Ангелок з ріжками• 21 июля в 10:49

Як під час сексу перестати соромитися маленьких грудей?

Як це компенсувати?
Чемодан-Вокзал-Майами• 21 июля в 10:51
Краще маленькі, або нульові. Ніж цицмани, які взагалі заважають ним займатися.
автор Ангелок з ріжками • 21 июля в 10:51
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Ви не праві! Чоловікам подобаються великі груди це факт
А_мій_самий_самий• 21 июля в 10:52
как прорвало в утро понедельника: поток тем о сиськах-письках
Червона калина• 21 июля в 10:52
Ответ дляАнгелок з ріжками
Чоловікам подобаються різні груди і це факт.
Чемодан-Вокзал-Майами• 21 июля в 10:53
Ответ дляАнгелок з ріжками
Різні їм подобаються. З маленькими жити комфортніше і вони красивіші.
Най хоч раз• 21 июля в 10:54
Ответ дляАнгелок з ріжками
факт: мужчинам нравятся разные груди.
автор Ангелок з ріжками • 21 июля в 10:54
Ответ дляЧервона калина
Ні, подобаються великі 90% . 10% можливо і подобаються малі, а кому великі не дістались доводиться співіснувати з маленькими
мистерЛяпсус• 21 июля в 10:55
Від´їжте здорову дупу натомність
ДаЗдраПерма• 21 июля в 10:55
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
+1.
Я когда-то тоже комплексовала, а потом сделала пирсинг сосков и все комплексы отпали
Лорка-хлорка• 21 июля в 10:59
выбросить из головы
Червона калина• 21 июля в 10:59
Ответ дляАнгелок з ріжками
Ви чоловік?
PORKA• 21 июля в 11:00
Ответ дляАнгелок з ріжками
Я тут років 7 назад створювала подібну тему). То мене так дівчатка заспокоїли, що поглянула на це іншими очима. А ще поправилася трохи і груди стали гарніші. Зараз люблю себе таку. І вам раджу
ДлинноНожка• 21 июля в 11:00
Я проговорила со своим мч свои комплексы и все. Так я еще и рожавшая и моя маленькая грудь, как бы все не утверждали, все таки повисла. И ему это не мешает абсолютно меня любить и мое тело.
автор Ангелок з ріжками • 21 июля в 11:01
Ответ дляЧервона калина
Ви чоловік?
Ні, я жінка яка бачить реальність, спілкуючись з чоловіками
Червона калина• 21 июля в 11:03
Ответ дляАнгелок з ріжками
І що, всі чоловіки при зустрічі Вам так і кажуть: «фу, маленькі цицьки. Я люблю великі»
автор Ангелок з ріжками • 21 июля в 11:05
Навіщо заперечувати реальність? Усім чоловікам подобаються груди 3+ розміру!!! Навіщо собі і іншим брехати і змушувати чоловіків це робити(брехати)?
Ответ дляЧервона калина
Не кажуть, але зрозуміло, що приходиться миритися з тим, що є. І знаходити інші + у жінці
Червона калина• 21 июля в 11:07
Ответ дляАнгелок з ріжками
Психічно здоровій жінці все одно, що там подобається чоловікам.
Червона калина• 21 июля в 11:07
Ответ дляАнгелок з ріжками
Що Вам зрозуміло? Щось видумали собі
автор Ангелок з ріжками • 21 июля в 11:09
Ответ дляЧервона калина
Навпаки психічно здоровій жінці не всеодно наскільки вона сексуальна в очах у коханого
PORKA• 21 июля в 11:09
Ответ дляАнгелок з ріжками
Скільки вам років? У вас дитячі погляди на все це
Ответ дляPORKA
Мені 26 років. Зрозуміло, що живуть і кохають і народжують дітей і з маленькими цицьками, але я впевнена ці чоловіки таких жінок, заглядаються на великі груди!
Червона калина• 21 июля в 11:11
Ответ дляАнгелок з ріжками
Сексуальність не в цицьках. А в голові
автор Ангелок з ріжками • 21 июля в 11:11
Ответ дляЧервона калина
Сексуальність не в цицьках. А в голові
В голові мозок і свідомість. А сексуальність в цицьках!
Червона калина• 21 июля в 11:11
Ответ дляАнгелок з ріжками
Жінки теж заглядаються на великі груди. Особливо на силіконові стоячі. І що?
Червона калина• 21 июля в 11:12
Ответ дляАнгелок з ріжками
Збирайте собі на операцію по збільшенню
Советничаю тут• 21 июля в 11:16
Никогда не комплексовала по поводу своей маленькой груди. Считала себя красавицей ещё и нервы постоянно тем кавалерам мотала. Ну вот недавно таки спросила у мужа по поводу большой груди, сказала может мне сделать себе пластику, муж сказал, что для него большая грудь не привлекательна, не хочу дословно говорить, что б никого не обидеть.
А, когда писала, вспомнила что был у меня один парень, когда у нас случился первый секс, он сказал что я просто идеальная. Я спросила почему, среди прочего он сказал- твоя грудь помещается в ладонь, это идеальный размер для меня. Я вообще никогда не парилась, радуюсь что я могу летом без бюста ходить, это мега удобно.
Кстати, моя подруга, с шикарным большим бюстом как то рассказала мне, как она страдает от болей в спине, что очень тяжело с такой грудью, и ещё потеет под ней очень.
Пффф 100%• 21 июля в 11:17
Ответ дляАнгелок з ріжками
У мене 3+ заглядають і що, я ж то живу тільки зі своїм чоловіком. Хай заглядають. Від цього у їх жінок груди не виростуть.
талый снег• 21 июля в 11:19
Сегодня одни тролли
ЖивунаБагамах• 21 июля в 11:22
а я натрапила на один акаунт в інстаграм. Дівчині видалили груди через ймовірність онко. Тобто там просто пласка грудні клітка. Я дивилась на її відоси і думала - чорт, яка вона сексуальна! Довге волосся, спортивна фігура. Так що справа далеко не в грудях..