Червона ікорка• 29 августа 2025
Вам тоже кажется что все вокруг резко отупели?
Ответ дляШвабристка
Мне кажется это больше относится к памяти. Если человек хорошо запоминает информацию, то у него и проблем нет с решением.
Якщо людина вперше стикається з проблемою/задачею - досвіду у неї ще нема і пам’ять не допоможе, треба думати
І навіть схожі ситуації бувають різними - треба думати
Радість моя• 29 августа 2025
Ответ дляАся Карповна
Да, все отупели. Одна вы умная и красивая
И я
Ответ дляпані Солоха
Джипити чат для того и разработан, чтобы люди полностью разучились мыслить самостоятельно даже в элементарном. Мы к этому и идём.
Про калькулятори теж так говорили свого часу
Швабристка• 29 августа 2025
Ответ дляviter33
Вы ничего не придумаете как посчитать площадь криволинейной фигуры, если не учили интегралы, сколько бы вы не думали)
пані Солоха• 29 августа 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Ну Вы сравнили....
Людьми, утратившими способность элементарно мыслить - легче всего управлять. Поэтому.... как джипити чат скажет (со временем) так и будет. Многие люди очень ведомые.
Стопясят раз обсуждала• 29 августа 2025
Ответ дляviter33
Нема абсолютних прикладів
Бо умовний Вася у 1980-му може бути розумнішим за Петю в 2025 і навпаки
Але ’середня температура по лікарні’ - людство тупіє, заг.IQ знижується.
Думати не хочуть, а часто - не здатні
Зі статті:
Особливо тривожним є спад у застосуванні арифметичних навичок та вирішенні задач. Наприклад, у розвинених країнах 25% дорослих не можуть використовувати математичне мислення для перевірки інформації, а в США ця цифра сягає 35%.
Зміна ставлення до інформації є ще однією причиною погіршення когнітивних здібностей. Цифрове середовище створює перешкоди для концентрації, заважаючи глибокому аналізу та вирішенню складних завдань.
Смартфони та сучасні технології не є прямою причиною проблеми, однак вони сприяють поверхневому сприйняттю інформації.
Як кажуть - колись в інструкції до авто подавали схему електроживлення, тепер пишуть - ’не пити рідину з акумулятора’
Думати не хочуть, а часто - не здатні
Зі статті:
А де всі ті статті про дітей індиго, юних геніїв, школярів, які розробляють і втілюють купу нових речей, про те, що нове покоління думає інакше, має інші цінності, росте в нових умовах?
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Є генії, є вундеркінди,..
Але в загальній масі (’середня температура по лікарні’) з 2012 - рівень IQ постійно знижується
Цінності - це дещо інше
Дякую_аж_підскакую• 29 августа 2025
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Наведіть приклади
Подивіться гумор, відео, виконавців наших і люди готові це споживати
Ответ дляДякую_аж_підскакую
+100% гумор для дебілів
Стопясят раз обсуждала• 29 августа 2025
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Чекайте, то люди тупіють, бо це дивляться? Чи людям таке показують, бо вони тупі і не здатні хотіти чогось більшого?
ПолБатона• 29 августа 2025
Ответ дляпані Солоха
Це інструмент.
Люди користуються у міру свого розвитку і уяви.
Дякую_аж_підскакую• 29 августа 2025
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Друге
ЛолитаНеРазлита• 29 августа 2025
Ответ дляпані Солоха
Я вижу что многие потеряли человеческий облик, элементарное понимание итд. У многих моральные нормы отсутствуют напрочь.
Я не говорю обо всех. Но вчерашний концерт хорошо это показал.
Это вы только вчера обратили внимание. Мы это заметили ещё в 2014 году, когда многие отмахнулись от людей востока. Вот с этого все и началось, хотя наверное намного раньше.