Весняний Марафон• 31 августа 2025
Чим мити підлогу, якщо дитина повзає по ній
В мене вже невроз напевно розвинувся з тою підлогою. Зранку їздить робот пилосос з функцією миття. Ввечері, коли дитина спить, мию містером пропером і меламіновою губкою, змиваю водою. Підлога протягом дня все одно недостатньо чиста, особливо плитка на кухні. Дитина повзає на животі і бодіки постійно брудні. Мене це дратує. Чи можете поділитись класними засобами для миття підлоги? Чи застелити все килимами краще? Квартира невелика, на кухні плитка, в кімнатах ламінат. Килими не люблю, особливо на кухні
Та_все_ок_будет• 31 августа 2025
Ответ дляСвідок Перемоги
Купіть темні бодіки і не морочте собі одне місце
Сама краща відповідь
Почемучечка• 31 августа 2025
Ответ дляСвідок Перемоги
А себе Мартини.
ФрекенБок• 31 августа 2025
То у вас психоз.
Я те ж не люблю килими. Але як дитина почала гуляти на підлозі - в кімнатах постелила килими. Бо якщо немає підігріву підлоги, даже з температурою в кімнаті 23-24 град підлога все одно стила.
На кухні в мене підігрів підлоги.
Весняний Марафон
• 31 августа 2025
Ответ дляСвідок Перемоги
Дякую, я лох) Накупила світлих і не додумулась, що можна просто надівати темні
Вумна вутка• 31 августа 2025
Ответ дляФрекенБок
То у вас психоз.
На кухні в мене підігрів підлоги.
Это у вас тоже психоз, подогревать пол в 24 град.)) Лучше приучайте все пить из холодильника и холодной водой обливайте, здоровее будет
Свідок Перемоги• 31 августа 2025
Ответ дляВесняний Марафон
всі мами одягають світле тільки для фото)
Вумна вутка• 31 августа 2025
Шаманю второпях• 31 августа 2025
Ковры -плохой вариант: пыль, аллергены. Делайте массаж, зарядку - поползет на четвереньках
Не служанка• 31 августа 2025
Купіть собі заспокійливе, а підлогу досить мити водою раз на тиждень
Десь так, але...• 31 августа 2025
Ответ дляВумна вутка
То Вы ещё с моей соседкой не знакомы))) греть мороженое в микроволновке до 5лет при +35. Носочки, что б не замёрз при такой же темпе
Калинові вуста• 31 августа 2025
Это просто хорошо отмыть надо пол один раз так что ватным дизюском проводишь а он чистый. А потом хорошая швабра и капля фейри. И робота на кухню не пускайте. Он грязную воду туда заносит.
Я такая же была)) с утра первым делом полы перемыть и только потом завтрак. Потому что любая крошечка сразу в рот шла) А как к сверухе в гости заезжали то не только бодики и колготки но и руки аж чёрные. 🤮
Мне кажется это уже вообще распад личности - не заботится о чистоте когда в доме маленький ребёнок.
У меня нет окр и помидоры с хлоркой я не мою. Но черная грязь это таки грязь
Тракторні війська• 31 августа 2025
водой мыть, ничего не стелить. Умеренная грязь в доме и холодные полы - хорошая профилактика аллергий и орви.
Калинові вуста• 31 августа 2025
Ответ дляВесняний Марафон
Вы нормальная. И нормально стремиться к чистоте дома
Голова колгоспу• 31 августа 2025
Ответ дляВесела пiсенька
Детский развивающий коврик
С таким успехом, и про манеж можно подумать, если есть такого размера.
Но вспоминая себя, мы не заморачивались...
Без комплексів• 31 августа 2025
Не тріть меламіновою губкою. Можете нашкодити дитині. Накопичення та токсичність. Меламін, з якого виготовлена губка, є хімічною речовиною. При використанні губка кришиться, і її дрібні частинки можуть залишатися на поверхні. Меламін погано розчиняється у воді і може накопичуватися в організмі, що призводить до захворювань нирок і сечостатевої системи.
АБВГДэшница• 31 августа 2025
Ответ дляНе служанка
Раз на тиждень з малою дитиною, то ви перегнули. Хоч 2))))
Шаманю второпях• 31 августа 2025
Ответ дляНе служанка
Вы тоже не перегибайте. При ползающем ребенке мыть пол раз в неделю, это засранство.
АБВГДэшница• 31 августа 2025
Ответ дляДесь так, але...
І в мене є така. І грудьми до трьох годувать. І вікна ніде в квартирі на провітрювання не відкриті ніколи, бо дитину може продуть.
І знаєте що? У неї дитина майже не хворіла. Пішов в садік в 2 роки і до школи захворів 3 рази .
І я така образована, і босяком в мене, і на газоні тоже ганяють, компот з холодильника, йогурт з холодилтника. Прикорми як з книги, доаго окремо готувала варено парене.
І знаєте що?! Мої не вилазили з болячок.
От в чому дисонанс
Вельми шановна• 31 августа 2025
Ответ дляАБВГДэшница
От в чому дисонанс
Кожен має різний імунітет.
На когось закалювання діє , комусь шкодить.
Мені вистарчить 10 хв під кондиціонером, як продуває голову і потім сильні мігрені по 2-3 дні.
Але місцевим дамочкам з цього смішно, ну нехай . В кожного свої слабості і хоробська .