж самі уморились чекати своє ху@ло, методички невпопад, але пройти повз не можуть
Mira29-c3c3• 24 августа в 21:20
Ответ дляЗдохниПуйло
Тут сьогодні аншлаг у них .
Fervent_Heart• 24 августа в 21:21
Ответ дляДівчина_твоїх_мрій
ну значить лапті,,,,,
В Запорожье? Не встречала. Но если вы утверждаете - спорить не буду.
автор natlem • 24 августа в 21:21
Ответ для-sofi-
Денег мало ж.
Подивіться на свої фото три роки тому. Ви теж так радикально змінилися? Очі людини після кацапського полону змінюються назавжди. У мене нема жодних сумнівів, що конкретно ця людина пройшла страшні тортури.
Але для кацапні то норма на біле казати чорне, я розумію.
Дівчина_твоїх_мрій• 24 августа в 21:23
Ответ дляFervent_Heart
Ну й слава Богу, що не зустрічали, дякуючи ЗСУ.
автор natlem • 24 августа в 21:23
Ответ дляЗдохниПуйло
Цікаво, може у них доплата є за роботу у вихідні та святкові, ось і ’стараються’ заробити фубликів?
Олена-d1c8• 24 августа в 21:26
Ответ дляLike-995b
Интервью Джефри Сакса гляньте
Это того товарисча на прикорме у кремля?
Mira29-c3c3• 24 августа в 21:27
Ответ дляОлена-d1c8
Його тут часто рос згадують .
iryna _b• 24 августа в 21:29
Ответ для-sofi-
Денег мало ж.
На его шею посмотрите, она просто черная. Это что они с ним в плену делали? Это не просто постарел
ЗдохниПуйло• 24 августа в 21:40
Ответ дляnatlem
Думаю, що лижуть зад пуйлу на добровільних початках
-sofi-• 24 августа в 21:55
Ответ дляnatlem
У меня сосед вернулся с плена. В мае обменяли. Год был.
Сказал - только ничего не спрашивай. ( Что там было)
Но выглядит очень даже. 6 недель был на реабилитации, фотки мне сслал, что отьелся уже.
Но худым я его не видела, уже обычным видела.
Потом пришел, гуляем иногда, никогда не подумаешь где был.
Ирина_Б_• 25 августа в 11:06
Йулина гвардия))))) худший мер который был, кроме перекрашенных лавочек в патриотические цвета и раскраденного в хлам бюджета, ничем не запомнился.