Забагаловка• 30 августа 2025
Парубий убит во Львове. Это спецслужбы рф? Что известно?
Наполеон Бонапарт• 30 августа 2025
Ответ дляПоследний вагон
Удалено администрацией...
Скористайтеся своєю порадою.вам дуже треба
Біток чи ефір?• 30 августа 2025
Шарий пишет шо за чисто экономические дела
Типа во львове знают чем он мутил
МастерЮля• 30 августа 2025
Ответ дляАсталависта бэйби
Для кацапів важлива. Вони до нього могли легко добратися. В них там агонія. І припідносять , що майже вбили щось середнє між Бандерою та Фаріон
Ви тролите?
Мати драконів• 30 августа 2025
Ответ дляlilul990
Чому не вийде? Як вибирають суд присяжних в сша. Коло обраних непідкупних людей з наявністю логічного мислення і незаплямованої репутації хай би вибирали
А наш народ навибирає...
Тогда для начала пусть не допускают к выборам таких кандидатов, на которых клеймо негде ставить. Нормальных даже нет в списке, все так сделано, чтобы таковых к власти не подпустить. Без связей и денег не проберешься. Система такая.
МастерЮля• 30 августа 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Освоїли гугл?КАЗАчок
Яке невігластво. Ви грамотно писати українською не вмієте? То підіть погугліть , якщо вже освоїли, і не ганьбіться
Ответ дляМати драконів
Ви систему ніколи не поборете бо прагнення до влади або прагнення бути причетним до неї це вже псих порушення
Пустощі-веселощі• 30 августа 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
Типа во львове знают чем он мутил
О, боги кто-то еще слушает этого зоофила? Как его собачка, жива еще? Вот же мерзкий персонаж. Но в горе всегда так, выносит на поверхность сами знаете что
Бамбарбия! Кергуду.• 30 августа 2025
Ответ дляЗабагаловка
В том плане кто и за что. И причастна ли россия.
Да,да))
Есть у меня дальний знакомый. Суворова у серьёзных бандитов много денег. Дело было перед войной. И вот начали они его серьёзно преследовать и угрожать. Нашли его даже в Польше(уже во время войны) и что он делал? Писал во всех сетях посты о том,какой он бедный-несчастный патриот страдает от преследований от русских фашистов/дагестанцев и тд и тп. Там все смешалось.
Так что подумайте над этим. Политические взгляды это для электората
Наполеон Бонапарт• 30 августа 2025
Ответ дляМастерЮля
Ви це пишете людям яким майже не щоночі на голову летять ракети і шахеди? В ті теми ви заходите і кричите про незламність і ’ нас цим не залякати, подумаєш, цілими під´їздами люди гинуть, це ж війна то нормально що люди гинуть’. А вбили якогось депутата, про якого давно всі забули, то всім повинно бути страшно.
Брехуха й провокаторша.Покажіть пост,де я таке писала?Якби Ви були людина знали б що вбили серце Майдану.А так Ви звичайна росіянка
Наполеон Бонапарт• 30 августа 2025
Ответ дляМастерЮля
Як і багато місцевих майданщиць
Проросійське гівно доганяй корабль.
РокерША• 30 августа 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Смайли в такій темі вказують на неадекватність.Знищують Майданівців при повному потуранні Зеленського.Стадо повинне бути покірне.Світла память патріоту.
Ну и толку от вашего Майдана?
Метровий сантиметр• 30 августа 2025
Ответ дляЭкспертиза
Удалено администрацией...
Бог з вами, Кравчук приставився.
І замість спалить на площі, квітами сам президент відспівував і Лєна була
Криниця щастя• 30 августа 2025
Ответ дляМастерЮля
Кому лучше? Тебе лучше от результата их работы?
Конечно ей лучше, работа у нее теперь есть)
Наполеон Бонапарт• 30 августа 2025
Ответ дляХочу в БАНю
Паплакайте, повод есть
Будете ховати рідню-танцюйте.Привід є.На москаляку менше.
Мати драконів• 30 августа 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Дякувати пану Зеленському.Порошенко майстерно тримав Маріуполь 2014.Зеленський все просрав
А в 2014 на Мариуполь была такая же по силе и объему атака?
Наполеон Бонапарт• 30 августа 2025
Ответ дляХочу в БАНю
Кули не имеет границ. Настигнет и там
Ваші речі Вам на плечі.
Наполеон Бонапарт• 30 августа 2025
Ответ дляЖдушечка
Поцікавилась.Інтернет пише,що ця громадська діячка займається розподілом гуманітарної допомоги
Крім ШІ нормальних каналів нема?
МастерЮля• 30 августа 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Проросійське гівно доганяй корабль.
Удалено администрацией...
Хочу в БАНю• 30 августа 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Мне ваши традиции не к чему. Своих будете хоронить, танцуйте
Коко На Страже• 30 августа 2025
Ответ дляПустощі-веселощі
Що би шо? Я наче Вас не обслуговую, тут у нас не публічная сфера, а приватне спілкування. Я не держслужбовець і не громадський діяч, а Ви?
Москаляку на гілляку
РокерША• 30 августа 2025
Ответ дляЖдушечка
Как далеко рванул от результатов майдана.Аж на другой континент
Удалено администрацией...
Наполеон Бонапарт• 30 августа 2025
Ответ дляlilul990
Усі не гнилі, чесні громадяни, патріоти і аж ніяк не запроданці
Не всі таакі,як ви.На щастя
Асталависта бэйби• 30 августа 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
Типа во львове знают чем он мутил
Шарій то да , канєшно)
Наполеон Бонапарт• 30 августа 2025
Ответ дляМастерЮля
Удалено администрацией...
Оце москалюку попердолило
Наполеон Бонапарт• 30 августа 2025
Ответ дляМастерЮля
Гівно,не тикай людям.Не на болотах пишеш
Ответ дляРокерША
Удалено администрацией...
А який вам треба результат? Молода демократія, постсовковий менталітет і феодально олігархічна система
Ви хочете результат там де століттями деморалізували народ голодом, геноцидом, убивствами, катуваннями, тюрьмаии і знищенням самої активної частини населення
У результаті такого відбору лишились такі як парубій, порошенко і яценюк. Від них ви хочете результат?
Коко На Страже• 30 августа 2025
Ответ дляРокерША
Удалено администрацией...
Москалику, розмовляй державною. Ми тебе не розуміємо.
МастерЮля• 30 августа 2025
Ответ дляКоко На Страже
Москаляку на гілляку
Ой, які всі сміливі в інтернеті.
Тільки до чого докричались ви, хоч зрозуміли? Чи ніколи не дійде?