Бентливуман• 27 августа в 11:22
Чи допомагає секс позбутися простатиту?
Моль Моллівна• 27 августа в 11:34
А як він допоможе? Там же домкратом підіймати потрібно і у процесі олівця прив´язувати
Играю у края• 27 августа в 11:48
якщо Ви почитаєте що таке простатит й чому він виникає, то питання зніметься
коротко: ні
при ангіні допомагає секс?
коротко: ні
при ангіні допомагає секс?
Бентливуман
• 27 августа в 11:58
Ответ дляМуркошечка
Вы женщину заражаете причиной вашего простатита.
В смислі
Трільчиха• 27 августа в 11:58
Якщо простатит інфекційної природи то секс не допоможе. Якщо застійні явища в малому тазу, то допоможе в складі комплексної терапії. Але мені здається переважно у чоловіків варіант перший... БО люблять сувати свого ’валєру’ куди дадуть....
Бентливуман
• 27 августа в 12:01
Ответ дляТрільчиха
Валєру сує тільки в одне місце
Бюст Березуцкого• 27 августа в 12:35
Ответ дляБентливуман
Валєру сує тільки в одне місце
Нет лучше влагалища чем очко товарища
Оч@ров@Шк@• 27 августа в 12:54
Не зашкодить точно,но прямо позбутися сексом простатиту-фантастика.