Червона ікорка• 29 августа в 13:11
Вам тоже кажется что все вокруг резко отупели?
Ответ дляШвабристка
Мне кажется это больше относится к памяти. Если человек хорошо запоминает информацию, то у него и проблем нет с решением.
Якщо людина вперше стикається з проблемою/задачею - досвіду у неї ще нема і пам’ять не допоможе, треба думати
І навіть схожі ситуації бувають різними - треба думати
Радість моя• 29 августа в 13:40
Ответ дляАся Карповна
Да, все отупели. Одна вы умная и красивая
И я
Ответ дляпані Солоха
Джипити чат для того и разработан, чтобы люди полностью разучились мыслить самостоятельно даже в элементарном. Мы к этому и идём.
Про калькулятори теж так говорили свого часу
Швабристка• 29 августа в 13:41
Ответ дляviter33
Вы ничего не придумаете как посчитать площадь криволинейной фигуры, если не учили интегралы, сколько бы вы не думали)
пані Солоха• 29 августа в 13:41
Ответ дляДівчина Гілмор
Ну Вы сравнили....
Людьми, утратившими способность элементарно мыслить - легче всего управлять. Поэтому.... как джипити чат скажет (со временем) так и будет. Многие люди очень ведомые.
Стопясят раз обсуждала• 29 августа в 13:42
Ответ дляviter33
Нема абсолютних прикладів
Бо умовний Вася у 1980-му може бути розумнішим за Петю в 2025 і навпаки
Але ’середня температура по лікарні’ - людство тупіє, заг.IQ знижується.
Думати не хочуть, а часто - не здатні
Зі статті:
Особливо тривожним є спад у застосуванні арифметичних навичок та вирішенні задач. Наприклад, у розвинених країнах 25% дорослих не можуть використовувати математичне мислення для перевірки інформації, а в США ця цифра сягає 35%.
Зміна ставлення до інформації є ще однією причиною погіршення когнітивних здібностей. Цифрове середовище створює перешкоди для концентрації, заважаючи глибокому аналізу та вирішенню складних завдань.
Смартфони та сучасні технології не є прямою причиною проблеми, однак вони сприяють поверхневому сприйняттю інформації.
Як кажуть - колись в інструкції до авто подавали схему електроживлення, тепер пишуть - ’не пити рідину з акумулятора’
Думати не хочуть, а часто - не здатні
Зі статті:
А де всі ті статті про дітей індиго, юних геніїв, школярів, які розробляють і втілюють купу нових речей, про те, що нове покоління думає інакше, має інші цінності, росте в нових умовах?
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Є генії, є вундеркінди,..
Але в загальній масі (’середня температура по лікарні’) з 2012 - рівень IQ постійно знижується
Цінності - це дещо інше
Дякую_аж_підскакую• 29 августа в 13:49
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Наведіть приклади
Подивіться гумор, відео, виконавців наших і люди готові це споживати
Ответ дляДякую_аж_підскакую
+100% гумор для дебілів
Стопясят раз обсуждала• 29 августа в 13:56
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Чекайте, то люди тупіють, бо це дивляться? Чи людям таке показують, бо вони тупі і не здатні хотіти чогось більшого?
ПолБатона• 29 августа в 13:58
Ответ дляпані Солоха
Це інструмент.
Люди користуються у міру свого розвитку і уяви.
Дякую_аж_підскакую• 29 августа в 14:12
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Друге
ЛолитаНеРазлита• 29 августа в 14:17
Ответ дляпані Солоха
Я вижу что многие потеряли человеческий облик, элементарное понимание итд. У многих моральные нормы отсутствуют напрочь.
Я не говорю обо всех. Но вчерашний концерт хорошо это показал.
Это вы только вчера обратили внимание. Мы это заметили ещё в 2014 году, когда многие отмахнулись от людей востока. Вот с этого все и началось, хотя наверное намного раньше.