Поміркована думка• Изменено 01 сентября в 08:37

Мамы девочек садика старшей группы, вы одевали школьную форму детям? сегодня

Воспитатель сказал ярко одется платьице , а привожу дочку половина по школьному одета(белый верх , черный низ , бантики)у вас также?
Парова машина• 01 сентября в 08:36
В платьях и фартуках?
автор Поміркована думка • 01 сентября в 08:36
Ответ дляПарова машина
В платьях и фартуках?
Белых верх блузка , бантики, юбка
Ангел-предохранитель• 01 сентября в 08:38
Ответ дляПоміркована думка
Белых верх блузка , бантики, юбка
Терміново біжіть додому переодягати дитину!
автор Поміркована думка • 01 сентября в 08:38
Ответ дляАнгел-предохранитель
Та все уже😅
Щаслива Я• 01 сентября в 08:39
І на що це впливає взагалі?

Придурей у мам завжди буде багато.
Леді Душка• 01 сентября в 08:41
Напаркуа?

Дочка в яскравих жовтих шортах і футболці. Максимум святкового, що бачила на дітях сьогодні в садочку, - вишиванки. Ніяких чорний низ - білий верх
Не танцую- но пою• 01 сентября в 08:42
Моя мама вихователька старшої групи, на перше вересня діти приходять більш красиво вдягнені,але не шкільна форма, про таке вперше чую
Вишиванки вдягають, так
Щаслива Я• 01 сентября в 08:42
Мої діти в сад ходили давно, але ніколи в житті там не просили прийти в чомусь спеціальному, окрім вишиванок на якісь народні заходи. В нашому саду навіть на всі свята були свої костюми, я ніколи за костюмом огірка чи сніговика не бігала. І навіть на випуск всі дівчата були в їхніх однакових сукнях, лише на сина потратилася - купила білу сорочку. Штани і метелики видавали.
Дівчина Гілмор• 01 сентября в 08:42
Дайте дітям дитинство, вони ж ще в садочку
ПешитеБесАшипок• 01 сентября в 08:45
Ответ дляНе танцую- но пою
Вишиванки вдягають, так
Чим в садочку 1 перше вересня відрізняється від того ж 1 серпня?
Мороженная курица• 01 сентября в 08:45
Одели и одели, какая разница, но в первый раз слышу чтобы школьная форма в садик на 1 сентября
ПешитеБесАшипок• 01 сентября в 08:46
Ответ дляМороженная курица
Чому мене зараз тригерить зараз оце ’какая разница’?
Я також російськомовна.
Мороженная курица• 01 сентября в 08:47
Ответ дляПешитеБесАшипок
Я також російськомовна.
Не тригеріттся, сходіть до психолога😊
Молчавочка• 01 сентября в 08:47
Ответ дляПешитеБесАшипок
По вашому вони там тільки гуляють, їдять і сплять? Проводяться відповідні заходи.
So_so• 01 сентября в 08:48
Джинсы и футболка
ПешитеБесАшипок• 01 сентября в 08:49
Ответ дляМороженная курица
Не тригеріттся, сходіть до психолога😊
Я по доброму питаю.
Сама часто цей вислів використовувала, в зараз прям звертаю увагу.
Так, психолог це добре, но зараз знайти толкового це квест, тому пока сама борюсь. Першим кроком вирішила тут спитати виявивши причину
Щаслива Я• 01 сентября в 08:52
Ответ дляМолчавочка
Наприклад? Всі урочисто стоять і слухають промову представника райвідділу освіти? Ну маразм де.
Заходи в саду - це інтерактив, а не стояння в накрохмаленому вигляді на плацу.
Молчавочка• 01 сентября в 08:53
Ответ дляЩаслива Я
Я що пишу про стояння? Так, інтерактив, але тематичний, є більш урочисті заходи, ніж кожен день.
Фенте Фря• 01 сентября в 08:56
Ответ дляПешитеБесАшипок
Тем что с 1 сентября детей переводят в группу старше. До 1 сентября дети ходят в прошлогоднюю группу. В садике 1 сентября тоже переход на уровень выше, так сказать.
Фенте Фря• 01 сентября в 08:58
Ответ дляЩаслива Я
Почему стоят? Вы давно в садике были на 1 сентября?
ПешитеБесАшипок• 01 сентября в 08:58
Ответ дляФенте Фря
Зрозуміло, дякую.
Ананомчикус• 01 сентября в 09:01
Ответ дляМолчавочка
Какие мероприятия в детском саду на 1 сентября? Таблицу умножения рассказывают? Шекспира на языке оригинала? Показились совсем с показухой. уже.
Фенте Фря• 01 сентября в 09:02
Ответ дляАнаномчикус
Да нет, танцы, игры. Обычное детское.
Червона ікорка• 01 сентября в 09:02
Ви в курсі що зараз у школах немає обов язкової форми, ніякиї білих верхів та чорних низів, ніяких шкільних суконь
ПешитеБесАшипок• 01 сентября в 09:03
Ответ дляДівчина Гілмор
Золоті слова!
Чому дорослі вирішили, що 1 вересня це свято ?
Я відмінниця, яка школу закінчила з золотою медаллю, і для мене 1 вересня це був траур.
30-31 серпня щороку у мене псувався і настрій, а іноді навіть плакала.
Досі травма залишилася, коли чую про 1 вересня, хоча мені зараз 40.
Аналогічна ситуація з садком, терпіти не могла. Тому донька в садок не ходить. Не хоче також.
Через рік в школу, дуже надіюся, що у неї все буде зовсім по іншому. По свої переживання про садок і школу вперше тут написала, в реальному житті нікому не розказувала крім мами.
тяжкаялюдина• 01 сентября в 09:05
Ответ дляМолчавочка
Підтримую. І батьків це стимулює. Бо немає святкового вбрання - приводять в розтягнутих штанях і ок їм...
Der_Natali• 01 сентября в 09:08
Моя красуня пішла в спідниці в паєдках(для розуміючих))) і з кулькою з рекламним написом провайдера😅.Бо кулька жовта а це красиво (С)
Більшість діток також одягнуті яскраво але не по шкільному
парИла я парИла• 01 сентября в 09:14
Знакомая вообще в ясли так одна, это вообще бред, так ещё ходила всем показывала
Щаслива Я• 01 сентября в 09:14
Ответ дляФенте Фря
Давно. А для якого іншого заняття дитині треба біла сорочка і чорна спідниця?
Щаслива Я• 01 сентября в 09:15
Ответ дляМолчавочка
Навіщо для цього інтерактиву біла сорочка? Це зручно?