Забагаловка• 30 августа 2025
Парубий убит во Львове. Это спецслужбы рф? Что известно?
пАлАвинкА• 30 августа 2025
Ответ дляВидящие_помогите
або гетьман cвідків. якщо згадати що він очолвав РНБО і що тоді відбувалося
ви як, шашликів наїлися на майські 2022?
Тут как тут• 30 августа 2025
Ответ дляЭкспертиза
Удалено администрацией...
В цьому ланцюгу Парубій зайвий !
МастерЮля• 30 августа 2025
Ответ дляЭкспертиза
Удалено администрацией...
Наполеон Бонапарт• 30 августа 2025
Ответ дляМати драконів
Вот Портников по этому поводу
Полностью согласна с ним. Россия - террорист, это наглая расправа с украинским политиком.
Почему тогда наши рашкиных политиков не трогают, интересно? Ладно путин защищен, но сколько там рыл из Думы, причастных к войне и геноциду Украины.
Ви хочете,щоб цілуючись в ясна з проросійським опжз Зеленський щось робив?Він патріотів та волонтерів садить до СІЗО і бодається з Порошенком,якого лазні розважав.Ніколи йому.
Асталависта бэйби• 30 августа 2025
Ответ дляпАлАвинкА
це не росія, це кодло зелене конкурентів прибирає
Як така дурня може бути в голові?
Метровий сантиметр• 30 августа 2025
Ответ дляИз Виа-гры
А он что, собирался на выборы? Вообще о нем слышала только во время Майдана, потом нет. Скорее всего, знал какую-то ’лишнюю’ информацию, как ещё это можно объяснить
А Фаріон за що?
Тоже знала?
Асталависта бэйби• 30 августа 2025
Ответ дляВидящие_помогите
Ще одна🤦🏽♀️
пАлАвинкА• 30 августа 2025
Ответ дляАсталависта бэйби
Як така дурня може бути в голові?
про себе мабуть пишете, це не перша людина, яку зе здихався, так або інакше
Наполеон Бонапарт• 30 августа 2025
Ответ дляПоследний вагон
Ви хоч щось про майдан знаете?
Він там зіграв роль, та чи немає в нього крові на руках своїх співвітчизників? Ви ж крім лозунгів не напишите нічого.
Я там була.А Ви ні.
Асталависта бэйби• 30 августа 2025
Ответ дляпАлАвинкА
Ви з тих, що Зе може закінчити війну вже сьогодні і шахеди не треба збивати?
пАлАвинкА• 30 августа 2025
Ответ дляАсталависта бэйби
зе може тільки гроші красти, йому війну закінчувати дуже невигідно
Коко На Страже• 30 августа 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
А Фаріон за що?
Тоже знала?
На честь Фаріон треба назвати вулицю, а ще краще перейменувати яку-небудь місто
Пустощі-веселощі• 30 августа 2025
Ответ дляlilul990
Чому не вийде? Як вибирають суд присяжних в сша. Коло обраних непідкупних людей з наявністю логічного мислення і незаплямованої репутації хай би вибирали
А наш народ навибирає...
Так уже навыбирали. Я в том числе: Порох, Зеля.... йо...нный стыд. Больше на выборы не ходок.
В Вашем комменте ключевое США... увы.
Асталависта бэйби• 30 августа 2025
Ответ дляпАлАвинкА
А чого? І всі дурні а Ви з трампом найрозумніші? Ви ж то точно знаєте, що Зе може все? То Шахеди вигідно не збивати чи збивати?
Коко На Страже• 30 августа 2025
Ответ дляПустощі-веселощі
В Вашем комменте ключевое США... увы.
Пишіть будь ласка державною
Наполеон Бонапарт• 30 августа 2025
Ответ дляМіряю від одиниці
Мабуть в той час події і інформація проходила повз вас. Звісно, що це ніколи не визнають, бо це кине тінь на активістів Майдану,яким потрібні були жертви для більшого резонансу і привернення уваги
Більш ідіотичного не придумали.В Маріїнці стояли?
Асталависта бэйби• 30 августа 2025
Ответ дляlilul990
Парубій не якась ключова символічна фігура, абсолютно прохідний персонаж.
Для кацапів важлива. Вони до нього могли легко добратися. В них там агонія. І припідносять , що майже вбили щось середнє між Бандерою та Фаріон
Наполеон Бонапарт• 30 августа 2025
Ответ дляlilul990
За те що винні у смерті людей на майдані своїм безвідповідальним ставленням і не пішли на умови підписані з януковичем про перевибори а змусили його втекти після чого почалася анексія криму
Гнилячя російське.
Трільчиха• 30 августа 2025
Ответ дляВаше Высочество
А вы зачем перекручиваете ? Я где то сказала что убитых украинцев мне не жалко, а жалко только Парубия ?
Ви написали про гибель мільйона українців - що поробиш. Коротко і зрозуміло
А про смерть Парубія 8 сторінок спілкуєтесь і журите
Асталависта бэйби• 30 августа 2025
Ответ дляlilul990
Ну так а чому на 4 році війни? Дивно
Тому, що зараз щось треба. Якраз на часі. Перед цим була Фаріон і не тільки( це «кістки» для ватномозгих.
Наполеон Бонапарт• 30 августа 2025
Ответ дляМастерЮля
Удалено администрацией...
Освоїли гугл?КАЗАчок
Мати драконів• 30 августа 2025
Ответ дляпАлАвинкА
Такая мысль тоже мелькала.
Наполеон Бонапарт• 30 августа 2025
Ответ дляТрільчиха
Звичайно, перевалило
Тільки у Маріуполі 200 тис вбитих цивільних українців. Так це було ще на початку повномасштабного
Дякувати пану Зеленському.Порошенко майстерно тримав Маріуполь 2014.Зеленський все просрав
Пустощі-веселощі• 30 августа 2025
Ответ дляКоко На Страже
Пишіть будь ласка державною
Що би шо? Я наче Вас не обслуговую, тут у нас не публічная сфера, а приватне спілкування. Я не держслужбовець і не громадський діяч, а Ви?