sweet1234• 25 августа в 12:13
Порадьте будь ласка ендокринолога в Києві? Який займається схудненням?
ВасильевнаЯ• 25 августа в 12:15
Там комплексный подход
✓ Ефективно працюємо і усуваємо розлади харчової поведінки (РХП): нервову анорексію, нервову булімію, компульсивне (психогенне) переїдання, бігорексію, орторексію, зацикленість на дієтах, зайву вагу і ожиріння в результаті психогенного переїдання.