Ща как дам• Изменено 01 сентября 2025
Ціни в Україні це просто якийсь жах! Що будемо робити?
Якщо чесно, уперше створюю тему стосовно цін. До цього року вважала, що вони ринкові, адже усі країни світу живуть за ними. Тому не жалілася, бо це світовий ринок і ось так він регулює ціни. Але зараз вважаю, що ціни в нас стали вперше вищче, аніж у Польщі чи Німеччині. Дуже часто виїжджяю до ціх країн, та порівнюю їх ціни, та наші. Вони в них нижче за наші. Це ненормально. Чому в країні с зарплатнею у 300-400 долларів, ціни вищче аніж у країнах із зарплатнею набагато більшою за нашу? Намагаюся ввезти в Україну як можно більше продуктів харчування, щоб не скупати їх тут по більшим цінам.
Редисочка• 01 сентября 2025
Ответ дляЛапка
Если вы это все с удовольствием едите, то считаю что это того стоит
Наша семья не ест консервацию. Потому для меня это выброшенное впустую время и силы. Дети просят манго, ананас, арбуз, персики и черешню. Их в своём саду не вырастишь. Плюс те же кабачки классно есть молодые и когда хочется, а не когда урожай и надо или съесть или переработать что б не испортилось. Так же помидоры и прочее.
Манго-ананас, да и черешня у нас в Украине это уже для богатых, а не простых смертных.
И консервацию чаще всего едят от бедности, а не потому что любят.
Петриківна• 01 сентября 2025
Ответ дляЛюблю джаз
Там и было дорого. Мы в 22 приехали упаковка черного чая стоила 100 грн, гречка 80, вода минеральная 80 , столовая 40. Мясо вообще ни разу не покупали там. Рыба дорогущая. Фрукты ели по заброшенным базам отдыха.
Ем, у нас в 2022 гречка теж коштувала 80, а чай давно за 100 грн пачка, ну хіба вода дешевша.
Люблю джаз• 01 сентября 2025
Ответ дляПетриківна
Нет , тогда у нас она ещё так не стоила. Чай стоил 37 грн.
Редисочка• 01 сентября 2025
Ответ дляЛюблю джаз
Она сейчас так не стоит, а несколько лет назад гречка по 100 грн за кг была.
ХаДиДиШь• 01 сентября 2025
Ответ дляВишнёвая Леди
Так, зносять, але якщо звернути за пожарну частину, то там ще зберігся ринок і досить непоганий.
Интересно, что там будет?!? Осередной ТЦ или ЖК
Комиссия50%• 01 сентября 2025
Ответ дляЛапка
кавун,персик та черешню-легко. потрібно тільки підібрать сорти .
Пушкининиана• 01 сентября 2025
Ответ дляРедисочка
При тому що в Румунії гречку не їдять, як звикли у нас. І обурюватися ціні на незвичний продукт для їх столу, ну не знаю
Ні грама• 01 сентября 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Сейчас как раз думаю все ощутили сколько стоит собрать школьника к учебному году.
За 500 грн двох школярів зібрала.
Полонянка SexShop-а!• 02 сентября 2025
Ответ дляНі грама
За 500 грн двох школярів зібрала.
Ну разве что если вы очень экономили и все осталось с позапрошлых лет.
Ні грама• 02 сентября 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Не економили, купили щоденники, по кілька зошитів, ручок 6 шт, підручник доньці.
Эскиз бесконечности• 02 сентября 2025
Ответ дляАнгел-предохранитель
Посчитайте сколько вы воды. Потратили на полив этой картошки удивитесь что не такая она и бесплатная 😬+ удобрения для земли
Ну хто картоплю поливає??? Мицурінці , т.м
Полонянка SexShop-а!• 02 сентября 2025
Ответ дляНі грама
Так это даже не базовый набор. Для старшеклассников разве что сойдёт. А для начальной школы когда надо все, начиная от канцелярии и одежды. За разные сборы вообще молчу.
Редисочка• 02 сентября 2025
Ответ дляНі грама
А одяг, взуття? Невже не виросла за рік?
Ні грама• 02 сентября 2025
Ответ дляРедисочка
Одяг-взуття - це базові потреби, які не залежать від школи, а купуються просто так, як потреба. Ну і якраз нічого не купувалося, лише витяглося з шаф.
Ні грама• 02 сентября 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Початкова школа - 3 клас і середня - 5 клас. Що вас так злякало - картон і папір, альбоми по 30-40 грн, чи ручки 3 шт за 23 грн? Чи збір - 100 грн на місяць?
Ангел-предохранитель• 02 сентября 2025
Ответ дляЭскиз бесконечности
Моя мама поливала бо дощів не було майже а якщо і були то такі що земля навіть не просочилась а висихала одразу, Одеська область. На хвилинку