как тебе такое илон маск• 28 августа в 11:24

Хтось пробував вирощувати огірки на балконі?

Реально зібрати врожай чи так, для краси?
чаревна• 28 августа в 11:26
Хотите вёдрами собирать, такого не будет.
Знакомая выращивала, было не много, чисто ради эксперимента.
Хочу барабульки• 28 августа в 11:29
Мой папа развлекался выращиванием, пока дачу не купили. Опылял, подсвечивал. Урожай был пару огурцов, но при совке свежий огурец на Новый год - это было нечто
Ms. Искренность• 28 августа в 11:32
Моя мама вирощує. Ну так, аби було чимось зайнятися. Балкон здоровенний, бо до цього вона все дачу ніяк не могла покинути, потім почалася війна і я її перевезла. Наче і ’вау’, але, як на мене, краще б квіти там садила.
Постійно якась хрінь, якісь хвороби що жовтіють та крутяться листя, вона одні викидає в підсажує вже інші. Щоб повноцінно зробити салат, може пару раз за рік. Вирощує огірки та помідори.
Указка• 28 августа в 11:33
Я один год игралась, нужно обрабатывать препаратами. Иначе ничего не получится. Собрала пару штук корявых , листья покрутило и все засохло. Но помню в детстве папа садил на чердаке возле окна стояли, огурчики были, конечно не ведрами, но кушали.
Шукаю трусики• 28 августа в 11:34
огурцы солнце не очень любят, поэтому важно, с какой стороны балкон. с южной они скорее всего сгорят
Ms. Искренность• 28 августа в 11:36
Ответ дляШукаю трусики
У мами і північно-західний горять.
Кицюююня• 28 августа в 11:38
когда-то хотела так с клубникой поиграться, слава богу отговорили
Шукаю трусики• 28 августа в 11:39
Ответ дляMs. Искренность
У мами і північно-західний горять.
слишком уж у нас солнце яркое, надо как-то затенять(
Экспертиза• 28 августа в 11:41
Я вирощувала на вікні огірки і помідори.
Це більше була науково-пізнавальна гра для мене і дитини. Щоб прям наїстися - це не вийде. А кілька кущіків іноді на салат зірвати можете спробувати. Але вже в наступному році.
Огірки - беріть голандські гібріди смозапильні. І їх все одно перший час треба опиляти вручну. Помідори теж краще брати спеціальні низбкорослі горшечні сорти і їх треба опиляти ( кісточкою я махала) .
Багиня• 28 августа в 11:45
Зараз вирощую зелень на відкритому балконі, пару років назад вирощувала огірки куст виріс великий, але толку мало було. І будьте готові що усі хвороби і комахи будуть постійно на рослинах, завчасно обробіть і від грибка і від комах, в мене паутинчатий кліщ добив мої імомеї, які заплели балкон
Потішаюся• 28 августа в 11:49
Дідусь вирощував кілька штук, але то більше проблем та хлопотів, ніж тих огірків. Місце нормально так займали.
Кишмишная Мая• 28 августа в 11:50
Воно того не варте.
Ви стільки грошей і часу втратите на того огірка, що дешевше його купити не дихавши тією хімією.
Потішаюся• 28 августа в 11:50
краще вже салатики та зелень, там по мінімуму потрібно і бігати біля них так не треба
Роздратована шкіра• 28 августа в 11:53
я цього року посадила в квартирі огірки і помідори.
огірків маленьких дууууууже багато, але до великих виростають не всі.
загалом як виявилось нічого складного з ними немає. поливай да підживлюй періодично.
врожаю не багато, але сам процес приносить задоволення. і набагато смачніше ніж з магазину
Шукаю трусики• 28 августа в 12:09
Ответ дляПотішаюся
а когда их сажать лучше?
Файна дівка• 28 августа в 12:14
В мене погано росли, швидко жовтіло листя
годовасик• 28 августа в 12:30
Ответ дляРоздратована шкіра
Який сорт огірків садили? І який об´єм грунту?
Потішаюся• 28 августа в 12:31
Ответ дляШукаю трусики
а когда их сажать лучше?
пророщувати в будь-яку пору, а саджати або коли ще є достатньо сонця, або як варіант -спец лампою підсвічувати
НаливайКа• 28 августа в 12:56
та там даже на салат не хватит, чисто побаловаться, процесс ради процесса. Моя мама каждый год что-то выращивает, в этом году помидоры даже не зацвели, хотя сорт какой-то балконный, кустики были красивые, зеленые и пушистые, но ни одного цветка, не говорю уже про помидоры
На границе• 28 августа в 13:28
Я вирощую,купую балконний сорт, ясно що відер огірків не буде, але штук 15 десь збираю
Роздратована шкіра• 28 августа в 20:54
Ответ длягодовасик
самозапильні з маркуванням F1
назву точну не скажу бо саджала кілька різних.
посадила по 2 куща в 10 літрів землі але видно їм мало.
спробую наступний раз один кущ в 10літрів обʼєму землі.

один кущ помідорів на 10літрів землі - взагалі ок. брала балконний сорт помідорів. дуже смачні вийшли. не багато, але це чисто для розваги
годовасик• 28 августа в 21:57
Ответ дляРоздратована шкіра
самозапильні з маркуванням F1

Дякую.