Булку Дай• 28 августа 2025
Подобова аренда житла- де краще займатись? В містах великих чи біля моря?
Упругая попка• 28 августа 2025
Там де туристичний сезон довше. На більшості Європейських морей це лише 3-4 міс
Заліковий троль• 28 августа 2025
Мені здається в великих містах це буде щось короткотривале ніж у моря, у моря хотілося б не менше 6 днів. Треба відштовхуватися що економічно вигідніше, я не знаю, бо жодного досвіду у мене немає