БлинчикБезСметанки• 26 августа 2025

З Вашого досвіду чи досвіду дітей, яку краще мову вивчати німец, французький чи іспанс?

Треба обрати 2гу мову в навч.закладі.
Основна - англ.м.

З якою перспективи більші в житті
Ну шо не так?• 26 августа 2025
Донька вивчала всі 3 - французька була другою іноземною в гімназії, німецька - друга в університеті, іспанська - дуже вживана там, де вона зараз живе.
За її словами найпростіша - іспанська, найскладніша - німецька.
Вживаність залежить від місця проживання) найменший ареал вживання у німецької. Французька - Франція, Канада, її колишні колонії. Іспанська - Іспанія, Південні штати США, Латинська Америка, включаючи Бразилію (там португальська, але іспанська нарівні з нею).
Ну шо не так?• 26 августа 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Іспанська потрібна в Америці (США, Латинсьа Америка, Південна Америка крім Бразилії), французська - в Північній і Центральній Африці.
В Бразилії майже всі володіють іспанською нарівні з португальською, або принаймні розуміють.
Десь так, але...• 26 августа 2025
Ответ дляМанкоголік
Вибирають ту мову,яка може знадобитися дитині
Уявімо, що треба німецька, але вчитель німецької сам її не знає (це рівень більшості шкільних вчителів, особливо другої мови). А іспанську в цей же час викладає вчитель, що хоч чомусь навчить. Сенс іти на німецьку, щоб вчити її з репетитором? Тим більше, що перелічити після горе-вчителя важче, ніж почати з нуля (вимова насамперед). Тому мову вчать у того вчителя, який може навчити в принципі. Навіть якщо вона вам здається ’непотрібною’. Це краще, ніж гаяти час.
Манкоголік• 26 августа 2025
Ответ дляДесь так, але...
Якщо я розумію,що мені потрібна мова-я не розраховую на шкільного вчителя.
Якщо я розумію,що мені потрібна німецька,то з якого переляку я буду вчити іспанську і навпаки?))
західний_діалект• 27 августа 2025
Ответ дляЯзвочка
На мій погляд, однакові приблизно перспективи. Значно поступаються англійській мові. Тому можу лише порадити, яку мову легше за все вчити. Це іспанську. Німецька і французька значно складніші. Я б обрала іспанську,щоб основний упор на англійську, а другу мову вчити ’для загального розвитку’ і так, щоб особливо не забирала сили і час від вивчення англійської. Я викладаю французьку більше 20 років, зараз знаходжусь у Франції третій рік, вчила трохи німецьку в школі і іспанську 2 роки в університеті.
А італійська легка? В порівнянні з французькою та іспанською?
західний_діалект• 27 августа 2025
Ответ дляАтиква
Якщо Ви вирішили їхати в Іспанію- іспанська, в Німеччину- німецька ,у Францію- французька. А просто щоб було- не важливо. Жодна з цих мов, поза межами цих країн нафіг не потрібна
Іспанською говорить пів світу. Найрозповсюдженіша після англійської.
Атиква• 27 августа 2025
Ответ длязахідний_діалект
Італійці її не розуміють. Хоча італійська і іспанська- подібні. Навіть я її розумію