Освічую темряву• 26 августа в 14:47
Кому приходили повістки на укрпошту з Дніпра?
Чи не пам´ятаєте, з якого індексу (відділення) була відправка?
Вся в кредитах• 26 августа в 14:51
на уведомлении не ставят индекс откуда... просто пишут от кого: ТЦК та СП.... или ДПС
Освічую темряву
• 26 августа в 14:53
Ответ дляВся в кредитах
немає нажаль уточнення від кого, саме не повідомленні від укрпошти.
Просто написано, що надійшло поштове відправлення, та номер відправлення. По номеру можна на сайті укрпошти подивитись індекс, з якого було відправлення
Вся в кредитах• 26 августа в 14:55
Ответ дляОсвічую темряву
позвонить в отделение и спросить
Освічую темряву
• 26 августа в 15:07
Ответ дляВся в кредитах
позвонить в отделение и спросить
ох, знати би ще його номер)