Угги_в_горошек• 28 августа в 08:50
Шукаю роботу, 2-3 дні на тиждень, без нічних змін.
51 рік, вища освіта, досвід викладацької роботи, роботи в продажах, МЛМ. Ідеально було б знайти роботу в сфері опіки. Таке буває?
Жинси на дитину• 28 августа в 08:54
Угги_в_горошек
• 28 августа в 09:03
Ответ дляЖинси на дитину
Посмотрите здесь, если вы из Киева. Но думаю такие группы есть и по другим городам
Благодарю. Я из Киева
Полонянка SexShop-а!• 28 августа в 09:21
Библиотека, библиотекарь 2й категории, 2-3 раза в неделю это как раз половина ставки. Опыт работы с людьми, проведение мероприятий и гарна українська в плюс. Ставка будет 5,5 тыс. С премиями и доплатами могут дотянуть до 7-8 тыс на руки. С работы не попросят, вы для библиотек молодая, тут работают часто 75+ и не хотят двигаться. Мне 48, меня в прошлом году взяли как ’молодой персонал’)
Угги_в_горошек
• 28 августа в 09:38
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Спасибо. Это даже интересно доя меня, только денег маловато…
Полонянка SexShop-а!• 28 августа в 09:40
Ответ дляУгги_в_горошек
Работа 2-3 дня не предполагает, по мнению государства, бОльшей оплаты. И то, в библиотеке просто посидеть не выйдет, постоянная движуха. Зато не скучно. Ну или на рынок или газетный киоск отсидеть 2-3 дня.
Угги_в_горошек
• 28 августа в 09:42
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Не обов’язково державна. Приватні розглядаю теж
Гомосноб• 28 августа в 09:51
Ответ дляУгги_в_горошек
А кому ви потрібні в приватному секторі? Людина 50+, яка не досягла жодного успіху в жодної галузі, і, замість кар´єри, розповсюджувала косметику та побутову хімію?
Ну, хіба що догляд за літніми або лежачими. Чи що ви мали на увазі під ’сферою опіки’? Бути мері поппінс у олігархів? Так у вас немає досвіду та рекомендації.
Угги_в_горошек
• 28 августа в 10:04
Ответ дляГомосноб
Вашого коментаря я чекала найбільше. Гарного вам дня, успішна ви наша.
Міряю від одиниці• 28 августа в 15:53
Ответ дляГомосноб
Можна було б те саме висловити делікатніше. Чи це супер успішні люди так самостверджуються?
90x60x90• 28 августа в 16:55
Ответ дляМіряю від одиниці
Я тут створювала тему недавно, то мені добряче так понаписували. Але я вдячна, бо перебуваю всередині ситуації і сприймаю необ´єктивно. А дівчата одразу все зрозуміли, що до чого.
Угги_в_горошек
• 28 августа в 18:14
Ответ для90x60x90
Досвід викладацької роботи - це що? В якій сфері
Викладач економіки в Київському політехнічному, читання лекцій на великих семінарах
Угги_в_горошек
• 28 августа в 18:15
Ответ для90x60x90
Дякую. Я теж хочу конструктиву. І на критику не ображаюсь. Є, що є…
90x60x90• 28 августа в 20:00
Ответ дляУгги_в_горошек
Чого кинули? Я би в це заглиблювалася і не кидала. Шукати таку ж роботу деінде - КСе, УКУ. Іти в МАН, вести гурток в центральному палаці дітей та юнацтва
Угги_в_горошек
• 29 августа в 07:28
Ответ для90x60x90
На жаль, дисертацію не захистила, то ж вищі відпадають,… на жаль
Угги_в_горошек
• 29 августа в 07:29
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
В Німеччині Ви будете затребувані в сфері опіки.
Я з України не поїду, дякую
90x60x90• 29 августа в 11:39
Ответ дляУгги_в_горошек
Чого це вони відпадають? Доцентом не станете, але старший викладач - цілком реально. Мені 43, я іноді думаю, що варто зайнятися кандидатською.
Угги_в_горошек
• 29 августа в 20:55
Ответ для90x60x90
дякую за підтримку