Альдебаран• 28 августа в 14:19
Допустим я у вас есть цель зарабатывать 300 тыс грн в месяц
Как бы вы ее реализовывали?
Радикальная• 28 августа в 15:11
підіть в інфоцигани. або он сьогодні тут піраміда для молодих жінок рекламувалася, приватний сайт знайомств)))
Карамбулкул• 28 августа в 15:12
Ответ дляАльдебаран
Какие взятки?))
Вы понимаете что такое декларированиети кто под него попадает?
Я то уявляю. А ви уявляєте що таке 300000 готівки в місяць, про які не знає податкова? Всі платежі безнальні проходять через банк.
Навіть якщо ви торгуєте за готівку, то у вас є расходи і ви розраховуєтесь з постачальниками через банк.
А послуги готівкою на таку суму ніхто не заробляє.
Попихтю та й годі• 28 августа в 15:12
Ответ дляАльдебаран
На что учиться, к примеру?
На то, что Вам интересно, подходит, и что в будущем принесет деньги. Профессий и сфер - миллионы)
Альдебаран
• 28 августа в 15:13
Ответ дляКарамбулкул
Вы путаете публичные декларации и декларации в налоговой, их втэ вашей статистике нет.
Карамбулкул• 28 августа в 15:13
Ответ дляАльдебаран
Я работаю в пути, у меня в месяц максимум 230 тыс было))
одиничний випадок не рахується. рахується річний дохід.
Попихтю та й годі• 28 августа в 15:14
Ответ дляСижуревувшоке
Вы переслушали мотивационных речей))
У меня на них времени не остаётся😅 учись, работай и двигайся к своей цели - для меня это база,и она неизменно работает. Мне странно, почему это всех так удивляет.
Сижуревувшоке• 28 августа в 15:24
Ответ дляПопихтю та й годі
Удивляет теоретическая чепуха? Даже и не знаю...
Братья Капли• 28 августа в 15:33
Це називається Фінансова розтяжка.
Якщо коротко: цю мету записали як мету, а йдемо до неї покроково.
1. Ставимо проміжну ціль - збільшити дохід на 5 чи 10%.
2. Розписати це в цифрах - який дохід зараз реально і якого прагнете.
3. По пунктах рописати ідеї як саме ви могли б збільшити дохід на цю цифру.
4. Працювати з кожним пунктом, як би наївно він для вас не виглядав. До кожного робите підпункти - чого вам не чистачає щоб цей пункт реалізувати - сміливості, грошей, освіти, знань, допомоги та якої конкретно, тощо.
Просто болталка• 28 августа в 15:33
Ответ дляКарамбулкул
Вітаю ви входите в ті 0,5 % від загальної кількості працюючого населення. То поділіться з автором рецептом вашого успіху, щоб вона могла запланувати собі ваш доход.
Що ви придумуєте))
Продавчиня кіз• 28 августа в 15:34
поныла мужу, что нам не хватает денег. Муж взял вторую работу. Правда, до 300 не дотянул
Но наоборот это не работает, к сожаленью ((
Радикальная• 28 августа в 15:38
Ответ дляЦветочница
300к чистыми?
ну рассказывайте, что за бизнес?
яйця по 17 грн за шт)
Цветочница• 28 августа в 15:43
Ответ дляКарамбулкул
торгаши наркотой?
я думаю врятли с поставщиками рассчитываются через банк)
Цветочница• 28 августа в 15:44
Ответ дляБратья Капли
Це називається Фінансова розтяжка.
ви інфоциганка?
скільки в місяць заробляєте?
Братья Капли• 28 августа в 15:46
Ответ дляЦветочница
ви інфоциганка?
скільки в місяць заробляєте?
Для вас фінансова грамотність то інфоциганство?
Ви нищєбродка, для якої підвищення доходу то щось несусвітнє?
Скільки копійок заробляєте?
Карамбулкул• 28 августа в 15:47
Ответ дляЦветочница
торгаши наркотой?
Так нижчя ланка торгашів наркотою не мають 300000 чистими на місяць. І бізнес план як заробити такі гроші там не складають.
Цветочница• 28 августа в 15:48
Ответ дляБратья Капли
Скільки копійок заробляєте?
судячи з вашого слогу, то ніщебродка явно ви і то не в фінансовому плані
Цветочница• 28 августа в 15:49
Ответ дляКарамбулкул
та я ж не про закладочників, а про нормальних торгашей
Карамбулкул• 28 августа в 15:51
Ответ дляЦветочница
Середня ланка торгашів не складає план, бо то випадковість, до якої треба вижити, а не заплановане підвищення доходів.
Цветочница• 28 августа в 15:55
Ответ дляКарамбулкул
ви ж зрозуміли, що це жарт?)
та одна, що відписалася, що заробляє 300 тис., явно стільки не заробляє (може тільки уві сні)
Тарабарщина• 28 августа в 15:58
Ділимо 300 000 на 24 дні ( залишимо 6 вихідних собі). Виходить 12 500 грн в день. Шукаємо професії з такою оплатою або бізнес-нішу. Вчимося. Починаємо працювати. Все)
Карамбулкул• 28 августа в 16:01
Ответ дляЦветочница
ви ж зрозуміли, що це жарт?)
Я зрозуміла. Але чому б і не розглянути такий варіант? Люи чомусь думають, що нарко-продавці мають шалені гроші. Так, вони заробляють набагато більше за робочий клас. Але не настільки щоб у них було 85 тис доларів в рік чистого доходу. Інакше б вони не жили в трущобах.
Цветочница• 28 августа в 16:02
Ответ дляТарабарщина
де б це такого лоха найти, щоб стільки в день платив?
я б вже перестала зі своїм пакетом в АТБ ходити
Цветочница• 28 августа в 16:03
Ответ дляКарамбулкул
ви думаєте ті що продають нарокту мажорам живуть в трущобах?
Карамбулкул• 28 августа в 16:08
Ответ дляЦветочница
По розповідям знайомого з відділу боротьби з наркоторгівлею продавці не заробляють багато. Якщо хтось продає наркоту мажорам, то це н значить що квартиру він купив на дохід від наркоти. Скоріш за все батьки купили квартиру, або бабуся залишила щось, а мажор продає стільки щоб вистачало на гульки. Але це точно не 7 тис доларів. Це вже інший рівень.
Цветочница• 28 августа в 16:09
Ответ дляКарамбулкул
я так дивлюся, ви цікавилася цією темою детальненько так)
Карамбулкул• 28 августа в 16:15
Ответ дляЦветочница
У мене підліток. Щоб відповідати на незручні, провокаційні питання іноді треба цікавитись дивними для себе темами. Особливо щоб пояснити навіщо йому отримувати вищу освіту, бо є блогери, наркоторгівля, ’я буду бомжом’, ’я буду працювати двірником’, або на заводі.
Цветочница• 28 августа в 16:18
Ответ дляКарамбулкул
тепер і в мене буде прикриття, коли буду детально цікавитися такими темами
Карамбулкул• 28 августа в 16:21
Ответ дляЦветочница
Починайте із статистики смертності, серед продавців наркоти.
Цветочница• 28 августа в 16:21
Ответ дляКарамбулкул
та навіщо одразу про погане)