Ща как дам• Изменено 01 сентября 2025

Ціни в Україні це просто якийсь жах! Що будемо робити?

Якщо чесно, уперше створюю тему стосовно цін. До цього року вважала, що вони ринкові, адже усі країни світу живуть за ними. Тому не жалілася, бо це світовий ринок і ось так він регулює ціни. Але зараз вважаю, що ціни в нас стали вперше вищче, аніж у Польщі чи Німеччині. Дуже часто виїжджяю до ціх країн, та порівнюю їх ціни, та наші. Вони в них нижче за наші. Це ненормально. Чому в країні с зарплатнею у 300-400 долларів, ціни вищче аніж у країнах із зарплатнею набагато більшою за нашу? Намагаюся ввезти в Україну як можно більше продуктів харчування, щоб не скупати їх тут по більшим цінам.
Пишна молодиця• 01 сентября 2025
Ответ длясою не люблю
О действія в Польщі? Проти цін там ? Я б на це глянула
Та не, в Украине автор же хочет поднять массы. Но она только из-за кустов с анонимом подстрекательством занимается.
Я такая - жду трамвая• 01 сентября 2025
Ответ дляАшотакоя
В Украине тоже постоянно есть акции.
Нам натякають, що ми не маємо права жити в Україні, з такими-то зарплатами і цінами.
Всі мають виїхати до Німеччини!
Эта_Шикарна)• 01 сентября 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
Мля... яке ж дибі...не.
Чому ви авториця не поїхали в країни, де іде війна і не порівняли ціни у нас і в тих країнах?

Іди за кораблем недолуга провокаторша.
А які ще країни у війні так щедро спонсорували як Україну?
ЛЮБА• 01 сентября 2025
Ответ дляВишнёвая Леди
Ну з картоплею розібрались, хоча в середу піду все ж подивлюся. Але помідори не 25, як пишуть вище, а 50-80 середня ціна.
Есть помидора для еды и закрутка . Хотя мой сын любит сливку , а сортовые не ест
На паровозе• 01 сентября 2025
Ответ дляМафиозная
Ось всі ці «товари з Європи», більшість з них, везуть товари контрабандою без сплати належних податків. Що «не в сіру», то повертають на митниці НДС. Везуть великими обсягами, що здешевлює собівартість. Побутову хімію з європейськими етикетками можна легко знайти у постачальників, виробництво яких розташоване в умовному селі десь на Волині.
Я не кажу, що це так у кожного. Але більшість
да-да -да розказуйте ще...
ВЫВсеВрете• 01 сентября 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
Що ти мелеш?
На паровозе• 01 сентября 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
Нєєєєє, куди це ти пішла?
Давай фото цін в Німеччині і Польщі. Давай порахуємо скільки коштує дорога туди і назад і приплюсуємо до цін на те, що там купила.

Я ж кажу погано підготувалась і звалила. Альо!!!!
Удалено администрацией...
Кофр для ноги• 01 сентября 2025
Ответ дляАшотакоя
А лосось дикий еще дороже. И что дальше?
Кому нужно купить еду не дорого - сегодня в Украине это совершенно не проблема
А, точно!не ошиблась с маней давай рассказывай,’ как коробли бороздят морские просторы рідної неньки ’
Мафиозная• 01 сентября 2025
Ответ дляНа паровозе
да-да -да розказуйте ще...
Розкажіть ви. Я пишу з того досвіду, що є у мене. Можливо, це не загальна картина
Неначасі• 01 сентября 2025
Ответ длясою не люблю
А тепер покажіть ціни в Німеччині у війну і розруху 50 років, після II світової
А вы думаете если бы у нас не было войны, цены были бы низкие? Ошибаетесь.
ВЫВсеВрете• 01 сентября 2025
Ответ дляНа паровозе
Удалено администрацией...
Автор з іншого акаунту? Чи в парі працюєте? 🤡
Кофр для ноги• 01 сентября 2025
Ответ дляТанго утрьох
Зачем вы на сок такое берете? Зимой из домашних помидоров сок 60 гривен полторашка
Где, подскажите?
Аноним ФЕЯ• 01 сентября 2025
Ответ дляПишна молодиця
Давайте пример. Почем литр молока 2,5 %?
Я минулого тижня була проїздом через польщу. Літр ультра пастеризованого купила по 1,65 зл. купила упаковку. Масло по 4,75, олія по 4 зл соняшникова. Сир твердий по 19,9 зл/кг.
сою не люблю• 01 сентября 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
Ой а що сталося то?
Особливо росія ’спонсорує’, якби не вони то жили б радувалися життю, щось заробляли, подорожували, свої побутові проблеми вирішували
Кофр для ноги• 01 сентября 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
У вас в районе ярмарок нет? Вот в субботу на Богдановской отличные фермерские помидоры по 25-35 гривен. И на еду, и на закатку.
Есть, от. 40 за кило ’сливки ’ каждую неделю наблюдаю
Моя улюблена страшко• 01 сентября 2025
Ответ дляМлинець Мій
Автор, а та разница в цене стоит ваших усилий и надрывания здоровья, учитывая, что вывести на себе можете запас, ну максимум на 10 дней продуктов?
И это если учесть, что дорога до Польши и обратно автору ничего не стоит.
Плету интриги• 01 сентября 2025
Ответ дляВишнёвая Леди
Хватить вже писать про помідори по 25, їх їсти не можна. Смачні нормальні помідори від 40 грн.
Тьотю, ну шо Ви мелете? Які такі помідори зараз, в сезон, не можна їсти? Нормальні це що? Може на Ваш смак нормальні - це якась екзотика, привезена хто-зна звідки.
Эта_Шикарна)• 01 сентября 2025
Ответ дляВишнёвая Леди
Точно. Где такие цены.
И главное,за целый литр!Кто, когда и где видел расфасовку раст.масла 1 литр? Признавайтесь
Кофр для ноги• 01 сентября 2025
Ответ дляВишнёвая Леди
Все ясно з вами. Не буду витрачати час.
Это маня многоликая
Ашотакоя• 01 сентября 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
Вы на рынок принципиально не ходите?
И кто вам доктор тогда
KROX@• 01 сентября 2025
Ответ дляАшотакоя
В области Киевской, районе бориспольском.
Нормальные люди за сх продукцией летом на рынок ходят, а не в новус
На базарі ще дорожче, нормальна ви наша.
Чи 3 години їхати до вас щоб купити помідори по 25, яких нема?
Млинці зі смайликом• 01 сентября 2025
Ответ дляЩа как дам
А ви не знали що під лежачий камень, вода не тече? Що це за така ментальність на порадниці сидіти та й мовчати і нехай роблять з людьми що хочуть? Країна тому й перетворюється на КНДР.
Так что вы предлагаете конкретно?
сою не люблю• 01 сентября 2025
Ответ дляНеначасі
Війна винна з погіршення умов населення, тільки недалекий може це заперечувати.
Ціни б були конкурентні і здорощення б було, секторово, але і ринок так не хмтало і гривню.
Леопардові панчохи• 01 сентября 2025
Ответ дляВишнёвая Леди
Де? Київ 25 грн.
На столиці та ін базарах, якщо мішком на зиму.
А нещодавно тема була в якомусь маркеті по 14
Злюсь до кипіння• 01 сентября 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
Якщо на гривні перести? По якому курсу?
Вишнёвая Леди• 01 сентября 2025
Ответ дляПлету интриги
А ви порівняйте круглі рожеві чи жовті помідори за 60 грн і сливки дубові по 25. Тьотя це ви?
Аноним ФЕЯ• 01 сентября 2025
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Якщо на гривні перести? По якому курсу?
Десь по 10 грн злотий
СкокоМнеДадите• 01 сентября 2025
Бороться с ценами нужно уже сейчас. А то такими шагами у нас поднимут скоро и мясо, например филе курицы до 10 евро, как в Европе. И яйца по 3 евро, как в Европе.
KROX@• 01 сентября 2025
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Ми в селі даром віддавати готові, нікому не треба
Я й пишу, що кабачки в кінці літа даром дають, лиш би взяли
Меня много• 01 сентября 2025
Ответ дляАшотакоя
Ну не знаю...
В этом году помидоры по 25, огурцы 40, буряк и лук по 10, морковь по 13, картошка 15-20, кабачки по 25, баклажаны по 30, сахар 29, масло растит подорожало на 10 грн - было по 60, а стало по 70 за литр.
Тролем нужно быть, чтоб на цены жаловаться
Де ви такі ціни бачили? Немає таких цін!