Друзі, ви знаєте що у мене багато спинальників і стареньких тварин. Хтось повзає, хтось намагається ходити і як наслідок ,стирають лапки.
Нам просто необхідні дитячі носочки, можно теплі, можна прості, якщо б/у то чисті і випрані.
Дуже просимо.
Можно відправити НП, Фастівский район село Тарасівка відділення НП 2,
мої хвостаті будуть вдячні.
На фото Льовушка, як кажуть, самий харизматичний пес нашої родини, теж спинальник.
Дуже просимо.
мої хвостаті будуть вдячні.
У кого є такі носочкиі можете подарувати песикам, надішліть, будь-ласка, новою поштою:
Фастівський р-н
Село Тарасівка
Відділення НП 2
Лєві Віта Миколаївна
(050)279-01-10
Дякую!
Фастівський р-н
Село Тарасівка
Відділення НП 2
Лєві Віта Миколаївна
(050)279-01-10
Дякую!
Wida Winter• 30 августа в 22:54
Чудове ваше служіння такій малечі💔 Я трохи Насті Тихій допомагала. Десь був пакет з дитячими вʼязаними - завтра буду шукати.
Ответ дляWida Winter
Я тут лише допомогаю інформаційно.
Настю теж знаю.
Дякую Вам велике! ❤️🫶
Настю теж знаю.
Дякую Вам велике! ❤️🫶
Ответ дляЛьвiвська пляцка
есть сайт у приюта? может, есть список необходимого?
Лучше напрямую уточнить что сейчас самое актуальное.
Спасибо Вам
Львiвська пляцка• 30 августа в 22:59
Ответ дляFashion_besties
Спасибо Вам
спасибо
Ответ дляsilma
Просто носки нужны? У меня нет фейсбука, может сюда скиньте страничку с потребностями приюта?
Я помогаю информационно. Пеленки еще нужны всегда, корм, помощь с оплатой ветеринарных услуг.
Если захотите уточнить что угодно, вот номер телефона
Лєві Віта Миколаївна
(050)279-01-10
Спасибо!
Лєві Віта Миколаївна
(050)279-01-10
Спасибо!
Leo07032016• 30 августа в 23:36
Ответ дляsilma
Я бы тоже хотела поучаствовать финансово, к сожалению далеко от Украины, хоть и носков навалом.